2118






  • gosumofo
    #117


    :D
  • Gibor
    #116
    Hatalmasat tévedsz... CoD2-t évekig űztem verseny szerűen, kimagasló eredményt értünk el csapatunkkal európai szinten, és hadd ne mondjam milyen reakcióidő kell és mennyire ki kell gondolnod egy hang illetve ts infóból hogy hol lehet az ellenfeled, tudni milyen ponton mit célozz milyen fegyver hogy lő és még sorolhatnám, aki nem tudja a leírtakat illetve még számos nagyon fontos tényezőt átgondolni játék közben az használja általában a csalásokat.
  • szabii98
    #115
    BFben is vannak akkora, sőt, nagyobb idióták, mint CoDban. Szerintem nem kell általánosítani, CoDokkal is igazán el van, aki játszani akar vele.

    az igaz, hogy UOban még volt csapatmunka. de még cod2ben is. valahogy akkor ment el az eredeti CoD feeling, mikor a 4nek már rankjai voltak.
  • gosumofo
    #114
    sg :)
  • mester1987
    #113
    Mi megy itt
  • DarkSector
    #112
    Igen, ez biztos?
  • KaBuTo666
    #111
    Valakinek el kell vinnie a balhét azaz kell egy bűnbak. :D
  • gosumofo
    #110
    2. vid*

  • gosumofo
    #109
    pedig nem a BF-ről kéne idén beszélni



    na jó arról is lehet, mert COD DLC érkezik



    és aztán ha ezt megunjuk lehet trópusi tájakra menni codozni



    valahol irigylem a cod fanokat, végülis sok játékot kapnak évente :D
  • Herold
    #108
    Kétségtelenül kissé elment a téma a CoD vs BF irányba.
  • DarkSector
    #107
    Na persze az első 50 hsz meg a bo2-ről szolt mi? ne akarj mindent rám kenni. :)
  • KaBuTo666
    #106
    Pontosabban én írtam, de ahogy te bejöttél ide elkezdődött a flame. :D
  • DarkSector
    #105
    Az és azt írták hogy nem kell ide HG. Hát pfff.
  • ozimak
    #104
    Komolyan azt hitte,hogy a késeléssel eldobott egy gránátot? XD :D Ez jöhet minden mennyiségben! :D "Searchfield,Campfield,Bad Company 3" XD
    Tökös csávó! "I'm going out... don't give a shit!!!... Shoot me in the back!!!" XD
  • Bogdogege
    #103
    Van még neki egy-két felejthetetlen megmozdulása
  • gosumofo
    #102
    l4d-ről te nagyon nem lehetsz képben. Azt hiszed, hogy az egy coop játék? :D
  • ozimak
    #101
    5:30-nál majd beszartam a röhögéstől :D :)))))))))
  • ozimak
    #100
    Tény ami tény... én is állandóan így járok a BF3-ban Én se tudok egy helyben ücsörögni :) Ebből következően elég szép célpont vagyok mindig :) Mostanában MW2-t játszunk de szívesebben tanulnám meg a BF3-at,csak sajnos a két haver nagyon szeret hentelni :( Tényleg nem könnyű megtanulni jól játszani,de viszont sokkal élvezetesebb(lenne) ha megtanulja az ember. De ezen a videón jót nevettem :)))
  • Bogdogege
    #99
    Gondolom te lehetsz a helyi dj a faluba , és szereted még a farok szendvicset is
  • Puhos
    #98
    Mi a picsát kóstolgatsz, azt se tudod mit játszom? Kisgyerek .
  • Bogdogege
    #97
    Akkor neked is így menne ,a csávesz amúgy nagy cod player.

