12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Neoncsoves
    #182
    miért lenne keci? azt hiszi hogy már rég meghalt az akiről eddig szól a sorozat, és gondolom gondját akarja viselni a haverja gyerekének és feleségének...
  • mascarun
    #181
    Kiváncsi vagyok mi lesz a "Motoros"(?) arccal.
  • [HUN]Crassus
    #180
    jaja annyira egyforma arca van,tök 8 mit csinál...még amikor qrták is ugyanolyan feje volt:)

    ( jó nagy keci a rendőrsrác társa ám....)
  • G_ArchAngel #179
    Amugy ezt a seagal-i arcjatekkal megaldott Prisonbreak Sarah-t minek kell eroltetni? Smink nelkul is zombinak nez ki a csaj...
  • Malakai
    #178
    És a zombik is oda vannak érte, ha vakargatják a fülük tövét? Márha még van nekik...
  • G_ArchAngel #177
    enyem behozza az ujsagot, hogy kutyakekszet kapjon:)
  • SötétBarom
    #176
    Akkor keciokos kutyám van :DDD
  • mascarun
    #175
    MIvel valamit használ hogy valamihez hozzájusson így talán mondhatjuk rá hogy eszközhasználat! :)
  • SötétBarom
    #174
    Az eszközhasználat, hogy azért cibálja a terítőt, hogy hozzájusson ahhoz, ami az asztalon van? :D
  • G_ArchAngel #173
    Legjobb pelda erre a legtobb kutya: ha kefelni akar, akkor keritest bont, lyukat as, hasznalja mancsait, fogait:)
  • [HUN]Crassus
    #172
    igazából hülyeség is részemről ezek kritizálása hisze minden zombis film más és más....az író szabadsága mit hoz ki belőle:P
  • Malakai
    #171
    Valószinüleg Darabont úgy gondolkodik, hogy vmi agyműködés megmaradt, ami miatt tudnak járni, támadni, hajtja a húsevés ösztönét, ami miatt meg tudják különböztetni az élőt a holttól.
    És ennek az agyműködésnek a mértéke lehet változó, így picivel többre is képes lehet egy zombi. Ha megnézted mindenhol csak egy-egy volt, amelyik mutatott némi intelligenciát.
    1. részben az ajtós jelenet.
    2. részben meg már többször (létra, kerítés, tégla).

    A képregényben ekkora eltérés nincs zombik között... valakinek spoiler lehet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...ott két félét különböztettek csak meg a túlélők: Lurkers, Roamers. Egyik csak ül, álldogál, csak úgy van, amíg közelébe nem mész. A másik meg mászkál, keresi az élőket, követi a szagot, mondhatni vadászik.
    Bár hozzáteszem nem vagyok naprakész a képregényből se, úgyhogy lehet már ott is felfedeztek azóta többet az éloholtakról. :)
  • [HUN]Crassus
    #170
    nos egy kerítés megmászása és a tárgyhasználat eléggé összetett dolog....az állatokban is van ösztön mégis nagyon ritka az eszközhasználat például:P:)

    amúgy az utcán például csak céltalanul lézengenek ott nem akarnak helyet változtatni csak úgy "elvannak":) míg nem jön az inger--> élő ember szaga,hangja mozgása stb.
  • G_ArchAngel #169
    kislany is viszi a macijat a trailerben...
    vmi oszton kell belejuk, mert kulonben miert akarnanak helyet valtoztatni es taplalkozni?
  • [HUN]Crassus
    #168
    nos nekem a zombi a kővel aki ütötte az üveget az sok volt.....mióta használnak az agyatlan zombik tárgyakat?? és kettő az építkezéses jelenetnél átmászott a kerítésen.....azért imádom a sorozatot,de ez fura volt:P
    és ha megfigyeltétek kicsit futottak is most a zombik...
  • G_ArchAngel #167
    jah, ezek a sorozatok ilyenek - ha nem tudsz ezzel egyuttelni, akkor a Baratok kozt joban rosszban a Te vilagod:)
  • G_ArchAngel #166
    Left 4 Dead is szar ilyen szempontbol, csak rugdosnak, mint a focihuliganok vagy tepik a ruhat, mint a megcsalt feleseg
  • MagyaR
    #165
    Bázeeee, ez kész XDXD
  • Evoluti0N
    #164
    Most néztem meg az első két részt és eddig nagyon bejövős. Remélem, h a későbbi részekbe is tartani tudják majd a minőségi szintet. Itt (elsősorban) nem az effektek minőségére, hanem a jó sztorira gondolok.
  • hapi
    #163
  • Fenrir
    #162
  • hapi
    #161
    Nem tudom, de én inkább örülök hogy betartják a "játékszabályokat"
    -fejlövés végleg megöli
    -lassan mozog
    - zajra szagra reagál
    - nem túl okos, de nagy számban veszélyes
    - fertőző harapás stb..

    A "Twilight"-ban nem tartották be a hasonló vámpír szabályokat kaptunk vegatinivámpírokat.
    Akkor inkább a "klisék".

    Nekem bejön, nagyon is.
  • Kaplan
    #160
    Betonevő zombi nincs, a játékban sem ették ezek a típusú zombik a falat, csak az embert.. :)
  • mascarun
    #159
    Ezzel egyet értek! Megnézed a Resident Evilt! Beújjítoták ezt a betonevő zombit. [Nemtudom a játékban szerepelt e!?] Hát nagyon nem kellett volna. Jó ez a "klisés" műfaj ahogy van.
    Nemtudom Kuki Muki mi újat akarhat!
  • kuki muki
    #158
    Én sem mondtam hogy rossz. :}
  • Kaplan
    #157
    Megelőztél. :D
  • Kaplan
    #156
    Szerintem elég nehéz már olyat hozni ebből a témából ami jelenleg újdonságot tudna nyújtani a zombifanatikusoknak. Nekem ettől függetlenül nagyon tetszik mert korrekt és rendkívül igényes.
  • SötétBarom
    #155
    Én úgy fogalmaznék, hogy a legtöbb zombifilm azonos elemekből építkezik. Így ebben a műfajban nehéz újat mutatni. Ez sem mutat, viszont amit mutat, az mesteri eddig.
  • kuki muki
    #154
    Nem fejtem ki bővebben. Minek?
    Aki látott már ezer és ezer zombifilmet az elmúlt 25-30 évből, az látja hogy minden pillanatát már ellőtték ezerszer, képregényadaptáció ide vagy oda.
  • artschi2
    #153
    nem fogja, csak bejött trollkodni szvsz...
  • mascarun
    #152
    Ezt kifejtenéd bővebben?
  • Vaxi
    #151
    hibátlan
  • kuki muki
    #150
    egyelőre elég nagy klisébombának tűnik az eddigiek alapján.
  • ldavid
    #149
    felnevettem rajta, jól megy/ment a ferinek :D
  • Vaxi
    #148
    úúú srácok beszarok hogy csak holnap délben láthatom :D
    remélem hasonló véleményem lesz róla D:
  • AntiHero
    #147
  • Danka88
    #146
    annyi
  • Victor1103
    #145
    2.évad berendelve + 13 rész

    Ohh YEAHHH!!
  • Kaplan
    #144
    Így zombi fanatikusként ez a sorozat számomra maga a mennyország. Pompás, igényes, látványos, és a feszültséget is nagyon jól adagolják eddig. Hol vagy még vasárnap...? :(
  • artschi2
    #143
    egyetértek, zsír rész volt.