241
Tropico 4
  • Carlos
    #1
    A hivatalos demó már régóta tölthető, viszont a játékot még mindig nem lehet megvenni. Ellenben mindenféle torrent oldalakon fentvan a játék, hogy kipróbálhassuk.

    A tutorial-t érdemes végigjátszani annak, aki még nem találkozott a játékkal. A veteránok is letolhatják, mert achievement jár érte.

    Grafikailag a játék szerintem nem sokat változott a 3-hoz képest. Lehet, hogy egy picit talán szebb, de én nem vettem észre döbbenetes különbségeket.

    A játékmenet is maradt a régi, kis finomításokkal találkoztam csak. Viszont a pályák nagyon hosszúak, folyamatosan jönnek a küldetések: Kereskedj oroszországgal (adj el nekik 500 tonna rumot), kereskedj kínával (adj el nekik 1000 tonna kávét), építs ezt, építs azt. És amikor úgyérzed, hogy jó vagy jön a tornádó és letarolja a fél falut. (első pályán járunk). :)

    Ami nagy jóság még, hogy a játék közvetlen kapcsolatban áll a Facebook-kal és a Twitter-rel. Amennyiben csinálsz valamit (rendeletet hozol, küldetést teljesítesz), akkor azt ki is rakhatod.

    Szóval nagyon klassz kis játék, hozza a tropico 3 hangulatát és rátesz mégegy lapáttal. Mindenképpen javaslom azoknak akik szerették a 3-t!