24421
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Irgum76
    #24261
    oké, köszi
    csak az egyikkel jött 2-3 champion pont a másiknál meg egy sem ezért voltam bizonytalan
  • Plata
    #24260
    Mindegyiknél látszik a napi elsőnél.
    Ha megnézed a napi eslő dungi minden karival többet ad.
  • Irgum76
    #24259
    persze az oké
    de a random dungeon után jár rengeteg Xp egy nap egyszer
    azt nem tudom, hogy ez csak egy karakterre vonatkozik vagy az összes megcsinálhatja bónusz Xp-ért
  • Plata
    #24258
    Mindenen dupla xp van,random dungi,küldetés,satubbi.
  • Irgum76
    #24257
    visszahoztam a nyugdíjazott rablólovagomat a kraftolásból aktív státuszba
    kétkezes kardozós nagyot üt de lassan, lehet ezt champion pontokkal gyorsítani?
    mintha láttam volna, hogy van ilyen harc közbeni sebesség boost de most per pill nem találom és egyáltalán arra van, hogy gyorsítsa a támadást?
    és googli sem a barátom mert csak harcon kívülire ad tippeket
    és azt sem sikerült megállapítanom, hogy most megkapja-e random dungeon után az Xp-t vagy sem mint második versenyző az adott napon
    de mondjuk nem úgy tűnt
  • Plata
    #24256
    Igen,már kezdem átlátni valamennyire.
    De mondok érdekes dolgot,STO-ban olyan anomáliára futottam.
    Craftoltam kiskaridnak cuccokat, 100% VR esélynél rare lett. :O
    Meg ha már ott vagyok poénból be toltam 3 spéci konzolt,47% esélyre Ur lett mind.
    Az hogy 100%-ra kék lett,no comment. :D

    ESO-ban még nagyon sok traitet kell begyűjtenem.Eddig ezt teljesen hanyagoltam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.07. 20:05:31
  • PiszkosFred
    #24255
    Kezdesz belejonni :) Craftnal tenyleg figyelni kell, mert annyi hulyeseget be lehet (/es kell) allitani kozben, hogy eleg par figyelmetlen mozdulat es kezdheted elolrol, a nyersanyag meg nem jon vissza.

    Jovo hetvegen nagytakaritast tartok, mert kezdek kifogyni a helyekbol, kuldok par regi eventes style paget, amelyeket mar nem lehet megszerezni, de jol neznek ki. Sose dobom ki oket, mert egyszer jo lesz valamire :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.07. 19:40:58
  • Plata
    #24254
    Képzeld tegnap a klánházban lévő transzmutyi állomásnál kraftoltam két szettet,vagyis másfelet,pontosabban egy egész szettet,egy majdnem egész szettet,mert rájöttem a sapka nincs meg és az egyik gatyából kettőt. :D
    Találtam a karimnál egy rakás instant research scrollt,skillpontból kifejlesztettem neki hogy 3 tailoring research menjen egyszerre,megcsináltam egy zóna sztoriját így tele voltam vackokkal,bár nem volt nagy mázlim,csupa training traitet tanultam :D
    Szóval a transzmutkó állomáshoz elmentem és gyártottam egy dungeon szettet,csak mikor végeztem rájöttem hogy szokás szerint megint elkúrtam a dolgot mert nem figyeltem,a sapka nincs meg,így neki álltam és készítettem egy másik staminás dungeon szettet amiből megvan minden,ruhára volt is anyagom,de a gyűrűnél megint elfigyelmetlenkedtem a dolgot így két nyakláncot és egy gyűrűt készítettem,na persze második gyűrűre pont nem volt anyagom,így jól le marháztam magam. XD
    De haladás,vagy 1500 transzizé kristályt elhasználtam.Végre.Lett egy rakás helyem a táskámban.A szettet az imperial templomos marcsának készítettem,már 44-es szintű.
    Tegnap csináltam neki egy rózsákkal díszített két kezes halbelezőt.
    Az egyik klántag kérdezte küldizés közben hogy kéri-e valaki ingyen a rózsás kard motifot,úgy gondoltam az jól mutatna a templomos karinak így elkértem és csináltam is neki 44-es lila kardot,szíp lett.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.07. 17:31:26
  • PiszkosFred
    #24253
    Belkarth, Vivec, Mournhold mellett igen, Elder Root az egyik legdragabb hely.
  • Irgum76
    #24252
    de talán az a legismertebb piactér
  • Plata
    #24251
    Elden root-ot nem szeretem,nekem is mindig oda kell menni ha valami hülyeséget kell intéznem,vagy auridonban,de én daggerfallban szeretek dekkolni.
  • Irgum76
    #24250
    hát azt posztolták a hírekhez, hogy valami testvér guilddal összeolvadnak és ott lehet folytatni ha valaki nagyon akarja
    de ez a guild befuccsolt pedig beleadták szívüket-lelküket
    de tényleg menő volt volt 500 tag, egy kastély klubháznak, árus valahol
    mindegy felvettek egy olyanba ahol Elden Root-ban van az árusuk szóval végül is jól jártam csak macerás volt a logisztika
  • ntex
    #24249
    Ez érdekes. Nem tudom milyen régi lehetett az a guild, elképzelhető hogy a tulaj megunta, bár akkor is simán lepasszolhatta volna másnak. Amit inkább el tudok képzelni, hogy volt bent egy csomó arany meg egyéb értékes cuccok amit az idők folyamán bepakolgattak az emberek, és így most a guild tulajdonosa hirtelen úgy gondolta hogy kisajátítja és szépen lehúzott mindenkit.
  • Irgum76
    #24248
    ja esetleg nézzem meg, csesszem meg :)

