294
Age of Wonders 3


  • Although
    #253
    Például ha alacsony szinten játszol megjelennek javasolt dolgok amit érdemes fejleszteni a másik terület foglalás, építés a fő bázis terület populációtól függ. Megjelenik egy + jel ha bővíthetsz. Persze lehet ezeket már tudod.
  • Although
    #252
    Map nézet ugye ha ki be srollozol azt gondolom észrevetted. Átvált map nézetre majd vissza.
  • Although
    #251
    Oké van pár dolog amit figyelj. A map nézeten tudsz nézni gazdasági hadi és operációs nézetet.
    Figyelj a felfedezésekre az alkalmazható operationsokra. 3 lépcső van minden téren legalább.
    Figyelj arra upgradeld az egységeidet, a hősöket. Diplomáciázni is kell.
    Tényleg jó ez a játék amúgy.
  • JonasSandor
    #250
    Jó rohadt erősek az ellenfelek főleg a lila, tele van jó emberekkel. Az elején mit kéne venni meg miket,hogy ne legyek hátrányban?
  • JonasSandor
    #249
    Ahogy haladok előre kezdek belejönni, várakat is tudok csinálni. Rá kellett jönni elsőnek. De azért van bugok is rendesen beakad a csata és nem lehet csinálni semmit aztán mehet a visszatöltés.
  • JonasSandor
    #248
    Ez a játék egy pofátlan alig lehet kinyírni az ellenfelet mert végig kihaggya a támadásokat, a 3 nem volt ennyire szar.
  • JonasSandor
    #247
    A másik probléma hogy a live közben kidob a játékból vagyis teljesen lehal és csak a reset segít, ledobtam a tálcára és akkor csinálja.
  • JonasSandor
    #246
    Planetfallban varázsolni is lehet?
  • JonasSandor
    #245
    A deluxe editítion-ba mi van benne?,az alapjáték megvan már, és érdemes beszereznem?
  • hapi
    #244
    nekem mindig crash to desktoppal van vége a játéknak. Másnak is állandóan kilép?
  • j0nNyKa
    #243
    osszegyujtve az elso ertekelesek

    CGMagazine - 8.5 / 10
    GameMAG - 8 / 10
    GameSkinny - 9 / 10
    GameWatcher - 8.5 / 10
    GamingBolt - 9 / 10
    GideonsGaming - 9.5 / 10
    God is a Geek - 9 / 10
    IGN Italy - 9 / 10
    IGN Spain - 7.5 / 10
    PC Gamer - 85 / 100
    PCGamesN - 9 / 10
    PCWorld - 4 / 5 stars
    TheSixthAxis - 8 / 10
    Wccftech - 8 / 10
  • JonasSandor
    #242
    Én még nem néztem nagyon bele majd a szabim alatt. 2 hét szabi.
  • atibacsi1977
    #241
    Koszike meg csak egyszer neztem, de nem jottem ra. De vallalom, inkabb legyek bena, csak legyen hot seat :)
  • j0nNyKa
    #240
    lehet :) van hotseat, ugyanúgy működik mint a többi hasonló játékban
    indítasz sima scenariot, és a map beállításoknál tudsz bármennyi Humant kiválasztani a játékosoknál
    így e

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.08.08. 15:50:53
  • atibacsi1977
    #239
    Lehet én vagyok a béna, de hot seat módot nem találok. Pedig fiammal ezt vártuk nagyon. Így ugrik a vásárlás. 2t nem veszek 30ezerert.
    Pedig eléggé rendben lenne...
  • JonasSandor
    #238
    Ez jó hír.
  • j0nNyKa
    #237

