367
Endless Space
  • JonasSandor
    #367
    2-diknak is elkészült.
  • Stormbird
    #366
    A magyarítással nincs semmilyen gond.
    Nagy köszönet érte

    Annak viszont járna a szívlapát az arcába, aki azt a hatalmas mennyiségű hasznavehetetlen fejlesztést belerakta a játékba és akkor még a harcrendszerről nem is beszéltem
  • Sunsetjoy
    #365
    Már azt hittem, a magyarítással van valami gubanc.
  • Lysandus
    #364
    Megvan a megoldás, nem volt beállítva alapból a játék nyelve. Ezt kellett beállítani.
  • Lysandus
    #363
    De miért nem tölti be az ikonokat? %exitmenutitle meg ilyenek vannak az ikonok helyett...
  • Lysandus
    #362


    Örök hála!
  • LSSAHPAUL
    #361
    Ma este 7-ig ingyenes! Haverokkal szoktuk gépek ellen tolni fél évente elő kell vegyük :) mi még pénzért vettük!
    Steamhez
  • TokraFan
    #360
    Nincs 1.1.6, ahogy írod, az 1.1.58 az utolsó.
    Nyilván az a warez ver valami kamu lesz...
  • Sunsetjoy
    #359
    Én azon csodálkoztam, hogy hivatalosan az 1.1.58 az utolsó, és nem tudok 1.1.6-ról.
    Sőt, talán 1.0.5.8-ról sem, biztos, hogy olyan a verziója, és nem 1.1.58?
  • sznek1975
    #358
    Onnét hogy azt tudtam beszerezni és nem eredeti, tehát így .
  • Sunsetjoy
    #357
    Az Endless space legutolsó változata az 1.1.58-as. Nem tiszta, honnét veszed az 1.0.5.8-at vagy az 1.1.6-ot.

    De általában gondolom elég a legfrissebbet leszedni az ilyenekből...
  • sznek1975
    #356
    Szeretném meg kérdezni hogy ha a Endless spacenak 1.0.5.8 a patch akkor 1.1.6.0 ig mindent le kelle szedni vagy elég ha a legfrisebbet szedem csak le ?
  • Sunsetjoy
    #355
    A bad characterst általában akkor írja ki telepítésnél, ha olyan helyre akarod telepíteni, aminek a nevében olyan betű van, amit nem engedélyez. Régebben láttam olyat, hogy nem engedett olyan mappába telepíteni, amiben volt ékezet.
    Pl. c:\játékok\endless space 2

    De ez csak egy ötlet látatlanban.
  • sznek1975
    #354
    Endless Space 2 vel kapcsolatos kérdésem lenne. nincs még itt neki fóruma , remélem nem gong hogy itt kérdezek a 2 részről. A gondom a játékkal hogy nem tudom telpíteni beállitom hova legyen instal és mikor rányomok az instal gombra ki irja hogy Install patch contains bad characters. ez mi?
  • LSSAHPAUL
    #353
    Hát mi meg már hülyére játszottuk magunkat az 1-résszel, de csak nem bírjuk abba hagyni, kár hogy néha lefagy a játék és vissza kell töltsük az autosave-t, hihetetlen hogy nem sikerült ezt a hibát ennyi év után se kijavítani. Amúgy már endless fokozaton verjük a gépeket, disk galaxison (itt egyből konfilktus helyzet alakul ki legalább 2 szomszédos géppel, nem kell megvárni a Kassimir Effektet)
    Ha le lesz értékelve a 2-ik rész is 1 dollárra akkor áttérünk :)
  • JonasSandor
    #352
    Kíváncsian várom a teszteket róla.
  • TokraFan
    #351
    És elég pofás így ránézésre...Nem tudom, a harc változott-e,mert azt nem igazán szerettem az első részben...
  • JonasSandor
    #350
    Kijött a második része is.
  • joceruza
    #349
    Megoldódott! Köszi!
  • LSSAHPAUL
    #348
    Én nélküle játszok, legalább most tanuljak egy kis angolt, csak a haverok tették fel, ha adsz priviben egy email-címet akkor szólok nekik hogy küldjék el, minden nap estefele szoktunk pár órát játszani 5 hard gép ellen :) de nemsokára feljebb tesszük az erősséget.
  • joceruza
    #347
    Helló! Ezt a magyarítást nem lehet letölteni máshonnét? Mindig azt írja hogy nincs vége az archivumnak......
  • Sunsetjoy
    #346
    Igen, ott van csak az a verzió, amelyik jó hozzá. A magyarítások portálon nincs fent a legutolsó változat, csak az azelőtti, ami korábbi változathoz jó.
  • LSSAHPAUL
    #345
    Pontosan, és tökéletesen működik a magyarosításoddal. A sunsethungaryről szedtem le
    Már csak 2 és fél óráig tart az akció!
  • Sunsetjoy
    #344
    A Collection az 1.1.58-as verziójú, tehát az utolsó magyarítással kompatibilis.
  • LSSAHPAUL
    #343
    :) köszike, amint olvastam egyből megvettem, 328 ft az alapjáték + harmonia. Mióta meg van már hülyére játszottam magam.
    Viszont lenne egy kérdésem, Hősnél a Lethal Modder(minden sortüz+100 damage) képesség az hogy működik, utána néztem több helyen, szerintem így működik: pl van a hajón 12 db rakéta. Nem mind a 12-höz ad 100-at hanem csak egy sortűzhöz. Viszont felvetődik akkor egy nagyon durva kérdés, mi van ha a hajómat mindenféle fegyverrel felszerelem ??????????????????????????? akkor mindegyikhez kell adjon 100 damage-t, ami a játék elején had ne mondja mit jelent..
  • Papa01 #342
    Sziasztok!

