254
944828_438784776222123_1124849229_n.png?
  • Victor1103
    #94
    Végignéztem én is az eddigi részeket. Összességében tetszett, mindenképp maradok az új évadra, de a legutóbbi rész vége nekem elég fura volt úgy ahogy meg lett csinálva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel tudni lehet, hogy lesz új évad és Sherlock is benne lesz nyilván én nem fedtem volna fel a végén hogy életben maradt. Az utolsó 10 másodperc nem kellett volna a végére. Így sokkal jobban érdekelt volna a dolog mivel nem lehet tudni, hogy rendesen folyatják netán előzmény lesz-e. Így már csak az a kérdés marad megválaszolatlan hogy hogyan élt túl kb 5 emeletnyi zuhanást
  • Narxis
    #93
    Na neeeeeeeeeeee
  • [HUN]FaTaL
    #92
    Sorozatjunkie
    Januárról márciusra csúszott a Sherlock 3. évad forgatásának kezdése.


    :(
  • Narxis
    #91
    Jóvanna, nem figyeltem, hogy mikorra ígérték. :P
  • gabi89
    #90
    Bizony éppen írni akartam.

    Én valami olyasmit olvastam junkie -n, hogy január-április szöveg próbák,forgatások utána utomunka vágás stb... és ősszel már jöhet a BBC-n.
  • [HUN]FaTaL
    #89
    Sajnos én sem olvastam, de pótolva lesz ez egészen biztos. :)
  • gabi89
    #88
    Ősz jó lenne már, mert 2x megnéztem nyár óta mivel elkezdték adni az m1-en meg az AXN -en is volt most októberben.
    Annyira zseniális az összes rész, hogy érdemes többször megnézni. Alapból ha csak 1x nézed tuti vannak dolgok amik kimaradnak. Nekem pl. a regényre való utalások totál kimaradtak mert nem olvastam :( ideje lenne pótolni.

  • [HUN]FaTaL
    #87
    "nyáron pedig nem fognak nagy durranás sorozatot elkezdeni, mert a kutya nem nézné."

    Ennek némiképp ellentmond, hogy az első évadot, ha jól látom nyáron mutatták be.
  • Dzsini
    #86
    Tehát ha januárban forgatják, és őszre ígérik, akkor tavasszal már adhatják?

    Rengeteg utómunka van ezekkel, minimum 3-4 hónapot számolj arra, nyáron pedig nem fognak nagy durranás sorozatot elkezdeni, mert a kutya nem nézné.
  • [HUN]FaTaL
    #85
    Köszi :)
  • Narxis
    #84
    Tavasz végén
  • Narxis
    #83
    yeeee akkor tavasszal már adhatják is tv-ben
  • Dzsini
    #82
    De rááldoztam pár percet neked:

    Moffat: "So. The three tease words for the next run of Sherlock … Rat. Wedding. Bow."

    Három szó, amiből lehet tippelgetni, hogy melyik történetek alapján lesznek (a második sorozatnál is csinált ilyet, ott "Woman, Hound, Fall" volt)
    Rat = The Adventure of the Sussex Vampire (or possibly Moffat intends to expand on the oft-referenced case of The Giant Rat Of Sumatra)
    Wedding = The Noble Bachelor
    Bow = His Last Bow

    Leghamarabb ősszel lehet rá számítani.
    forrás

    Valamint innen:
    "Is series three of Sherlock now in the planning stages?
    "Well, we've had meetings about it. It's certainly happening and we know when we're filming it - we shoot in January. Obviously I've got quite a lot of work on between now and January!"
  • Dzsini
    #81
    Még a forgatásnál sem tartanak (talán a történetek sincsenek megírva, Moffat egyelőre Doctor Who-zik - #55), lenne itt róla hír.
  • [HUN]FaTaL
    #80
    Elolvastam már az egészet, gondoltam azóta hátha van pontos dátum, nem nagyon olvasok külföldi oldalakat :)
  • Dzsini
    #79
    78 hozzászólás az egész topic, ennyire csak nem nehéz visszaolvasni...
  • [HUN]FaTaL
    #78
    Lehet már tudni mikor kezdik adni a BBC-n a harmadik évadot?
  • [HUN]FaTaL
    #77
    Mármint nem a vége, hanem az évadzáró rész úgy kompletten. :)
  • [HUN]FaTaL
    #76
    2-3 napnál azért több lett, de a második évad vége zseniális. 10/10
  • [HUN]FaTaL
    #75
    Ez van, szerintem 2-3 napon belül végzek vele. Sajnos ha elkezdek valamit nézni, akkor általában dara :D
  • Dzsini
    #74
    Csak beosztással, nagyon hamar elfogy az a 6 epizód, hiába másfél óra darabja :)
  • [HUN]FaTaL
    #73
    Pilot ebből is megnézve. Iszonyat jó, folytatom is :)
  • Valezius
    #72
    Kegyetlenül jó rész volt szerintem is :)
    1,5 órára a képernyő elé szegezett.
  • Dzsini
    #71
    Persze, mert azt frissítették, a csajét pedig nem, csak az első sorozat eseményei vannak rajta.
  • Piszkos  Fred
    #70
    A Watsonos blog szvsz pont stimmel, elég ha csak a számlálót nézed meg, amit meg is említettek a második évad első részében :D
  • Dzsini
    #69
    Ez még az első sorozathoz készült (a körei Jimmel), a másodikkal kapcsolatban semmi nincs rajta - nézd meg a dátumokat pl. a Watson-blogon.
  • Piszkos  Fred
    #68
    Érdekes teória, de furcsa, hogy nincs semmi utalás a dologra itt.
    Ez egy a sorozathoz készített "mesterséges blogok" közül, reméltem hogy teli lesznek utalásokkal :D
  • Piszkos  Fred
    #67
  • desigo
    #66
    sherlock 2x03 felirat
  • Menyushina2
    #65
    igen olyankor én is örülök hogy kihallok valamit. olyan mély hangon beszél xD
  • Piszkos  Fred
    #64
    Én is várom már, mert a szedett-vedett angoltudámos édeskevés ehhez, pláne amikor Sherlock begőzöl és rohamszerűen magyaráz valamit :D
  • Menyushina2
    #63
    köszi! akkor ma érdemes lesz itt ülni.:)
  • paly90
    #62
    mert még nincs...
    a felirat készítő mára ígérte amúgy
  • Menyushina2
    #61
    nem találok a 2.évad 3.részhez feliratot
  • Dzsini
    #60
    Moffat szavaival: természetesen lesz 3. sorozat 2013-ban, a másodikkal együtt rendelték meg.

  • G_ArchAngel #59
    Cumberbatch is dolgozik ezerrel (szinten reszt vesz a Hobbitban), de tole mar itt a Warhorse es Tinker Tailor Solder Spy is.
  • Narxis
    #58
    Na ez jó hír!
  • paly90
    #57
    be van rendelve a 3. évad, azt viszont még nem tudni h mikor lesz
  • Narxis
    #56
    Neeeeeee, muszáj valahogy időt találniuk rá! :D Mondjuk Martin Freeman fejezze csak be a Hobbitot, utána viszont jöhetnének az új részek. :p

    Remélem azért idén kiderül, hogy lesz-e valaha folytatás. Azt olvastam, hogy Moffat részéről mehet a dolog amikor lesz ideje rá.
  • Dzsini
    #55
    Hát, egyhamar nem - Martin Freeman Új-Zélandon forgatja a Hobbitot, Moffat (és Gatiss) pedig tavasztól a Doctor Who 7. sorozattal, aztán az 50. jubileummal lesz elfoglalva...