2222
Custom pálya használata:
Ide másold a fájlt: Steam/steamapps/common/portal 2/portal2/maps/

Konzolba írd be: map pályanév

Magyar Lab Rat (képregény)

  • FSpofon
    #1


    Megjelenés jövőre.

    Infók angolul itt.


  • FSpofon
    #2
    stream a gameplay bemutatóról, mindjárt bejut az arc.
  • Fabio Capello
    #3
    Minden E3-as bejelentésnek topik fog nyílni? :/
  • solo
    #4
    Nahm, fasza lesz ez:]
  • Zomil
    #5
    szvsz simán elférne a portal topicban :)
  • FSpofon
    #6
  • tommygear
    #7
  • akyyy
    #8
  • Rage47
    #9
    sztem szánalmas, kit érdekel a portal?!
  • GhostR1der
    #10
    ezt várom :P
  • FSpofon
    #11


    és a teljes bemutató:
  • Tinman #12
    Ja-ja nálad a pont, szerintem is szánalmas vagy.
  • samsung123
    #13
    ELKÉPESZTŐ! nagyon várom
  • tigeroo
    #14
    azért ehhez pofa kell a valvetól, a "második epizód" lassan 3 éve jelent meg...
  • ldavid
    #15
    az elsőt nem tudtad végigjátszani, mi?
  • Tinman #16
    Ha lenne kedvem visszakeresném, hogy anno telespameltem vele a Valve hírekről szóló cikkeket, hogy mennyire kiba. gáz az epizodikus megjelenés...
    Eltelt 3 év és még megjelenési dátumot se tudunk! Vaslapon, roston pirítanám őket, ha nem adtak volna közben ki egy Portal 1-et, ami egy 10/10-es cucc.
  • solo
    #17
    Hmmm...Sajnos a legtöbb ember, akinek igen gyengén teljesít a kis borsó méretű agya ezt mondják erre a játékra...Nem is tudom miért..Kis logika kéne?



    Rohadtul várommár:D Kicsit komplexebb a videók alapján mint az 1:D
  • Spészgószt
    #18
    Alap IQ fighter hozzá állás! Persze...ehhez ész kell nem skill!

    Legnagyobb jóság logikai játékok terén!
    Kár azért a kedvesen béna gép hangért....
    The Cake is a lie! RLZ

    ...de a "The Cake is a Spy" se rossz
  • Tinman #19
    [URL=http://gundamandrobotanime.blogspot.com/2008/04/portal-cake-papercraft.html]Készíts magadnak te is "dö kék iz a láj" tortát :-D[/URL]
  • Spészgószt
    #20
    Nem rossz!
    De a rendes ehető Portal "torta" recept jobb !
  • n3whous3
    #21
    Egyik leginnovatívabb játék volt a maga idejében, sok embert fog érdekelni, az ilyen bepofázásokat hagyd a gumiszobára.
  • TreDoR
    #22
    Hát nemtudom. Végülis fényévekkel jobb mintha egy újjabb L4D-et jelentettek volna be, de azért ennél sokkal többet vártam. Inkább valami "portal: exclusive" vagy valami hasonlónak kéne nevezni, de portal 2-nek eléggé merész. Ugyanaza a graf, ugyanazok a turrettek, ugyanazok a panelek, ráadásul a portal és fan mappok illetve map packok után ez a testlab dolog is kezd eléggé vontatottá válni. De legalább belevágtak növényeket meg egy tonna scriptet ami a falakat mozgatja. Hát, aztán persze majd élesben kiderül, hogy milyen lesz :/
  • Zomil
    #23
    igen dinamikus fényeket folyadék kezelést, fizika turbozását csak ugy 3nap alatt meg lehet irni...
    talán oda kéne figyelni és észrevenni, h mi mindent ujitottak...

    graf ugyanaz? akkor te nem azt a videot nézted amelyiket én
    de gondolom te ilyen Nostradamus vagy, aki a jövöbe lát és már most tudja, h egy ugyanaz minta portal 1...

    amugy is miota számit egy logikai játéknál a grafika? szvsz a történet fontosabb vagy a fizika továbbfejlesztése
  • Tinman #24
  • Terensz
    #25
    - "fényévekkel jobb mintha egy újjabb L4D-et jelentettek volna be"

    Hány percet játszottál a L4D-ekkel?

    - "Ugyanaza a graf"

    Hát nem.

    - "De legalább belevágtak..." "...egy tonna scriptet ami a falakat mozgatja"

    Ezért Portal 2 a neve
  • Jim Morrison
    #26
    ez nagyon durva lesz :O
  • TreDoR
    #27
    Valóban nem 3 nap alatt, elvégre a source enginet 6 éve "turbozzák". Egyébként nem értem miért kéne odafigyelni rá, vagy látszódnia kéne amint ránéz az ember, vagy persze ki is lehet elemezni, bár kétlem, hogy játék közben a playerek azzal fognak foglalkozni. Logikai játéknál valóban nem veltétlenül a grafika a lényeg, viszont egy idő után unalmassá válik. Azt viszont nem értem milyen történetre gondolsz, portalnál nem emlékszek történetre, és ahogy elnézem itt sincs.
  • TreDoR
    #28
    "- "Ugyanaza a graf" Hát nem. " Hát, de.
  • motyodlee
    #29
    "- "Ugyanaza a graf" Hát nem. " Hát, de. " Hát nem. "
    most, ezen a 720as verzión sem látszik meg úgy igazán, mennyit újítottak, de az időre való tekintettel bízom benne, ha nem is sokat, de kicsit javítanak (értsd: fejlesztenek) rajta.
  • Zomil
    #30
    "Azt viszont nem értem milyen történetre gondolsz, portalnál nem emlékszek történetre"

    Sokat játszottál biztos a portallal :D
    Gondolom lewarezoltad 3ora alatt végigpörgetted és joérzéssel letörölted utána...
  • TreDoR
    #31
    Akkor rosszul gondolod.
  • motyodlee
    #32

    csak hogy legyen valami
  • Rage47
    #33
    végigjátszottam...

    sztem összerakhattak volna inkább egy HL3-at, vagy epizódot
    ezermillió logikai, sőt jobb logikai játék van :|
  • MrAndree
    #34
    A HL 3on dolgozni kéne azért csinálnak inkább Portalt. Nem állítom hogy rossz játék de elkészíteni egy új részt kurva egyszerű belőle.
  • TreDoR
    #35
    Csinálni csinálhattak volna, de ez már a valve hibája, nem a játéké. Az is igaz, hogy sok más logikai játék van, viszont ez meglehetősen egyedi.
  • TreDoR
    #36
    HL3... Ha ilyen tempóban haladnak a következő 10 évben ep3 sem lesz.
  • Jaka923
    #37
    Nem HL 3-mat, hanem csak Ep 3-mat kellene csinálniuk. Azzal még feleannyit sem kéne dolgozni
  • 5Dani
    #38
    Ne ezermilliót, de mondjuk 3 jobbat mondj már.
  • Jaka923
    #39
    A Portal is ugyanakkor jelent meg, szóval ez az elmélet bukta :)
  • Jaka923
    #40
    Azért látni lehet, hogy sokkal pofásabbnak néznek ki a pályák, mert nem csak olyan "üres" részek vannak...