254
944828_438784776222123_1124849229_n.png?
  • desigo
    #254
    poén
  • lifeisamovie
    #253
    Anderson don't talk out loud! You lower the iq of the whole street....Ezen mindig felröhögök XD
  • hinar
    #252
    Szerintem nem volt olyan rossz. Akkor először néztem meg, nekem sem tetszett. Kétszer-háromszor meg kell nézni, mert van benne egy csomó info, amire figyelni kell. Kár hogy Waston felességét (Mary) kiírták a sorozatból. Kedveltem a karaktert.
  • DantesHUN
    #251
    Hosszabban spoiler-esen a Sherlock utolsó részéről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    -Rögtön az első jelenet. Mycroft mint valami horror filmben lenne, véreznek a falak, előkerül egy riasztó kislány, egy ijesztő bohóc, stb...de csak Sherlock és Watson szórakozik vele, mert Myrcoft csak akkor lesz őszinte megijed. Oké, az még világos, hogy a bohóc a jelentben Sherlock egy drogos haverja...de...hogy a faszba szervezte meg mindezt Sherlock?
    -egy drónon Holmes hugi, beküld egy mozgás érzékelős gránátot. Sherlock és Watson kiugrik az ablakon! Az emeletről! És semmi bajuk?
    -majd jön egy jópofa jelenet, hajófoglalás, álöltezet...csak épp semmi értelme. Mi a fenének ez a szervezkedés? Az hogy miért így teszik van rá magyarázat, de az erőltetett izzadságszagú.
    -A két zseni Holmes és Watson minden biztosíték, minden terv nélkül besétál a hugica csapdájába! A két zseni bazdmeg...
    -hugica átvette az egész sziget irányítását-. Hogy a viharba? Hogy szervezett meg mindent? Hogy csinálta?
    -mert hugica ha beszél valakivel már át is mossa az agyát...bazdmeg. Van persze hipnózis, de ez már varázslat. Mese, fantasy kategória! Miért kell ennyire elrugaszkodni a valóságtól egy Sherlock Holmes-ban?!
    -majd jön egy Fűrész epizód. Minden ott történt dolog előre kitalálható. Kiszámítható. Vacak.
    -a végén vártam lesz valami terv, trükk, valami. De semmi. Vagyis de, jaj a őrült zseni Holmes hugi valójában egy ari kislány a lelke mélyén. Csak épp embereket öl.

    Sherlock nem nyomoz! Nincs semmi amit megfejtene! Másfél óra alatt két fél perces jelenet van, amiben megjelenik a zsenialitása.
    Myrocft nem hogy zseni, egyenesen degenerált hülye lett! Oda viszi a még nála is okosabb mindenkinél veszélyesebb hugicához Moriarty-t! Miközben hugica azzal tönkre tesz manipulál embereket ha beszél velük. Miaszarezabaromság?!

    A történetben nincsenek csavarok se nyomozás, az egész kiszámítható, a karakterek kiherélt idiótákká váltak, az epizód teljesen elrugaszkodott a valóságtól, ez már mese kategória, semmit nem magyaráz meg, a logikai bukfencek, kérdések ott maradnak lógva a levegőben.
    Na és eleve ez a történet...a gyilkos Holmes hugica...bazdmeg ez a brazip szappanoperák szintje!


  • DantesHUN
    #250
    Az utolsó rész, azaz 4x3..ez valami elképesztő módóon szörnbyű, vacak, szar trágya fos...folytassam? Mi ez? Megcsúfolása az eddigi részeknek. Tele akkora logikai bukfencekkel. Tátongó lyukakkal. Ezer és egy de miért így történt, de hogy csinálta, de ennek mi értelme kérdést lehetne feltenni egy Sherlock Holmes! kapcsán.

