241
Tropico 4
  • Tibbor
    #41
    Basszus, akkor a szárazföldön lévő lelőhelyre kellett volna tennem...Sajnos a minimapon csak a tengeri lelőhelyeket vettem észre, ezért nem is keresgéltem tovább.Köszi!
  • Calver
    #40
    mert a finomító nem nyersolajat exportál.
  • Tibbor
    #39
    Minden eddigi részt végigjátszottam, ez is nagyon tetszik.Egy valamit viszont nem értek.Már az első küldinél volt egy feladat, miszerint exportáljak 500 egység nyersolajat(crude oil).Megépítettem a parton a finomítót, a hajóim szépen kiúsztak a tengeren lévő kutakhoz, gyűlt is a készlet szépen, ami időnként lenullázódott, de egy deka olajat nem exportáltam a statisztika szerint.Mi lehetett a gond?A páylát egyébként megcsináltam, de ez az egy nem működött.Minden egyéb exportom remekül ment.Valaki tudja a választ?
  • Calver
    #38
    ehh, fene tudja. harmadik részben iszonyat ász szigetek vannak, na meg ott elkapott még az újdonság varázsa, negyedikben viszont rengeteg dolgot "kijavítottak", ami a harmadik részben bosszantó volt, és csomó jobbnál jobb újítás volt, szóval...

    na jó, ha választani kéne, harmadik rész nyerne, de nagy szerepet játszik benne, hogy teljesen új élmény volt akkor
  • Muttley
    #37
    jól hangzik :)
    ha kettő közül a választani kellene vagy-vagy alapon
    melyik a jobb és tartalmasabb?
    a Tropico 3 vagy Tropico 4?
  • Calver
    #36
    annyira mélyebben belemélyedtem, h már jó pár napja befejeztem
    röviden és tömören: van benne rengeteg hasznos és kellemes újítás, és baromira élvezetes, ellenben... a "történet" előző részhez (és főleg Absolute Power-hez) képest csöppet... nos, ötlettelen. még mindig mosolyt csal az arcomra pl harmadik részből "Take over the world" vagy a "Viva Tropico", a bevándorlók átnevezésével... na, ilyenek sajnos nincsenek. próbáltak összerakni egy összefüggő történetet, ami sajnos nagyon az elmebeteg ötletek útjába állt

    de mindenesetre Tropico, szóval csak jó lehet... és élvezd is amíg lehet, mert 20 küldetésen nagyon gyorsan átrágja magát az ember
  • Muttley
    #35
    aki kicsit belemélyedt a gammába
    mennyivel másabb (több/ kevesebb), mint a
    Tropico 3?
  • Carlos
    #34
    Szerintem nem. Persze hasonlót lehet.
  • Calver
    #33
    nem is ezt mondtam - hanem hogy ugyanolyan külsőt, mint az előre definiáltaknál, nem lehet külön kiválasztani?
  • Carlos
    #32
    Azelőre deffiniáltakat nem lehet változtatni.
  • Calver
    #31
    de... ezeket nem alkothatjátok (mármint a külsőt) meg magatoknak?
  • kenyeresdaniel
    #30
    Én Az öreg Fidellel tolom :P
  • SzirmosSzisza
    #29
    Uhh, én mindig Voodoo valakivel voltam mert tetszik a kalapja :D
  • Calver
    #28
    én próbálgattam többet is, de az az igazság, hogy ugyanaz nyerő mint az előző részben:
    - Farmer vagy Booze Baron (utóbbi gusztustalan tud lenni)
    - Elected by Capitalists
    - Hardworking, Financial Genius, Cheapskate (kivétel a bűnözős mapon, ahol Vigilante a tuti)
  • kenyeresdaniel
    #27
    hali
    Ti több karakterrel is játszatok vagy egy kimaxoltal toljátok ?
  • Joybull
    #26
    Minisztériumot építettél, miniszterekkel?
  • Calver
    #25
    Martial Law nem aktív véletlenül?
  • Carlos
    #24
    Nem lehetséges, hogy valami olyasmit választottál a karaktergeneráláskor ami miatt nem lesz választás?
  • Paddy
    #23
    Sajnos nem, mivel nem lehet kiválasztani.
  • Joybull
    #22
    Rendeleteknél a General, Early Election kiválasztása nem segít?
  • Paddy
    #21
    Az első pályán mindekinek beadta a gép a választásokat? Nekem rohadtul nem és érdeklődnék, hogy ez big, bug vagy bág vagy mi?:))))))
  • Carlos
    #20
    Szerintem a meleg lehet az oka.
  • Zero 7th
    #19
    Umm, nem fagyott le, de valami fura hangot kezdett kiadni a gépem... :P Na jó, ezt most skippelem egyelőre. :D
  • Zero 7th
    #18
    Azt mondanám, hogy nem jellemző, de egyszer lefagyott így más is. Gondoltam rá, hogy a nagy meleget nem bírja a gépem, de közben nem hinném, hogy ez medium grafikán jobban fűt, mint a DoW2 high-on... Na meg a főmenü megy, karaktert megcsinálom, aztán a játék fagy.