    eddig metacriticen is helyt all

    igazabol a tutorial palyat csinaltam meg, plusz a kampany elso palyajaval vegzek kb ma, szoval toredeket nem lattam meg, de mar ez is meggyozott
  • Running
    #236
    Nyaralásból visszatérve kipróbálom.
  • j0nNyKa
    #235
    kurvajo az uj resz, civ 4 / xcom mix "erzesre", ajanlom
    nemtom van-e akkora fanbazisa hogy kulon topicot kapjon, megerdemelne
  • JonasSandor
    #234
    De az új részre gondoltam tegnap jött ki.
  • Anonymusxx
    #233
    https://sg.hu/forum/uzenet/1364461432/225
  • JonasSandor
    #232
    Fordítható a játék?
  • JonasSandor
    #231
    Ez gyors volt időbe. Nincsen zenemappája?
  • JonasSandor
    #230
    Már számolják az időt visszafelé.
  • JonasSandor
    #229
    Kiegészítői is kéne akkor már úgy lenne fear.
  • PLaci #228
    Július 15. 19 óráig ismét ingyenes az Age of Wonders III, csak ezúttal közvetlenül a Steam -en!
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2019.07.12. 06:27:08
  • JonasSandor
    #227
    Na így tökéletes lett az újrakezdésre, csak addig míg nincs rendesen felrakva a win 10+tápcsere addig nem tudok belekezdeni sajnos.
    Akkor most már jöhet az augusztus 6.
  • Although
    #226
    Kevesen köszönik meg az ilyen csendes oldalakon. :) Nekem jó az angol verzió. Azért hiszem lesznek kevesen akik a fordításotok miatt veszik meg a "csodát" :) Jófajta lett.
  • ElCid0204
    #225
    Elkészült a teljes fordítás: https://paradoxmagyarorszag.hu/elerheto-az-age-of-wonders-iii-minden-dlc-jenek-a-magyaritasa/
  • totya4
    #224
    Nem látok benne konvertálási hibát, és a fájlok ideje is azonos, tehát kizárásos alapon a programommal készült. Egyébként közben kíváncsiságból rákerestem más fordításra is, egy spanyolra bukkantam, és hát abban is voltak hibák. Ráírtam a szerzőjére, mondom neki, mivel csinálja a konvertálást? Azt mondja o2tools-al. Mondom neki, akkor hogy-hogy csak 3 file rossz? Azt mondja hogy-hogy három?! :) Írtam neki melyek azok, megköszönte, és ki is javította rögtön. De mondom neki hogy hogy csak volt 3 rossz neki mikor ez a konverter tömegével rontja el a fájlokat? Azt mondta, tapasztalta ő is hogy rosszul működik, ezért mindig visszaellenőrizte ami elkészült, és ha hiba volt újrakreálta és újra és újra... (mégis 3 kimaradt). Szóval nem csak a magyar fordítók szívnak ezzel, hanem mindenki aki használja. De a probléma végülis már a múlté, mert "valaki" vette a fáradságot és megcsinálta. :)
  • LSSAHPAUL
    #223
    Írtam nekik, elsőnek azt írták hogy a legújabb verzió van fent, aztán pár órával később este 10-kor :) kaptam egy levelet hogy felrakták a javított, jó verziót!!
  • totya4
    #222
    Teljesen mindegy ki veszi át, ha ugyanazt a hibásan működő átalakító programot használja :)
  • LSSAHPAUL
    #221
    Igen, szoktam is csinálni de láttam hogy ezt a magyarosítást mintha valami komoly cég vette volna át, így azt hittem nem lesz gond, pláne nem akkora hogy 10 varázslatból 3-ra null-t hoz, így fogalmam sincs mit fog csinálni, fejlesszem e ki, döntenem kellett :) , de szerencsére az uninstall, majd újra játék letöltés, install után a mentett állások jók voltak.
  • totya4
    #220
    Nekem sajnos nincs jogosultságom más fordítói munkáját megosztani, amúgy szívesen feltenném valahová. Én egyébként már korábban javasoltam a fordítónak hogy tegye közzé a helyesen konvertált változatot, ne szívassuk a játékosokat feleslegesen... s lám. Írjál nekik szerintem, mivel a világon semmi értelme nincs annak, hogy egy hibás változat legyen elérhető. Valószínűleg aki nem játszik vele, nem érzékeli a probléma súlyát.
    Annyira nem kell egyébként a játékot újratelepíteni, elég csak a Language\Text könyvtárról másolatot készíteni friss telepítés után az eredeti angol nyelv megőrzése végett.
  • LSSAHPAUL
    #219
    Pont tegnap kellett újratelepítsem, mert már játszhatatlan volt a sok null-hiba miatt, és most magyarosítás nélkül játszom, nekem nem gond, de a 2 gyerkőcöm azóta nem játszik vele, szal nagyon jó hír! Köszönjük!
    Ma még nem javította, ugyanaz a rossz verzió van fent, de figyelni fogom mikor jön ki a javított. ez még a rossz
  • totya4
    #218
    Olvasgattam a témát, és egy dolgot tegyünk tisztába. Időközben én is szembesültem a magyarítás "tesztelőként" azzal, hogy sok null hiba van a magyarításban, hiányzó nevek/városfejlesztések, használhatatlan varázslatok stb. Szóval aki annak idején ezt jelezte még a gandrus-féle fordításnál, annak teljesen igaza volt. Megtaláltam mi a hiba okozója, és ez pedig maga az o2tools program, egyértelműen hibásan csomagol 8ld-be a fájlok egy részénél, így az eredmény szemét lesz, és így nyilván a szemét xml fájl összes szövege null lesz. Az o2tools szerzőjével felvettem a kapcsolatot, aki elküldte nekem a konvertáló rutin kódját, azon alapulva pedig elkészítettem egy teljesen jól működő konvertáló programot, ami ráadásul vissza is ellenőrzi a konvertálás eredményét. Ezt felhasználva természetesen egy darab null hibával nem találkoztam azóta. ElCid-nek (aki folytatta a magyarítást) eljuttattam a programom, szóval innentől kezdve null hiba mentes magyarítást tud kiadni. Jó játékot mindenkinek!
  • JonasSandor
    #217
    Bezsebeltem.
  • PLaci #216
    Két napig ingyenes az Age of Wonders III a Humble Bundle -ön!
    (Steam kulcs.
    A Steam nem ad extra másolatot, ha már megvan. Pár napon belül be kell aktiválni, vagy érvényét veszti a kulcs.)

    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2019.05.09. 19:32:01
  • JonasSandor
    #215
    Első videók alapján egész jónak tűnik.
  • Although
    #214
    Igen arra céloztam hamarabb meglesznek vele mielőtt ez kijön.
    Kérdés mennyire lesz azonos a rajongó tábor miközben ez sci-fi lesz.