    válasz
  • Irgum76
    #24247
    ja ilyen random meghívások viccesek tudnak lenni főleg úgy az 500. után :D
  • Plata
    #24246
    Sosem találkoztam még ilyennel.
    Egyrészt évekig úgy játszottam hogy nem is voltam guildban.
    Csak most év eleje óta vagyok tag,mert Fred meghívott,meg véletéen beléptem valami trade guildbe is,sőt egyszer mikor jelentkeztem random instára azt hittem insta hív be és elfogadtam valami guild meghívást. :D
  • Irgum76
    #24245
    bazz volt már olyan valakinek, hogy megszűnt a guild-je?

    most nekünk kiírták, hogy veriszorri de ennyi volt mindenki lépjen ki a guild-ból
    de tréder guild úgyhogy kint van egy csomó cuccom 30/30 a boltban most egyenként húzzam le és buktam a hirdetési költséget?
    vagy ha simán lépek visszakapom az áruimat? vagy pont hogy veszik minden?
  • Irgum76
    #24244
    az Xp miatt 2-3 champion is szokott jönni utána
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.06. 23:17:48
  • Plata
    #24243
    Xp-t vagy az eventes ládát?
    Mert xp azt hiszem minden karival első randomért jár,loot minden karival minden dungeon után jár.
  • Irgum76
    #24242
    a random dungeon bonuszt minden karakterrel meg lehet szerezni vagy egy accal csak egyszer?
    mert akkor a krafter megint megtanítanám harcolni
  • Plata
    #24241
    Kovács szakmával tudok gyártani múmiát. XD
    Vagyis becsomagolt hullát,de kb ugyanaz.
    Meg van clothing szakmával jester sátor receptem.
  • PiszkosFred
    #24240
    hat igen, szet vannak dobva a szakmak kozott, neha ugy kell megkeresni :)
  • Plata
    #24239
    Látam, azt hiszem steam mutatott valami roadmap-ot,abban volt kétszer is benne a housing ráncfelvarrás vagy mi.
    Az idén nem lesz dlc leárazás évforduló miatt?
    Régwn mintha lett volna,azt hiszem a 4-es guild dlc pakkot is így vettem meg.
    Jó pár évvel ezelőtt Sw ToR-ban játszottam olyan játékossal aki irgalmatlanul sok pénzt költött a házára.Én is vettem néha CC-t pénzért,erre arra,faj vagy egyéb unlock,de ő valami iszonyú sok CC-t költött a házára.Azon kívül hogy szép volt nem sok értelmét láttam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.06. 12:47:28
  • PiszkosFred
    #24238
    Hozzateszem, hogy osszel a Housing kap egy nagyobb rancfelvarrast, a reszleteket meg nem ismerjuk (kesobb lesz rola szo, a chapter megjelenese utan), de varhato, hogy vegre megerkeznek a "funkciok" is a hazakba, pl manokken babuk, gondozhato kiskertek, stb., mert jelenleg csak a storage boxoknak, a munkapadoknak, a training dummyknak es a lerakott banker/merchant/deconstruct npcknek van funkciojuk, az osszes tobbi csak funkcio nelkuli disz es dekoracio, ami jol nez ki (es esetleg zenel), de ennyi. Akkro lehet, hogy a butorkeszitesi tudas picit felertekelodik azon egyszeri jatekosok szamara is, akik nem feltetlen profi lakberendezessel mulatjak az idot.
  • Plata
    #24237
    De a bútor készítés is fura,jött lila bútor recept kiskarinak,betettem bankba tolvajjal kivettem megtanultam és mentem a craft asztalhoz és nem találtam,rájöttem miért mert nem woodwork recept volt hanem provisioning.
    Ott meg a fene sem kereste,ESO-ban a kraft is ilyen fura,minden féle kraft skillel lehet mindenféle marhaságot gyártani.
    Azért kicsit fura tábortűznél bútort főzni. :D
    Mellesleg nem is sikerült elkészíteni.
    Kellene hozzá vagy magasabb enchant vagy alchemy skill,fejből nem jut eszembe.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.06. 12:41:33
  • PiszkosFred
    #24236
    "itt AH hiányában körülményesebb de azért megoldható"

