3216
Assassin's Creed Revelations

OFF/Warez Topik

nevtelen_2.png



Multiplayer nevek: xingjian, ratgab, Royal_tipu, dre4mw4r, renji00, MerlinW_HUN, Cevys, FCBMessi19, n.krisz, cRusa1deR, persian0077, peakfs_HUN, Hun_Neji_
  • elitehun
    #528
    "akár eredeti"
    Akár eredeti is lehet amit kapsz? :DDD
  • Gary
    #527
    <- Ez zárta volna az utolsó mondatomat...
  • Gary
    #526
    Figyelembe véve, hogy ha le is rohan az üldözőm, akkor is kap minimum 150 pontot. Ha lelő, akkor kap 100-at...

    Megfigyeltem, hogy amikor én próbálok valakit lelőni, sokszor nem sikerül. Vagy akadályba durrantok vagy rövid ideig célzok. Bezzeg, engem folyton leszednek, amikor hallom a jellegzetes hangot, hiába bújok, vagy esek le tetőről, sarkon befordulva is, kanyarban utánam küldi a golyót.

    A Quick Firing Gun challenge-hez még nekem is kell 9 mid-air
  • Gary
    #525
    Én meg antiszociális vagyok, így nem "arcoskodom".
  • Piszkos  Fred
    #524
    #523
    Mivel minden ehhez hasonló rendezvény a fővárosban van, nem sok figyelmet fordítok rájuk. Annál kevésbé fáj a szívem utána.
  • ratgab
    #523
    Vidékiként ez annyira nem villanyoz fel...
  • RoyalPredator
    #522
    Nemnagyon akartok akár eredeti ACR példányt nyerni, husikák? :)
  • Prince23
    #521
    Azokon én is elcsodálkozom, hogy hogy a fenébe van kevés pontja az illetőnek, amikor 11 killt ért el. na ezek a rambó effektus. Rusholo majmok :D
  • CroftManor
    #520
    Azok a leghülyébbek, akik assassinateban kezdenek el üldözni! Mert így saját magára is felhívja a figyelmet és őt is üldözőbe vehetik. Meg egyébként abban a módban ha valakit egyszer már üldöztél, akkor nem fogja mutatni a kör azt a játékot és még ő van meglepődve, mikor megölik...hogy dehát nem is jelezte ki a radar xD
    Gary: Nekem is van tőr+gun profilom :D csak ha nagyon felhúznak, akkor lövöldözök én is. :)
  • Gary
    #519
    Jaja, szoktam bosszankodni, mikor már harmadszor szed le, pont egy focus-ra váró mérgezés előtt. A végén meg látom, hogy az összesítésben neki van 10 kill, nekem meg 4 és mégis én viszem a pálmát :Ð
    Na, ja. Bosszú, édes bosszú! :Ð
  • ratgab
    #518
    Akkor röhelyes ez a rohangálósdi, mikor az ilyen egyén leöl 7 embert 100 pontért, míg te egy jól sikerült mérgezéssel 800 pontot kapsz... (És sokszor az ilyenek önkéntelenül is az ember ölelő tőrjeibe rohannak... és az egy priceless momentum!)
  • ratgab
    #517
    Noob eszköz a pisztoly (De erről már beszélgettünk korábban is!) 100- 150 pontért ölni értelmetlen! Én miután kitapasztaltam a rendszert 2 hét után már nem is bonyolódtam üldözésbe, mert onnan már úgyis csak 100 pontot kapsz... Kár az időért!
  • Piszkos  Fred
    #516
    Kezdhetjük rakni a máglyát :D
  • Gary
    #515
    PC-n szintén!
    De nekem is van ám tőr+pisztoly profilom :Ð
  • xido
    #514
    catch the flag..na végre amire vártam,hogy gyorsasági/ügyességi:)
  • Prince23
    #513
    Részletes Revelations multiplayer játékmenet videó!
  • CroftManor
    #512
    Boxon a mai napig is vannak tetőn rohangálós, 100-150 pontért leölős egyének, ami nagyon idegesítő tud lenni. Na meg a másik amit utálok ha lelőnek. Olyan dühítő tud lenni :D
  • ratgab
    #511
    Állítólag majd ahogy szintet lépsz úgy csöpögtetik az történeti információkat.
  • Piszkos  Fred
    #510
    Wow, na ez jó hír. A multival kapcsolatban úgyis csak az az egy kivetnivalóm volt, hogy túlságosan eltér a single hangulatától. Így talán lesz majd törekvés a normális harcmodorra.
  • ratgab
    #509
    Sztorija lesz a multinak... Aztabetyár mindenit... Alig várom!

