2118






  • Ulthane
    #157
    Megjelenési dátum
  • mester1987
    #156
    +1
  • KaBuTo666
    #155
    +1
  • DarkSector
    #154
    zárható a topik
  • mester1987
    #153
    Meg is érdemlik!!!
  • Herold
    #152
    Itt is elég szarul áll a CoD széria.
  • DarkSector
    #151
    Jövőre becsődőlnek Activisionék!
  • Totti5
    #150
    Bukás, kipukkad, leeresztett, meghalt. Majd ha valami csoda okán 10 millió alá esik az eladás, lehet kezdeni az aggódásokat:)

    A képlet szerintem igen egyszerű. MW3 a BF3al egyidőben jött ki, a BO pedig szabadon konckurencia nélkül. Ezért ez a minimális visszaesés, így nem 50 csilliárd pénz jön be belőle mint 2 éve, hanem csak 45 csilliárd. Elszomorító:D

  • Bogdogege
    #149
    Esnek a Call of Duty eladások
  • DarkSector
    #148
    Stifler jelenet ez a legcoolabb rész. :)

    "- ön a beteg hozzátartozója?
    - nem, de ez nem hagyhatom ki!" :P
  • gosumofo
    #147
    ez is azt mutatja hogy te is tudod hogy milyen lesz, csak trollkodol a konzolos oldalról
    én meg csak várok egy olyan jó részt mint a 4. volt.
  • Totti5
    #146
    Neked tök mindegy milyen lesz.
  • gosumofo
    #145
    senki se fikázta a black ops 2-t, csak látjuk a nem túl biztató híreket róla. reménykedünk, hogy jobb lesz mint az utóbbi években volt a cod.
  • Muttley
    #144
    te nyitottad a topicot
    és TE pezsegsz a legjobban fika ügyben??
    öreg, te egy király vagy :)
    érted, mit mondok?
    K.I.R.Á.L.Y. VAGY :))

  • gosumofo
    #143
    HAHA
  • Totti5
    #142
    ...
  • gosumofo
    #141
    gondolom amikor a halot vette mindenki pár éve akkor azt szajkóztad hogy ez a világ rendje és örökké így lesz
    de látod jött egy 'jobb' játék és a földbe tiporta.
  • Totti5
    #140
    Halonak semmi köze a CODhoz, de persze fogalmad sincs róla. Moha meg sosem lesz még csak megközelítőleg sem olyan sikeres mint a COD, vagy a BF.

    A Black Ops meg idén is robbantani fog eladásokban. Egyszerűen nem lesz ellenfele.

    Persze bajban lesznek:))) melyik univerzumban?
  • gosumofo
    #139
    http://investor.activision.com/disclaimer.cfm?eventid=108428

    2. felében a kérdéseknél
  • Reg5
    #138
    Erről egyébként tudnál adni linket?
  • gosumofo
    #137
    ők azt várnák hogy növekedés legyen, ahogy eddig szerették. most a bf elharapott egy szeletet a tortából, és azok java részt elégedetlen cod vásárlók lehetnek, nehéz lesz őket visszacsábítani. idén a moh és a halo4 is még inkább cod klón lesz, még nagyobb bajban lehetnek. jövőre meg ha bekopogtat a Respawn... az ellen már a bungie új játékát kéne bedobni, nem egy lapos mw4-et.
  • Reg5
    #136
    Mind2-ből kb 26 milla ment el, szegény befektetők
  • Totti5
    #135
    BF3at a COD sikerére építették. Amúgy miért ne venné meg valaki a BFet amikor azt mondja az DICE meg az EA hogy jobb mint a COD? háborús FPS ami jobb mint COD? hogyne, azonnal veszik.