    Van "AH" itt is, csak annyiban mas a tobbi mmoban latott AH-tol, hogy itt a jatek teruleten talalhato kb 200 kereskedo es a guildek ezeket a kereskedoket birtokoljak 1-1 hetig (vak licittel) es ezeken a kereskedokon keresztul tudnak arulni. Amely guildnek van kereskedoje, a belso piaca elerhetove valik mindenkinek aki meglatogatja a kereskedo kioszkjat. Ha nincs kereskedo, akkor csak a guildben levo 50-500 taggal tudsz bizniszelni. Egyszerre 5 guild tagsagod lehet, erdemes 2-3 helyet a kereskedelmi guildeknek fenntartani es csatlakozni hozzajuk, mert seperc alatt el lehet adni a dolgokat.

    A butor eladassal kapcsolatban igazad van, ezert is irtam, hogy az egykulon szakma, kulon end game resze a jateknak. Mivel tobb ezer butordarab van a jatekban, ezert - leszamitva par azonnal eladhato ritkasagot - a legtobb butort csak megrendelesre keszitik az ezzel foglalkozo emberek. Kulon tartanak 1-2 nagyobb (350/700) ferohelyes hazat, mint bemutato terem, ahol lehet valogatni a ritkabb es ertekesebb cuccok kozul. A tobbi, aranylag kommersz butoroknak nem nagyon van piaca, mert azok egyszeruek es olcson legyarthatok, keves szaktudas (szakmai skill) kell hozza es rendszerint a jatek ugy dobalja a reciket mindenkinek, mintha nem lenne holnap, vagyis mindenki ellatja magat ezekkel (asztalok, szekek, polcok, stb.). Na de ha talalsz egy szep nagy ritka szonyeget, azt instant viszik, ahogy a voucherbol veheto receptekbol gyartott cuccok (training dummyk, munkapadok, stb.) is kelendoek.