    Off, hátha érdekel valakit:
    Az Endless Space Collection (Endless Space és Endless Space - Disharmony) 97%-os akcióban 1Eur-ért vásárolható meg a Steam-en, április 17-ig.
  • voivod32
    #341
    Na neee... én meg töröltem a játékot, és "öregítettem" 1.1.42-re, mert nem találtam hozzá magyarítást! ( Az 1.1.58-hoz)
  • Deer
    #340
    Bocsesz nem válaszoltam, mert mostanában nem vittem, de biztos, hogy jó már, hacsak nem jön ki egy újabb patch. Amúgy szép munka. :)
  • Sunsetjoy
    #339
    Néztem. Szerény programozói tudásom (ergo szinte semmi) mellett nem tudtam az SD2 szövegeit olvasható-írható formába hozni.
  • TokraFan
    #338
    Nekem régen megvan már az Endless Space Gold, de köszi az infót..! :-)
    Star Ruler 1-et csinálom, bár már régi játék és nem is a legjobb 4x, de vannak benne érdekes megoldások, elég sokat toltam...
    Star Ruler 2 nem annyira jött be, most vettem meg azt is. Sokkal jobb a grafika, de pl. a hajódesign-t elrontották, és a GUI is elég átláthatatlan (ráadásul össze-vissza színeszték, az egész olyan mint egy szép színes karácsonyfa csak épp nem egyértelmű, hogyy melyikük klikkelhető gomb és melyik nem.). GUI-ban magasan az Endless Space a legjobb.

    Viszont a StarDrive 2 elég jónak tűnik, bár haragszom a fejlesztőre mert az első részt kvázi magára hagyta, ennek ellenére az új nem rossz, de még csak keveset játszottam vele. Nézd meg ha gondolod, van már belőle virágbolti is, egy próbált biztos megér, lehet, hogy érdemesebb azt fordítani, ha már...
  • Sunsetjoy
    #337
    Köszi!
    Az Endless Space meg a Disharmony most olcsóbb Steamen, 04.20-ig hétvégi ajánlatban 4,8 és 1,8 euró .

    A Star Ruler alatt az első részt érted? Én a második résszel kacérkodom amúgy, de még nem biztos, hogy végigviszem a fordítást, majd kiderül.
  • TokraFan
    #336
    Ha már így összegyűltetek itt, akkor egyszerre mondok köszönetet nektek a játékok fordításáért!
    Endless Space-t és Space Empires 5-öt is sokat játszottam régebben. Én a Star Rulert fordítom már egy ideje, kb. 90%-on áll, nem mintha érdekelne valakit...:-D (cserébe kiváló nyelvgyakorlás számomra) :-D

    Más.: Endless Space-t játszik még valaki? Láttam Steam-en, hogy frissült pár hete, de nem néztem még meg. Szeretem a játékot, csak az a harcrendszer ne lenne...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2015.04.17. 04:42:23
  • Sunsetjoy
    #335
    Így már nem fordul elő hiba, ugye?
    (amúgy ha találsz valami elütést, hibát, nyugodtan írd meg, javítani fogom, hogy a következő változatban ne legyen benne).
  • Deer
    #334
    Köszönöm a gyors munkát. :)
  • Sunsetjoy
    #333
    Megcsináltam, frissítettem a fordítást 1.1.58-ra, le lehet tölteni a szokásos helyről.
  • Deer
    #332
    Áá, igen, ebbe futottam bele, de nem sokszor fordult elő, talán 1x, 2x.

    Én a Space EMpires 5-öt fordítottam és meg kellett kínlódni a változókkal. (Különben angol maradt volna.)
    Utoljára szerkesztette: Deer, 2015.03.16. 12:43:16
  • Sunsetjoy
    #331
    A DLC-specifikus szövegek totál ugyanazok 1.1.51 és 1.1.58 között, az alapjáték (és így a DLC-ben is előforduló) egyes szövegei változtak meg.

    Egy hős, Emlek Tarosh került be, az új történeti elem a Anamnesis (Endless Day) bevezető szövege, az ezzel bejött Endless Day templom módosítói, meg egy Bölcsesség kútjai nevű globális esemény.

  • Deer
    #330
    Ok, köszönöm. Megy az 1.1.51-el is, csak néha látok olyat, hogy a szöveg helyett valamilyen függyvény vagy változó? jelenik meg.
  • Sunsetjoy
    #329
    Szívesen, jó játékot.
    Amint találok rá időt és lehetőséget szerintem megoldom - de garantálni nem tudom.
  • Deer
    #328
    Köszi a munkádat. Én most kaptam rá a játékra.
    A legújabb 1.1.58 verzióhoz majd hozzáigazítod?