    Ami már mutatja, hogy ez fos lett.
  • szabii98
    #249
    Én is ezen gondolkodtam, hogy most a filmről van szó vagy a sorozatról, de a sorozat zenéje nem Hans Zimmer, a filmmé viszont igen. Cumberbatch meg Martin Freeman (hála istennek!) elég messze vannak még a hollywood-i jelzőtől :p
  • Dzsini
    #248
    Én úgy értettem, hogy Cumberbatch a "Hollywood-i színész", aki 2010-ben volt először Sherlock (és előtte már egy évtizede különféle angol dolgokban szerzett nevet magának), és utána ment mondjuk Tinker Tailor Soldier, Spy-t játszani, és kapták fel "odaát", és lett Khan meg Smaug meg Doctor Strange.
  • szabii98
    #247
    A Jude Law és RDJ féle Sherlockra gondolsz, ugye?

    Hát nem tudom, szerintem Zimmer zenéje kiváló és a színészekkel meg a látvánnyal sincs gond:) Bár részletesség és kidolgozottság terén nem ér fel a BBC féle Sherlockkal, de mindkettő tök jó és nézhető. Bár lehet én vagyok túl fiatal :D
  • ZilogR
    #246
    Hollywood-i színészek játsszák a Sherlock-ot...?! Eddig jutottunk. A zene is Zimmer már. Még a Guy Rithcie is tartotta a jó öreg hagyományokat...
  • lac coo
    #245
    Ma néztem meg, nekem nagyon bejött .
  • Renegade
    #244
    hjjj, ez csak szerintem volt rangon aluli?
  • lac coo
    #243
  • csokalaci
    #242
    Aki esetleg szeretné élőben nézni itt tudja megtenni 21:30-tól
    BBC One stream
  • zzeN
    #241
  • szabii98
    #240
    a BBC és a sokatmondó trailerei.
    El is felejtettem milyenek:)
  • zzeN
    #239
  • lac coo
    #238
  • szabii98
    #237
    mi lenne velünk nélküled:) :D
  • Dzsini
    #236
    nem olyan nehéz megtalálni ám :)
  • szabii98
    #235
    Hát, az ájemdíbi szerint holnap lesz a realase UK-ban is, szóval... valszeg elírták
    +mivel másfél órás rész, valszeg esti filmnek szánják, ezért lehet hogy az UKban is 9kor lesz, csak ottani idő szerint, ámerikában meg 6 órával később
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2015.12.31. 17:12:24
  • ZilogR
    #234
    wow, ez a nő férfinak néz ki - de hát britek, ugye...
    ez a 9PM ET időzóna ez milyen? Mert nem EST (Eastern Standard Time), hanem valami Tiempo Del Este, ami 6 hours behind of Central European Time, azaz nálunk ez Jan. 2-án hajnali 3-kor van. Nem kellene ennek inkább valami brit időnek :) lennie?!
  • lac coo
    #233
  • zzeN
    #232
  • lac coo
    #231
    Esküszöm jobban várom mint a Star Wars-t ! :))
    Főleg a rendes folytatást, ha valaha elkészül ...:)



  • zzeN
    #230
  • lac coo
    #229
  • zzeN
    #228
    Január 1:
  • lac coo
    #227
  • zzeN
    #226
    Új trailer:
  • szabii98
    #225
    Coming soon....ish :D :D
  • Dzsini
    #224
  • smith09 #223
    Ettől se lettünk okosabbak :-)
  • zzeN
    #222
  • hinar
    #221
    Érdekes cikk a mai metropol ból

    http://www.metropol.hu/kultura/cikk/1335129-benedict-nelkul-nincsen-sherlock
  • Dzsini
    #220
    fanmade, mielőtt valaki elhinné, hogy ennyire nem tudnak angolul :)
  • hinar
    #219
  • Narxis
    #218
    Aztarohadt! Doctor Who foga őket elvinni. :D
  • Dzsini
    #217
    Sherlock special

  • Narxis
    #216
    yeeeeeeeeee
  • csokalaci
    #215
    Sherlock Christmas special begins filming