    Na látod ezért vagy kevés .
  • Puhos
    #96
    Miért te olyan sok vagy talán?
  • Puhos
    #95
    Nem! Én nem játszottam BF3-at, és azt a sz@rt se amit előtte linkeltél!
  • Herold
    #94
    Ugyan már... Kevés vagy te ahhoz, hogy te mondd meg, melyik játék a szar és melyik a jó.
  • Bogdogege
    #93
    Na mi van talán magadra ismertél
  • Metalmilitiakid
    #92
    Bakker én nem védem a Bf et, sőt ki nem állhatom az újakat :D
  • ffxi
    #91
    Színház :)
  • Totti5
    #90
    Ezt a ki hány éves baromságot ideje lenne hanyagolni, nem? BF3at is megvette vagy letöltötte a 13éves pistike.
  • Puhos
    #89
    Mit olvassak? És nem kell mindjárt lámázni! Linkeltél egy sz@r játéknak a videóját. Én meg erre azt írtam, hogy "Te ezt nevezed játéknak? Gratulálok! Játsszál vele sokat!" Én nem említettem a Bf3-at sehol sem! Ez meg egy már egy régi videó!
  • Metalmilitiakid
    #88
    Igen igényeket szolgál ki, csak sajnos inkább a 18 alattiak igényét szolgálják ki, akik ahhoz is hülyék, hogy egyenesen szaladjanak 200 métert.
  • Bogdogege
    #87


  • Bogdogege
    #86
    Eléggé igénytelen IGÉNYEKET szolgálnak ki , pár óra szingli a multi meg évek óta ugyanaz ,attól hogy rekordokat dönt az emberi hülyeség, és a hájp 1000el karácsony előtt, de ha ez kell nektek ...
  • Totti5
    #85
    Azért veszik mert élvezik. Azokat az IGÉNYEKET szolgálják ki a sikeres játékok amit a játékos társadalom akar és megvesz. Ha nem így lenne és az a pár ember aki a CODokat mondjuk 0ának állítja be, akkor már réges régen megbukott volna a sorozat, de nem ez történik. Évről évre rekordokat dönt és egyre több játékost szerez.

    Mindig van alternatíva. Autós játékok esetén is mindig az a téma hogy mennyire szim valami... ott van 10 féle hardkór szim, nem igaz hogy az enm elég valakinek. Van 2-3-4 katonai szimulátor is, elégnek kell lennie. Persze ők is csilli villi grafot és sok pénzes játékot akarnak, de meg kell érteni hogy akik ezeket a játékokat megveszik és finanszírozzák a folytatásokat, azok nem akarnak katonia szimulátort, mert nekik nem abból áll a játék, hogy a bokorban bújnak a 5 kmeres pályán órákat... ennek is meg van a szépésge, de ehhez fanatizmus kell, mint ahogy a órákon át setuplolós autós játékokhoz is, amik amúgy méregdrága beviteli eszközök nélkül nem is játszhatóak.
  • Puhos
    #84
    Te ezt nevezed játéknak? Gratulálok! Játsszál vele sokat!
  • Bogdogege
    #83
    Azért mert zsákutca mind a kettő.
  • Bogdogege
    #82
    Azt kétlem , hogy cod és bf közben relaxálsz meg hogy kipihened magad , én nem mondtam ,hogy béna vagy csak ahogy Totti írja "Ezek a nagyközönségnek készülnek " be is nyalják minden évben ,vegyétek már észre.

  • Totti5
    #81
    De hát itt a példa, csinálnak. Ott az Arma is... nem értem meg miért a COD meg BFen kell leverni a sérelmeket. Ezek a nagyközönségnek készülnek, a többi meg kisebb rétegnek.
  • DarkSector
    #80
    :)
  • Totti5
    #79
    Azért nem kell a BF3at túlmisztifikálni.
  • DarkSector
    #78
    Rendben és akit nem érdekel?

    nem vettétek észre hogy minnál jobban szimulátor, annál kevésbé képesek élvezni az emberek.
    A legtöbb játékos PIHENÉSKÉPPEN jön játszani, eszerint a könyedebb instant akciókat kedvelik.

    Persze elhiheted hogy a 80%-uk ugyanígy játszik hardcore cucokkal, de hogy őszinte legyek én is utálom az Arma féle cuccokat.

    DE NEM AZÉRT MERT NEM VAGYOK KÉPES GONDOLKODNI. VAGY BÉNA LENNÉK.

    HANEM MERT HA LEÜLÖK JÁTSZANI NEM ERRE VÁGYOM.