254
944828_438784776222123_1124849229_n.png?
  • Tyler1
    #14
    megjött a felirat az első részhez

    link
  • G_ArchAngel #13
    2. resz szopas, nincs vege es a harmadikat csak vasarnap nyomjak BBC-n:(((

    Nem birom ki addig...
  • Kicsikiraly
    #12
    Első rész teljesen a kanapéhoz szegezett, valami eszméletlen jó szerintem. Eleve szeretem ezt a szarkasztikus zseni figurát, az a jelenet amikor Wattsonnak magyarázza a taxiban mit hogyan talált ki valami lélegzetelállító volt.

    Nagyon ajánlom a BBC-nek hogy rendeljenek be még többet belőle, más téren is csak pozitívat lehetne róla mondani szerintem, simán 9/10-es.
  • Renegade
    #11
    "A BBC eredetileg egy hatvanperces pilotot kért és kapott is a sorozatból, de meggondolták magukat, és inkább másfélórás tévéfilmekre adtak le rendelést, melyekből (sajnos) csak hármat láthatunk első nekifutásra, de mivel a sorozat jól mutatkozott be (7,5 millió néző) és a kritikusok, a nézők és a BBC is elégedett volt a látottakkal, a második évadot is berendelik - egyelőre ismeretlen epizódszámmal.
    "
  • Tyler1
    #10
    3 epizódos lesz csak? :O
  • Phat Smoker
    #9
    a pilotot megnéztem.
    a dr. watson-t alakító szinésznél néha nehezemre esett elvonatkoztatni az 'office - uk' beli karakterétől. ;)

    összességében tetszik a sorozat.
  • desigo
    #8
    igen már dolgoznak rajta
  • Piszkos  Fred
    #7
    Nem tudjátok, lesz ez felirattal?
  • Dynamic
    #6
    Ez nem olyan sorozat, ahol a látvány kéne, hogy meggyőzzön.Szerintem egy dr.House trailer sem biztos, hogy alapesetben meggyőzi az embert, és mégis...
  • Narxis
    #5
    Nem győzött meg a trailer, bár rossznak nem mondanám, inkább érdekes...
  • Bulykin
    #4
    sorozatjunkien is dícsérik
  • Piszkos  Fred
    #3
    Jónak tűnik, szeretem a hasonszőrű filmeket
  • desigo
    #2
    Trailer
  • desigo
    #1
    A BBC Sherlock című sorozata három 90 perces részben mutatja be a detektív legújabb reinkarnációját, akit Benedict Cumberbatch fog alakítani. A sorozat fő írója az a Steven Moffat, akinek eddig olyan remek szériákat köszönhetünk, mint a Páran párban, a Jekyll, vagy éppen a Ki vagy, Doki? legújabb szezonja. Az író elmondása szerint a sorozat történetei egyszerre fognak alapulni eredeti Conan Doyle-sztorikon és saját kútfőből írt rejtélyeken.