    Aki nem akar lakberendezoseggel foglalkozni, annak a legbiztosabb az, amit irsz, a kommerszeket megtanulni, a ritkabb kek-lila-narancs butor reciket meg eladni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.06. 12:36:41
  • Plata
    #24235
    Hát én sosem szoktam a pénzre hajtani,mert tudom hogy úgyis elköltöm hülyeségre.
    Mindegy melyik MMO.WoW-ban nem úgy lettek millióim hogy kereskedtem,hanem túl sokát játszottam,imádtam a WQ-kat és volt hogy 10 karival is csináltam poénból.Persze a mostani WQ-k baromi unalmasok és fantáziátlanok.
    BfA-ban például volt olyan wq amire azért mentem mert tudtam hogy amíg a WQ aktív tudok végtelen mennyiségő alapanyagot farmolni.Hogy ez direkt volt-e Így vagy hiba sosem tudtam meg.egész végig a kiegészítőben ott farmoltam cuccot. :D
    De más MMO-ban sem érdekel a pénz,STO-ban sem szokott lenni pénzem,csak ha kell valamire konrétan,akkor neki állok és kifarmolom ami kell.Amikor ki farmoltam 1.4 milliárdot egy hajóra,tök csömört kaptam az exchange.től.De ott meg azért nem szeretem ha van pénzem,mert akkor elköltöm kulcsokra és megint elkap a lock box nyitogatási mániám.STO-ban dilithiumot szeretek farmolni,azt iszonyú mennyiséget ki tudok szedni és még élvezem is,eladom játékosoknak ZEN-ért,a Zen olyan mint ESO-ban a crown,nekem az a mániám hogy minél több zenem legyen,semennyi nem elég.Csak ESO-val ellentétben a STO-ban Zen-ért sokkal erősebb felszerelést kapsz.Ha lehet a hajót a fegyverelet traioteket és konzolokat felszerelésnek hívni.Szóal a STO kicsit F2P,és állandóan nyomatják az újabb csomagokat,amik néha 300 dolcsi körül is vannak.Szóval elég kapzsi banda. :D
    De Sw ToR-ban sem szeretek kereskedni,néha mikor season küldi miatt a játékosok meghülyülnek akkor kereskedek pár cuccal ami kell a seasonhoz,mert ilyenkor a marhák az értéktelen cuccot felvásárolják nagyon drágán. :D
    Plusz Sw ToR-ban 70-es karakterrel kell instázni,akkor esik sárga item,azt szintén őrültek többszáz misiért megveszik.
    De Sw ToR-ban meg mindig ruhákra költöm el a pénzem,vagy egyéb ökörségre.
    WoW-ban én szeretek random dungeonozni,az a kedvencem,ESO-ban is,bár itt néha zavaróbb.
    Timewalking event tokenem olyan sok szokott lenni hogy az addonom is meghal tőle.
    Kb még olyan 120 ezer darabig bírja addon utána meghal. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.06. 11:35:43
  • Irgum76
    #24234
    én az összes MMO-ban amivel játszottam mindig a pénzre mentem nem költöttem soha semmire de én ezt az adok-veszek részét nagyon élvezem
    itt AH hiányában körülményesebb de azért megoldható
    és az itteni karakteremmel még szerepjáték szempontjából is passzol Khajiit rablólovag aki rájött, hogy az útonálló karriert érdemesebb feladni a könnyebb nagyobb jövedelem érdekében :)
    én azt nem bírom mikor valaki végig nyomkodja a "tovább"-ot a sztoriknál, meg RPG karakter helyett "build"-et csinál vagy szakmánál "húzza a szakmát" és dobálja százasával a cuccot ami a fejlődéshez kell az alapanyag ár töredékéért mert majd milyen jó lesz ha kimaxolta aszt rájön, hogy kimaxolva sem tud semmit eladni...
    dungeonba nem szoktam járni, kivéve itt ESO-n itt általában mókás nincs szemétkedés egymással ha valaki bénázgat nem úgy mint a WoW-ban ahol többet nincs idegzetem dungeonba menni
    a házépítés engem sosem vonzott itt ESO-ban (Falllout76-ban annál inkább ott gyakorlatilag mást sem csináltam csak építgettem) bútor gyártásnál viszont hiába írja ki az addon, hogy x K gold ha hetekig nem tudod eladni mert épp senkinek nincs rá szüksége bútornál érdemesebb elpasszolni a recepteket (bár adtam én már el kész falat is :) )

    Fred:
    igen tudom, hogy ez még csak a kezdet és még várni kell az igazi túlkínálatra de amennyi ember ráugrott a farmolásra a dolomitnál vagy a torta "küldetésnél" látszott én arra számítottam, hogy már dobálják ki egyesek fillérekér a terveket
    mindegy azért én még vadászgatok tovább
    igaz eddig csak ilyen noném szarságokat (set bónusz nélküli fegyvereket, páncélokat) sikerült eladni amiket csak azért tettem ki, hogy a guildban mégse mondják, hogy csatlakoztam de nem árulok semmit
  • PiszkosFred
    #24233
    Szerintem ez teljesen random, nincs kulonbseg abban a tekintetben lada es lada kozott, hogy hol szerezted. A lila lada tartalma ugyanaz, akar dungeon vegi bossbol kukaztad, akar crafting dailybol, akar dolmenbol, stb.