    Ahogy mondták a srácok a sunnyogós, kivárós játékosokat még inkább jutalmazza majd a játék pontok szempontjából, szemben a rohanós (Tetőn szaladgáló majmok) játékosokkal, akik sokkal kevesebb pontot kapnak majd!

    Helyes, helyes!
  • MerlinW
    #508
    26. perctől ACR multi
  • Piszkos  Fred
    #507
    Valaki tudja esetleg, hogy itthon hol lehet (ha lehet) beszerezni AC-s nyakláncot?
  • RoyalPredator
    #506
    http://irevolutiondesign.wordpress.com/2011/08/03/irevolution-presents-budapest-assassin-hunt/

    Facebookon lehet jelentkezni. Megéri eljönni, jó móka!
  • elitehun
    #505
    Ezer hála
  • Shelton
    #504
    woodkid - iron
  • elitehun
    #503
    A CGI trailer alatt hallható zenének nem tudja valaki a címét?
  • Renjike
    #502
    pl ez is jó ötlet de nekem egy háborús jelenet jobban bejönne Assassin VS Templar csata , nem assassinateal az kicsit visszafogja a lehetőségeket szerintem. :(
  • xido
    #501
    hát sok jó lehetne,hogy ne csak egymást ölős dolog legyen ez is,hanem mondjuk checkpoint verseny,érjétek el a célt különböző helyekről indulva
    meg,vagy akár mezei időmérős egyéniek csak online,küldöncködés,üldözés..
  • Renjike
    #500
    revelationsbe kéne valami párbaj vagy csata mód mikor sok npc meg ti harcoltok kardal vagy nemtom :D tök jó lenne az is :D
  • ratgab
    #499
    Assassinate azért jobb,mint a wanted, mert A.-ban bárki elkaphat... Wantedban meg csak a kijelöltek! Viszont A-ban meg is ölhetted a támadódat (szerintem ez sokkal logikusabb, mint a leütöm és kész hozzáállás)!
  • ratgab
    #498
    Pedig én az Assassinate-t szerettem játszani.... Wanted az egy örült rohanás Assasinate-hez képest!
  • Renjike
    #497
    PC-n wanteden nagyon sokan jáccanak atöbbin szinte senki :/
  • RAMyMamy
    #496
    én úgy vagyok vele, hogy inkább jöjjön ki márciusban és legyen egy tisztességes port, mintsem egy konzolos fos bughalmaz a rohanás miatt
  • Atkamon
    #495
    PC-n is egész sokan játszanak még manapság is. Múlt héten sokat multiztam ACB-vel és mindig talált meccset. Mondjuk én Wantedben nyomom mindig, gondolom az a legnépszerűbb, a többi mód lehet üresebb.
  • CroftManor
    #494
    Hát nem tudom pcn hogy van, de boxon a mai napig megy a multi éjjel nappal.
    Nekem pl nem volt sok barátom ott, amíg el nem kezdtem acb multizni, de egy csapásra közel 100 "barátot" szereztem. :D Azért jó ez, mert akármikor lépek be, mindig van aki online és multizik. :)
  • MerlinW
    #493
    Valamennyit játszottam is, csak beleunt a társaság, idegenekkel meg nem nagyon volt már kedvem. Nomeg egyre kevesebben játszanak sajna, egyre nehezebb lobby-t találni.
  • CroftManor
    #492
    Hát pedig level 50 után is jó játszani, mert akkor már bármelyik képességet tudod használni.
  • MerlinW
    #491
    Akkor lehet én is többet játszottam 30 óránál. Vagy csak jobban:) Emlékeim szerint nem sokszor sikerült top3-nál rosszabb helyezést elérnem:)
  • ratgab
    #490
    Első héten elértem a level 50-et.... nagyrészt ez az idő (kb 50 óra) level 50 fölött zajlott!
  • MerlinW
    #489
    Nekem is van benne vagy 30:) Lvl50 után mondjuk már nem nagyon játszottam.