    Skyrim kapcsán amit az emberek arcába toltak, hiszen hatalmas hype övezte és több millió ment el belőle, csak érdekességként mondanám hogy az átlag játékidő valami 60-80 óra körül van. Szóval hype ide vagy oda, akik megvették azok nem keveset bele is tettek. Miért lenne másképp ez a COD vagy BF esetében? de ha valakit csak a single érdekel az a 6-7 óra azzal sincs semmi gond.
  • gosumofo
    #134
    egyébként az MW3 már nem nyomta le a black opsot eladásokban, csak az első héten volt király (az előző postban taglaltak miatt), év végéig már lemaradt, értetlenkedtek is a befektetők a múltkori konferencián bobbynál.
  • gosumofo
    #133
    a játékiparban, ahol az eladások 85%a PINK-es trailerrel beetetett birkák előrendelése + 1. napi vak vétel, még mindig nem tükröznek minőséget a nagy számok.
    BF3-t se azért vette meg most pár hónap alatt 4x annyi ember mint a BF bármelyik részét korábban, mert korábban olyan kurva jó lett volna és az a kedvencük. sose hallottak róla, csak a képükbe nyomták a reklámot. ez az amerikai piac. hogy te is közéjük tartozol az már egy szép furcsaság, de csak magaddal kell majd 1x elszámolnod, amikor egy szép napon vége lesz a codnak és mással nem fogsz tudni játszani mert a beépített wallhackhez szoktál :D
  • Fpocok
    #132
    Amúgy szerintem mindkettő játéknak vannak erősségei, kinek mi jön be.
    De már évek óta, ugyanaz a lemez: Rosszul vagyok, ha rá kell néznem a CoDra. A grafika miatt... kurvára elegem van, hogy több mint 5 éve ugyanúgy néz ki mindegyik rész.
  • Fpocok
    #131
    Ezek objektív dolgok. Van mihez hasonlítani.
    És nem mondtam, hogy sokban fejlődött a BF. Általánosságban mondtam, hogy ezeket szoktam nézni, mivel lassan minden játék valaminek a folytatása.
  • Muttley
    #130
    minden évben azért veszi meg több millió gamer
    minden évben azért dönti meg a saját eladási rekordjait
    és 2007 óta minden évben azért próbálja sok-sok FPS másolni - sikertelenül
    mert a CoD széria sz.r, igaz? :)
    gratulálok a fikázóknak
  • Totti5
    #129
    Ha beleuntak volna, akkor miért dönt rekordokat az újabb rész? logikátlan, és értelmetlen amit mondasz.
  • Totti5
    #128
    Szubjektív dolgok. BF3 miben fejlődött? az eddig minősíthetetlen single kampányt átették valami COD szerűbe, csak éppen a lényege maradt ki, az amitől a CODok a legjobbak ezen a téren. Multi meg eltérő stílusu játékmechanikát takar, kinek ez, kinek az.
  • Herold
    #127
    Egy dolog, hogy hányan veszik meg, egy másik pedig, hogy hosszabb távon hányan maradnak meg mellette. Ez utóbbit az eladásokból nem lehet lemérni. Sőt, az a jelenség, hogy évről évre milliók vásárolják meg a CoD újabb és újabb részeit, az inkább annak a jele, hogy az előzőbe 1 év alatt beleuntak.
  • Fpocok
    #126
    Mi vagy te, kiadó? Csak a kiadóknak fontosak a számok.
    Én általában a tartalmat nézem, hogy mennyit fejlődött egyik résztől a másikra stb stb...
  • Totti5
    #125
    Más mércét én nem ismerek egy játék sikerességére.
  • Fpocok
    #124
    Eladásokban, igen.
  • gabo91
    #123
  • Totti5
    #122
    BFet veri most is, amúgy ki kényszerít hogy minden évben vedd és játszd?
  • mester1987
    #121
    Egyértelmű. Lásd eddigi Modern Warfare-k. Kivéve a 3., bár a sztori adott, de látszik, hogy nem teljesen az IW műve.
  • szabii98
    #120
    Lehet jobb lenne várni, és 2-3év múlva kiadni egy gémet, ami kiüti a bfeket és lehúzni a rolót. Addig szépen fejlesszenek, és ne húzzák le az embereket.
    mondjuk kétlem, hogy az Activision képes lenne erre
  • KM
    #119
  • mester1987
    #118
    Mi lesz veled így Activision. 1 évben nem jönne ki Call of Duty