2222
Custom pálya használata:
Ide másold a fájlt: Steam/steamapps/common/portal 2/portal2/maps/

Konzolba írd be: map pályanév

Magyar Lab Rat (képregény)

  • genndy
    #2142
    Akkor rossz verziód van. Minden magyar.
  • tutituti
    #2141
    kell egy steam restart.
    azután jónak kell lenni.De én úgy emlékszem a feliratok nem magyarok.csak a menü.
  • Zomil
    #2140
    Hát ha a steam magyar akkor elvileg a játéknak is magyarul kéne elindulnia.
  • ricsa008
    #2139
    bocs de csak most kezdtem el használni a steamet az megvan hogy állithatok nnyelvet ... de hogy menti el? mert átátlitom magyarra. inditom a játékot de ugyanugy angol.
  • Zomil
    #2138
    Átváltod a steamet magyarra és magyar lesz a játék is.
  • ricsa008
    #2137
    ehhez nem készült forditás?
  • ocskoszilard
    #2136
    legjobb válasz neki: kill yourself :D
  • RelakS
    #2135
    Vajon a Falcon nevű hozzászóló játszott a játékkal? Vagy csak az volt a baja, hogy nem tudott semmit szétlőni? :D
  • grebber
    #2134
    Élőszereplős sorozat készül a Portal alapján
  • Soad999
    #2133
    bocsi, csak nem voltam gépnél, felvettelek :)
  • kekeN7
    #2132
    Ha még aktuális, felőlem mehet. :)
  • Soad999
    #2131
    Senki? :(
  • Soad999
    #2130
    Sziasztok, nem rég vettem meg, és szeretném a coop pályákat (ma) gyorsan áttolni, szal ha esetleg vkinek lenne kedve az írjon! :)))
  • RelakS
    #2129
    Viszont meg lett magyarázva a helytelen nyelvtan, szóval így is jó :}
  • Aquir
    #2128
    igen. ez a lolcat mémből adódik :)
  • Fabio Capello
    #2127
    Nem arra gondolt. Eat - Ate - Eaten, nem eated.
  • Aquir
    #2126
    igen. :) ez egy mém
  • RelakS
    #2125
    eated?
  • Devv
    #2124
    És a móka nem ér véget, mert ott vannak a közösségi tesztkamrák!
  • Aquir
    #2123
  • Zomil
    #2122
    Egyszer ugyis megtörik a jég :D
  • MerlinW
    #2121
    Valve semmiből sem csinál harmadik részt:DD
  • Béluska74
    #2120
    Sziasztok! Megvettem amikor nem került sok szép forintomba,de már bánom,hogy nem szereztem be hamarabb. Most értem a végére (betegen itthon vagyok naphosszat) és azt kell mondjam,hogy ezt kurta jól sikerült kis játék volt. Elmolyoltam vele mindennap egy keveset,majd 1 hétig tartott így is nekem...sokszor kellett dogoztatnom a szürkeállományomat is közben. Szóval összefoglalva nagyon ötletes és jó kis játék a Portal 2. Külön kis öröm az egészben,hogy úgy is élvezetes maradt végig,hogy nem kellett benne gyilkolászni senkit sem. Portal 3 várlak...
  • wheadly44
    #2119
    köszi a segicsége
  • MerlinW
    #2118
    vagy "portal 2 spawn turret"
  • ocskoszilard
    #2117
    pontosabban nem tudom, nekem is ugyanannyi beírni google-ba, hogy portal 2/half-life 2/ source console commands
  • MerlinW
    #2116
    google....

    npc_create npc_portal turret floor
    Ent_fire !picker setbodygroup 4
  • wheadly44
    #2115
    pontosabban?
    mondj egy példát.
  • ocskoszilard
    #2114
    hali
    gondolom konzolparanccsal, azzal lehet mindent belerakni, még half-life 2-ős dolgokat is
  • wheadly44
    #2113
    sziasztok!

    hogy tudok spawnolni együttműködő játékban dolgokat. láttam, hogy valaki spawnolt társkockát, turretet és bombákat.

    köszi,
    Márk
  • Bukullusz
    #2112
    Sziasztok!
    Remélem tudtok segíteni. Szeretnék local coop-ban játszani a játékkal, de valamiért nem tudom beállítani a kontrollerem. Nézegettem mindenhol, de nem találtam megoldást. A splitscreen bejön de csak 1 karaktert tudok mozgatni. Egy noname (m-tech 2012b) kontrollerem van, de elvileg nem csak xbox360-al megy. A steames panelban is próbáltam állítani, de nem jött össze. Ha valaki letudná írni részletesen, hogy hogyan tudom megcsinálni helyi coop-ot azt nagyon megköszönném.
  • Aquir
    #2111
    Én eddig még nem éreztem olyat gépnél:) Nincs más beállítás, mivel bizonyos helyeken amint leveszed a szemed egyes dolgokról megváltoznak (vagy pedig az egész helyiség körülötted, lásd videó), azért ilyen a fov:)
  • Calver
    #2110
    elhiszem, annak is néz ki, majd rá is fogok nézni, valószínűleg csak a kicsi ablak (mármint a videóé) + szűk FOV okozta, pöppet érzékeny vagyok mozgási betegségre (motion sickness).
  • MerlinW
    #2109
    Pedig piszok jó kis játék.
  • Calver
    #2108
    második videót végignéztem, nem állok messze attól h kiszabaduljanak a kisvukok
  • Aquir
    #2107
    A portálokhoz kicsit hasonló, csak néhol durvább:)
  • Devv
    #2106
  • Devv
    #2105
    Itt a megoldás a #2089-es hozzászólásban!
  • norby9201
    #2104
    Magyar a steamem,de nem értem hogy miért váltakozik a felirat nyelve.
  • Jim Morrison
    #2103
    ha jól tudom a steam nyelvétől függően választ felirat nyelvet. Állítsa magyarra a steamet és akkor jó lesz.