    Eredetileg a Perfect roe csak horgaszatbol (pontosabban a halak pucolasabol kb 1% esellyel) esik, de az eventes ladakbol most viszont barmi eshet, ami a jatekban a craftinghoz kotodik (stilusok, alapanyagok, stb. - es a perfect roe alapanyagnak szamit, draga kaja receptekhez kell). Viszont az 1%-os halpuculos esellyel nagyobb szamban jon most a ladakbol.
  • Plata
    #24232
    Azt vettem észre hogy kiskarival megyek dungeonba akkor az ottani ládából esik perfect roe,ha kiskarival csinálok napi küldit abból nem igazán.Bár lehet azért mert kevés küldit csináltam meg sok dungeont.
  • PiszkosFred
    #24231
    Perfect roe nagyon jo arban adhato el, most egesz jol esik az unnepi ladakbol, nekem is jott mar sokkal tobb, mint amekkora %-kal tavaly esett. Tuti emeltek rajta, mert te is es mas is tapasztalta ezt.

    A butorgyartas egy kulon "end game" az ESO-ban, a hazak vasarlasa, berendezese, berendezesek gyartasa, butorok csereje, eladasa, stb. Nagyon sokan csak erre fokuszalnak, vannak emberek, akik masok hazait rendezik be X penzert, sot, vannak kulon hivatalos haz "szepsegversenyek" is (most pl az Xbox is meghirdetett egyet), ehhez pedig nagyon sok penz kell, mert ahogy latod, nem olcso mulatsag. Ha magadnak gyartod, akkor az alapanyagok miatt, ha veszed, akkor meg a draga alapanyagok miatti piaci ar miatt. De, ez is egy mozgatorugoja a jatek gazdasagi eletenek.

    Irgum76:
    A piacnak ido kell, hogy reagaljon, meg csak 3 napja meg az evfordulo, a listazott arak pedig 30 napig vannak benn. Mar megjelentek az alaigert olcsobb motifok es nyersanyagok, de kell meg 2-3 het, mire eleri minden a "padlot", az event utolso napjait koveto par napban lesz nagyon olcso minden, akkor erdemes majd esetleg befektetni is (venni) es par honappal kesobb eladni.

    A penzszerzes ilyen formaja egy turelemjatek. Ha talalsz valami draga darabot, most is lehet azonnal jo penzt csinalni belole, de ha van helyed es idod varni, akkor a jo penzbol baromi jo penzt is lehet csinalni. De, nem kotelezo, en is van olyan motif, amit azonnal dobok be a piacra, mert nem eri meg varni +10/+20e arnovekedesre. De, egy kozel felmillas motifot nem fogok most eladni 200-250e kornyeken, amikor osszel elviszik 600e aron is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.06. 09:31:27
  • Plata
    #24230
    Azt hiszem ennyire nagyon nem mennék bele sosem a pénzvadászatba,ha mázlim van és esik valami drága akkor ok,de nekem elveszi a játék élvezetét ha nagyon hajszolni kezdem.
    Legtöbb MMO-ban lusta módon szoktam pénzt szerezni,vagy mázlim van.
    ESO-ban sem volt sosem sok pénzem,míg rá nem jöttem hogy a bankban van régi eventes vacak ami sokat ér.Bár lehet áron alul adtam el,mert ez az MM addon nem túl megbízható.
    Tegnap nézegettem a wood elf karimnál milyen bútorokat tudnék már gyártani,meglepődve vettm észre hogy van amelyikre a TTC addon azt mondja 60 ezernél is többet ér.
    Tegnap craft kari kívül minden karival voltam dungeonban,legalább egyszer,kaptam is pár jó cuccot.Érdekes módon perfect roe vagy mi a ragya eset legtöbbször kiskarival évfordulós ládából.
    Utána meg pár órát el lébecoltam a tolvaj és craft karimmal.Rengeteg ember van a dolmeneknél,olyan tömeges vonulásokat láttam mint még soha.
    Csak mászkálásból meg kristály felszedésből lett három champions pontom.
    Meg egy emote-m,ugyanis mászkálás közben azt találtam summerset-en.
  • Irgum76
    #24229
    eddig nincs valami nagy értékpapír mozgás
    pedig azt hittem már ilyenkorra teli lesz az összes tréder velük
    én azt csinálom, hogy kb random (minotaurusz, worm cult favorit a többi test, sisak, fegyver sorrend) veszek olcsón aszt ha nyakamon marad akkor sem nagy gáz
    de nyárig tárolni biztos nem tudom, nincs helyem, pedig már ráköltöttem egy csomót a szütyő és bank upgrédre
  • Plata
    #24228
    Újra neki álltak kristályokra vadászni mert kell még sok skill.
    Summerset-en lovaglás közben felfedeztem egy települést,erre kaptam egy sárga lead-et. :D
    Fura hogy kisfalu felfedezéséért is jár.
  • Plata
    #24227
    A Wood elf tolvajjal tanulok meg mindent.
    Kivéve amiből több esik és értéktelen,azt másikkal is megtanulom.
    Nekem is esett már pár darab motif,elraktam öket bankba.

