2118






  • Prince23
    #237
    Na ja. meg nekem egy pici HALO meglovagolás is van
  • DarkSector
    #236
    Vagy akár Shadow of Colossus / Assassins Creed? :D
  • Prince23
    #235
    A next gen úgy is vinni fogja, mint a cukrot, bár a BO siekreit nem fogja meglovagolni, sztem. Max MW2-ét fogja felúlmúlni eladásokban.

    Elég sokakat visszataszított a sci-fi beütés. Viszont elmondható, h sokan éppen ezért fogják megvenni, mert unták a jelenkori háborút.
  • Gabe18
    #234
    Egyetértek hogy a BO története volt a legjobb.
    De ne feledjük, a Treyarch a "próbababa", így nem csoda hogy ezt a Sci-fi szálat nekik adták. Ha buknak vele (olyan nagyot úgy se fognak) úgy is jó, ha nem akkor majd a IW is átvesz belőle ezt-azt legfeljebb.

    Amúgy szerintem nem rossz ez. Persze trailert mindig tudtak a CoD-hoz csinálni, abban sosem volt hiba.
  • Prince23
    #233
    Red Dead Redemption neked is rögtön beugrott?

    PC-seknek: COJ: Bound in Blood :)
  • DarkSector
    #232
    Jah ez is biztos jó lesz de így összevágdosva elég gáz. :D
  • Prince23
    #231
    Hát ez nem hatott meg. A COD most már tényleg kifulladt :D A trailer nem volt olyan erős mint annak idején a MW2, BO

    BO folytatást akarok, Reznovékkal a hidegháborúban. Tök jó volt a 60-as 70-es évek feelingje a BO-ban. Ezzel simán ráértek volna 2013-ra az IW-sek, COD: Future Warfare (vagy MW4) címmel :(

    Sokan piszkálják a BO-t hogy így szar, meg úgy szar, holott fogalmuk sincs arról, hogy a COD játékok eddigi legjobb történetével rendelkezik a BO :)
  • grebber
    #230
    Szokásos pörgős akció dús várjuk!
  • Hellsing47
    #229
    fos.
  • DarkSector
    #228
    Nekem olyan érzésem volt mintha 4-5 különböző játékot vágtak volna egy trailerbe! :D
  • Jaka923
    #227
    LOVAK EGY CALL OF DUTY-BAN???? WTF?????
  • DarkSector
    #226
    Szerintem a robot varacskosdisznó, meg a vágtázás kicsit zavarbaejtő nem?
    Én nem értem ezeket.
  • Rayden02
    #225
    Nekem is ez volt az első reakcióm!
  • DarkSector
    #224
    YES!

    Bár egyenlőre nekem nem áll össze a kép, ez nekem túl sok, szóval jó hogy van trailer, de WTF ez most mi?
  • Rayden02
    #223
  • DarkSector
    #222
    ". itt az ideje a jövőbe menni. "

    erre meg csak annyit akartam írni, hogy a jövőt hagyjuk inkább, az fps-ek 80%-a High-Tech meg Sci-Fi.
    Max a CoD szérián bellül nem volt.
    Mint a BF-nél a 2142 anno... Csak abból tanulva inkább ne!
  • DarkSector
    #221
    Na semmi?
  • DarkSector
    #220
    A kurvasok hud engem minden játékban kiakaszt, de maga a játékmenet jónak tűnik, azért 1x lenyomom.
  • Fpocok
    #219
    Szerintem nem azért, de nekem sem tetszik. TPSben nem működik ez nekem. Meg a sok hülyeség benne...
  • Prince23
    #218
    Ja
  • Drephis
    #217
    Black Ops 2 oldalát be sem hozza, your IP is blocked
  • DarkSector
    #216
    Azt egy kütyü okozza, csak egy ideig tart.
  • DarkSector
    #215
    ja multi is fasza
  • Gabe18
    #214
    Látványosnak látványos.
    De amúgy nevetséges. Mi láthatatlanok vagyunk, de az ellenfeleket a falon át is látjuk, mégis mi a f...m nem kéne még?
    Szerintem a gombot se kelljen már nyomni, menjen az a katona magától, célozni se kelljen, lőjön inkább magától. A "játékos" meg végignézi majd és elégedett lesz, mekkora spíler vagyok...
  • szabii98
    #213
    tudom.
    whá nagyon bejövős
  • DarkSector
    #212
    Ez Ghost Recon
  • szabii98
    #211
    anyáááááád
    miaza cod?:O
  • Prince23
    #210


    :) :D :P
  • DarkSector
    #209
    varacskos disznó?
  • Prince23
    #208
  • Fpocok
    #207
    Megvan.
  • Fpocok
    #206
    link?
  • Prince23
    #205
    Lejárt a számláló a world premier trailernél, erre semmi videó :P

    30 perce offline :O
  • Fpocok
    #204
    Azt végképp...
    de most a témára gondoltam. Először jöttem a VH2-es játékok... annyi, mint a szar... aztán a háborús... itt az ideje a jövőbe menni. Aztán meg jöhet VH1 meg észak-déli háborús játékok.
  • DarkSector
    #203
    BF3-at is ez nekem új.
  • Fpocok
    #202
    Már kurvára unom őket.
  • DarkSector
    #201
    Igen?
  • Prince23
    #200
    Elvileg már kint a trailer 19:00-tól, de még sehol semmi :S
  • Fpocok
    #199
    Én örülök, hogy jövőbe mennek... unom már a modern háborusakat. Könyökömön jönnek ki.
  • Gabe18
    #198
    Annyiból adok neki egy esélyt, hogy hátha ezzel sikerül valami újat belecsempészni.
    Mert a CoD4 után szép fokozatosan olyan szinten egysíkúvá és unalmassá vált az egész sorozat, hogy az már szörnyű.