254
944828_438784776222123_1124849229_n.png?
  • desigo
    #1
    A BBC Sherlock című sorozata három 90 perces részben mutatja be a detektív legújabb reinkarnációját, akit Benedict Cumberbatch fog alakítani. A sorozat fő írója az a Steven Moffat, akinek eddig olyan remek szériákat köszönhetünk, mint a Páran párban, a Jekyll, vagy éppen a Ki vagy, Doki? legújabb szezonja. Az író elmondása szerint a sorozat történetei egyszerre fognak alapulni eredeti Conan Doyle-sztorikon és saját kútfőből írt rejtélyeken.







  • desigo
    #2
    Trailer
  • Piszkos  Fred
    #3
    Jónak tűnik, szeretem a hasonszőrű filmeket
  • Bulykin
    #4
    sorozatjunkien is dícsérik
  • Narxis
    #5
    Nem győzött meg a trailer, bár rossznak nem mondanám, inkább érdekes...
  • Dynamic
    #6
    Ez nem olyan sorozat, ahol a látvány kéne, hogy meggyőzzön.Szerintem egy dr.House trailer sem biztos, hogy alapesetben meggyőzi az embert, és mégis...
  • Piszkos  Fred
    #7
    Nem tudjátok, lesz ez felirattal?
  • desigo
    #8
    igen már dolgoznak rajta
  • Phat Smoker
    #9
    a pilotot megnéztem.
    a dr. watson-t alakító szinésznél néha nehezemre esett elvonatkoztatni az 'office - uk' beli karakterétől. ;)

    összességében tetszik a sorozat.
  • Tyler1
    #10
    3 epizódos lesz csak? :O
  • Renegade
    #11
    "A BBC eredetileg egy hatvanperces pilotot kért és kapott is a sorozatból, de meggondolták magukat, és inkább másfélórás tévéfilmekre adtak le rendelést, melyekből (sajnos) csak hármat láthatunk első nekifutásra, de mivel a sorozat jól mutatkozott be (7,5 millió néző) és a kritikusok, a nézők és a BBC is elégedett volt a látottakkal, a második évadot is berendelik - egyelőre ismeretlen epizódszámmal.
    "
  • Kicsikiraly
    #12
    Első rész teljesen a kanapéhoz szegezett, valami eszméletlen jó szerintem. Eleve szeretem ezt a szarkasztikus zseni figurát, az a jelenet amikor Wattsonnak magyarázza a taxiban mit hogyan talált ki valami lélegzetelállító volt.

    Nagyon ajánlom a BBC-nek hogy rendeljenek be még többet belőle, más téren is csak pozitívat lehetne róla mondani szerintem, simán 9/10-es.
  • G_ArchAngel #13
    2. resz szopas, nincs vege es a harmadikat csak vasarnap nyomjak BBC-n:(((

    Nem birom ki addig...
  • Tyler1
    #14
    megjött a felirat az első részhez

    link
  • Phat Smoker
    #15
    a 3. részt jobban eltudnám képzelni egy Criminal Minds vagy egy Helyszinelők epizódjaként.
    Mikor a laboros csaj bemutatja új szerzemény informatikus barátját Sherlocknak, aki egy fél pillantást vet a srácra.
    -Gay
    -Sorry, what?
    -Nothing. Um, hey.
  • 062020
    #16
    Lesz második évad!!
  • Renegade
    #17
    #11 :-)
  • a.carkey
    #18
    Az a baj ezzel a sorozattal, hogy bár Sherlock egy gombás lábköröm, és egy pillanatra látott hereszőrszál után is meg tudja mondani azt, hogy miként hívják a lábköröm és a hereszőrszál tulajdonosa anyjának, annak nagyanyjának első világháborúban elesett szeretőjét, de azt már a néző szájába rágják és a szereplők basznak megérteni, hogy vajh miért is lehet ilyen közel az a valaki, akit éppen bemértek egy szerkentyűvel ...

    De amúgy jó sorozat, csak néha nagyon "egyszerű"
  • desigo
    #19
    második rész felirat
  • Renegade
    #20
    a türelmetleneknek:

    3.
  • Piszkos  Fred
    #21
    Akit érdekel, olvasgssa a Science of deduction honlapot meg Watson blogját, néha igen nagyokat lehet nevetni :D
  • Renegade
    #22
    turkáltam kicsit imdb-n, bbc onlineon, de nem láttam semmilyen infót a második évad kezdetéről. Nem vettem észre valamit, vagy tényleg ekkora a csend a sorozat körül?
  • philcollins
    #23
    The BBC has confirmed that a second series of three 90-minute episodes will air in Autumn 2011. Sherlock wiki

    Azaz csak 2011 őszén adják le az újabb 3x90 perces epizódot, melyhez a kulcsszavak: Adler, Hound, Reichenbach
  • philcollins
    #24
    Újabb infó: Sherlock Series two
  • ldavid
    #25
    az unaired pilotot látta valaki? szerintem sokkal jobb, mint amit tényleg leadtak
  • Narxis
    #26
    Na mikor jön már a 2. évad?
  • safranyn
    #27
    Azt jó lenne tudni, már nagyon várom én is.
  • Renegade
    #28
    jövőre :-(

    mozikat forgat idén a két főszereplő
  • Narxis
    #29
    Jah csodálkoztam is volna, pedig valaki írta, hogy ősszel már indul, de az nem lehet mert azt tudom, hogy Martin Freeman most a Hobbitban főszereplő amit Új-Zélandon forgatnak. Mondjuk azt várom a legjobban, szóval nem akkora problem, hogy csak jövőre. :D
  • philcollins
    #30
    Új Sherlock epizódok január 2-val kezdődően !! Sherlock
  • Narxis
    #31
    yeeeeeeeeeeee végre!!!!
  • desigo
    #32
    "másnap meg a Rapidshare-en"
  • Piszkos  Fred
    #33
    Adler kisasszony is benne lesz?:D Na ez érdekesnek ígérkezik :D
  • ldavid
    #34
    inkább 1-2 órával később (GMT )
  • philcollins
    #35
    Az új Sherlock részek prómói !
  • ldavid
    #36
    már van release (2x01)
  • Narxis
    #37
    Úristen... ez másfél órányi gyönyör volt. Eszméletlen mennyi fordulat volt benne.
  • ldavid
    #38
    Adler segédje de jó csaj volt már

    tényleg jó rész volt amúgy
  • Renegade
    #39
    hát ez egy zseniális kezdés, szóhoz sem jutok o0
  • desigo
    #40
    Elkészült a felirat hozzá.
    S02E01