    Most jutott eszembe hogy nem is néztem meg a házamban lévő ládában mi van.
    Abba is bele kellene nézni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.05. 11:27:43
  • PiszkosFred
    #24226
    Azzal, hogy a crafterrel megtanulod a motifot, a "skin" bekerul a transmog rendszerbe es onnantol barmelyik karakterrel tudod majd hasznalni az Outfit stationben, viszont mivel kozpontositod a "motif-tudast" a crafteredbol "master crafter" lesz es rakas achiet kapsz, festekeket, cimeket, stb. az egesz accountra vonatkozoan - ahelyett, hogy szetszornad a tudast a karaktereid kozott.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.05. 11:07:12
  • PiszkosFred
    #24225
    Igen. Ami tetszik (collectionsben meg tudod nézni, vagy némelyik stílusnak van preview funkciója), azt tanuld meg a craftereddel (csak azzal, mindig egy karakterrel tanulj motifokat, mert minél többet tudsz vele, annál nagyobb eséllyel kapsz majd master writeket)! Ami annyira nem "szép" vagy nem érdekes, de jó ára van a TTC szerint, azt rakd el és valamikor nyáron add el jó pénzért!

    Most mindenki csinálj az eventet, rengeteg motif esik, egymás alá licitálnak az árusok így csökken az ára mindennek, kár elpocsékolni a drága motifokat. Na persze, ha gyorsan kell pénz, akkor mehet áron alul is. Az event végére nagyon alacsony lesz az ár, aztán ahogy vége a bulinak és nincs "utánpótlás" az eventes ládák megszűnése miatt, kezd majd apadni a kínálat és mennek fel az árak megint.

    A junk módszer azért jó, mert így nem kevered össze a többi ládával. Elnevezni, elszínezni, stb. nem lehet, de a junk kategóriában meg elvan magának. Vendornál nincs automatikus junk eladás, mint más mmoban, így attól sem kell tartani, hogy eltűnik onnan. A helyet persze ugyanúgy fogja, de legalább nincs útban addig, amíg fel nem használod majd egyszer.
  • Plata
    #24224
    Sajnos a trait szerzést elhanyagoltam,de most rá kapcsolok.
    Ez a junk item jó ötlet,köszi,ma megcsinálom este,mert legalább 100 kristály van a táskámban,némelyik már fehér.
    Instából és napi küldikből eső style és motif vackokat gondolom érdemesebb elrakni későbbre és majd akkor eladni nem?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.05. 10:43:40
  • PiszkosFred
    #24223
    Siman csinald a crafter karakterrel es add at bankodon keresztul. Minden cucc account bound a jatekban.

    Vagy ha esett valami jo cuccod, amit megtartasz, de a trait rajta nem divines vagy fegyvernel esetleg nem precision (vagy barmi, ami elter attol, amit preferalsz), akkor csereld le a traiteket, az is kb. -50 kristaly/muvelet.

    Vagy, en ugy szoktam, hogy ezeket a ladakat kinyitom, de a transkristalyokat bennehagyom, majd "junk item"-nek minositem, igy bekerul az inventory egy kulon reszebe es nem lesz utban. Ha pedig kell a kristaly, mert foygoban van, kinyitom megint es lootolom a bennehagyott mennyiseget.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.05. 09:51:12
  • Plata
    #24222
    Fene egye meg ezeket a tramutyi kristályokat,lassan az összes karimnál tele az összes táska transzmutyi geódákkal,de nem tudom elhasználni őket mert már rég fullon vagyok.
    Próbáltam kiskarinak csinálni vele cuccot,csak azt kifelejtettem hogy nem ismer egy trait-et sem így nem tud kreálni sem.
    Kénytelen vagyok traiteket tanulni a többi karival is.