    Töltöttem le új drivert a videokártyámhoz, semmi változás.

    Kipróbálom minimum grafikán, legkisebb felbontásban.
  • Carlos
    #17
    más játéknál előfordul?
  • Zero 7th
    #16
    Az miért lehet, hogy a játék indítása utáni harmadik másodpercben szétesik a kép és keményre fagy a gép?
  • Paddy
    #15
    54% a happynes, lóvé dögivel a frakciók nagy része 70%ban elégedett velem de kurva választás nincs,már 1984-ben járok várok várok de sohol semmi.:D Az első részben könnyebben ment:D
  • kenyeresdaniel
    #14
    Elmondaná nekem valaki hogy a lámából hogyan lesz lámászőr ? XD
  • Carlos
    #13
    Egyszercsak elindul a választás.
    Igérj fűt fát. Nálam alacsony volt a szórakoztatottság megigértem, hogy majd milyen jó lesz, nyertem is. :)
  • Paddy
    #12
    Sziasztok! A legelső pályán van egy event ami a választások meg nyeréséről szól, amivel meg lehet nyerni a pályát. Na az a gondom, hogy nem tudom hol kell elindítania választásokat, az előrehozott választásokat pedig nem engedi. Előre is köszönöm a válaszaitokat és jó játékot mindenkinek!!!
  • Redmaster
    #11
    Amúgy olvastam egy tesztet ahol azt írták hogy magasabb felbontáson jobban fut a játék. Én is full grafikán játszok vele. Érdemes kipróbálni mindenkinek mert lehet hogy úgy is tökéletesen megy és a naplemente, napfelkelte és a szárazság valami nagyon hangulatos.
  • zorrobomber
    #10
    nem volt felesleges kiadniuk, csak nem ilyen áron kellett volna
  • SzirmosSzisza
    #9
    Olyasmi mint a Sim City, csak nem annyira HC. Illetve az atmoszféra sokkal sokkal jobb. Főleg a zenék, illetve úgy az egész diktátorosdi.
  • marxell
    #8
    Ezt kiegészítőnek kellett volna kiadni nem új játékként. Alig van benne pár új rendelet. Az új épületek is elég gyatrák..
    Egyedül a grafikát optimizálták egy kicsit.
  • 5m0k3sh0w
    #7
    ennek mi a lényege?
  • tutituti
    #6
    Kétmagos procin megy nekem mediumon.
    Amúgy ma veszítettem először benne.pár szavazattal csak.Elég addiktív egy játék.
  • Carlos
    #5
    Hát lehet, hogy ajánlott, de szerintem két magnál nem használ többet. A grafika meg egy finomított 3-as rész. Szóval ha az ment, akkor ezis fog.
  • SzirmosSzisza
    #4
    Tényleg 4 magos proci az ajánlott ? Mert akkor nekem felejtős :/
  • Carlos
    #3
    HD Gameplay:
  • Bogdogege
    #2
    Ez inkább tropico 3.5 felesleges kiadniuk.