63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bernio
    #18750
    sziasztok!

    az ikarus 263-nál a csngöt hol tudom beállítani? mármint a kormányomon lévö egyik gombbal szeretném iranyitani. mit kell addolni a "fahrzeug-event"-nél?

    elöre is köszi
  • ikarus 280 BPI
    #18749
    OFF: Hálisten :D , ezt azért élőbe nem játszanám el, és egyik pillanatról a másikra történt, ahogyan a hírekben is mindig látjuk . . .
  • atty707
    #18748
    OFF: A lábad és a kezed jól van? Szegény Kubica-nak volt hasonló balesete, hogy a szalagkorlát beköszönt az utastérbe. :(
  • ikarus 280 BPI
    #18747
    Usedomon felkenődtem az új Lazzal :D [IMG][/IMG]
  • olimano2222
    #18746
    Természetesen és gondolom egy kis jó kedvet a fórumra lehetne hozni

    Én csak ki raktam a véleményem mert az omsiba még nem született ilyen kis aranyos :)

    Nekem nagyon be jön kedvenc buszom lett időközben

    Várom a javítást hozzá :)

  • bocskor3
    #18745
    OFF: Bocsánat de szerintem itt fejezzük is be, Routeresnek igaza van.
  • Renault Agora
    #18744
    Szia! Igen? Béta busz? Nem is tudtam vagy inkább nem gondoltam rá. Pedig ki volt írva. Csak ennél 10-szer szörnyűbb bétabuszok vannak. De akkor késöbb majd lehet, nem?
  • bocskor3
    #18743
    1. Nem a mi buszunk és ha más munkája is akkor is csinálj egy ilyet és akkor szidd.
    2. Először talán nézd meg részletesen a buszt és akkor beszélj!
    3. Amúgy meg nem kérdezett senki, téged hanem olimano2222-vel jóban vagyunk és csak pár szót szóltunk.
    4. Ha ennyire zavar hogy nekem tetszik az a busz, akkor ne olvasd el amit írtam!
    5. ................ (ha érted mire célzok)

    OFF: Routeres, bocsi a hsz-ért de ezt muszály volt.
  • matesz19
    #18742
    Tudtommal ezt még nem lehet átfesteni, miután még béta a busz és nincs meg csinálva az a része.
  • Renault Agora
    #18741
    Sziasztok! Azt hogyan lehetne megoldani hogy az új ik. 263 normálisan átfesthető legyen? Mert most ugye csak a színét lehet megváltoztatni. Üdv.
  • omsifan
    #18740
    Miért ne lehetne? Ott a menü, onnan simán lehet...
  • kuhnzsolt
    #18739
    Még ezek sem kellenek, ha ismered a ctrl*, ctrl/ megoldásokat
  • kuhnzsolt
    #18738
    Hát pedig szerintem is egy jó busz! Ha neked nem tetszik, ajánlom neked az első kiadású mercit, azzal a kalap sz.r textúrával és műszerfallal!
  • Routeres
    #18737
    1.: Nem az ő buszuk.
    2.: Attól, hogy nem üzemel rajta minden, nem feltétlenül rossz...
    3.: Ez egy fórum, itt az emberek véleményt szoktak nyilvánítani...
    4.: Nem vezetnek meg senkik sem azzal, hogy leírják, hogy tetszik nekik egy járgány...

    Kerüljük az ilyesfajta felhorkanásokat, semmi szükség nincs rá. Maradjunk meg egy normális, kulturált közösségnek.
  • olimano2222
    #18736
    alt 92 -es kis ikon és ott beírod a dolgokat :)
  • Plett
    #18735
    Altot megnyomták és felül beállították. :)
  • jutiput
    #18734
    Sziasztok, "bocskor3" és "olimano2222"! Áruljátok már el legyetek szívesek, hogy Ti , hogy szállítotok utast egy olyan buszon, amelyen nem lehet menetrendet és járatot választani!!!! Vagy Ti csak üresen játszikáltok vele?? Nem kellene olyat dícsérni, ami nem működik úgy ahogy kellene és így nem vezettek meg senkit a kis gyerekes buszotokkal! Üdv.
  • Ghostfighter
    #18733
    Sziasztok!
    Valaki fel tudná rakni nekem az eredeti envir.cfg fájlt? A pályák nagyon sötétek lettek a "valós éjszaka" módtól. Előre is köszönöm!
  • Brad33
    #18732
    Köszönöm!
  • GMI
    #18731
    Megnyomod a shift-et és rákattintasz az útszakaszra.
  • Brad33
    #18730
    Heló!
    Adott Editorban egy útszakasz néhány (a Traffic Rules fül alatt megszerkesztett) közlekedési szabállyal. Hogy lehet ezeket a szabályokat törölni a kereszteződés törlése és újbóli letétele nélkül?
    Köszi előre is a választ!
  • Plett
    #18729
    OFF: -hozzá* sry
  • Plett
    #18728
    OFF: igen, csak ugye nem teljes + nem biztos hogy ők ezt tudják, szóval biztos elölről kezdik. Editort szerintem nem fogják, ha azt sem tudják hogy van magyarítás, nem hiszem hogy tudnák hogy van hozzá fasza kis editor hozzá. :)
  • Routeres
    #18727
    OFF: Igaz, hogy a játék tavalyi megjelenése után pár héttel készült több magyarosítás is...

    Remélem az Editor-t is lemagyarosítják, ha ennyit kell rá várni...!
  • Plett
    #18726
    Köszi az infót! Hát akkor így érdemes várni ha magyar lesz. :)
  • olimano2222
    #18725
    egy teljesen manuálissal :$ :D
  • bocskor3
    #18724
    fasza is egy jó kis 5 sebességes félautómata váltóval. :)
  • olimano2222
    #18723
    legjobb busz szeríntem mostanában nekem nagyon tetszik :)
  • bocskor3
    #18722
    Médijafájör link a BAZ A079-hez
  • kem001
    #18721
    OFF: Köszi az információkat, így már érthető a késés. Nem baj, türelem omsi-t teremt
  • Renault Agora
    #18720
    Köszönöm szépen! Igen, csak az oldal legaljáig szoktam visszaolvasni onnantól gondolom: már úgyis "elévült". :D De mostantól azért jobban visszaolvasok
  • LMG123
    #18719
    #18566 egész pontosan.
  • LMG123
    #18718
    Az a baj, hogy nem olvastál vissza és nem is olvastad figyelmesen a szöveg tartalmát, ahol leírtam, hogy előzőleg nem volt jó, ezért javítottam. :D Módosítani kell a door.osc-t is, az utoljára kiírt dolog egy javítás, az eredeti posztot kb. 1-2 oldallal visszább találod. ;)
  • Renault Agora
    #18717
    Vagyis nem jól írtam le. Szóval kinyitom az ajtót, megnyomom az ajtózárócsengő gombját. Szól is rendesen csak amikor bezáródik az ajtó, tovább szól a csengő.
  • Renault Agora
    #18716
    Sziasztok! Nekem az lenne a gondom hogy bemásolom az ikarus 263 cockpit-jába(?) és működik is, csak az a baj ha bezáródik az ajtó ugyanúgy tovább szól amíg meg nem nyomom még egyszer. Mit tegyek? Üdv.
  • sandor72
    #18715
    OFF: Újabb infó a játék megjelenésről. Sikerült a forgalmazóval beszélni "Comgame „576” Kft." és annyit mondtak probléma volt a magyarítással a gyártás során mivel magyarul jelenik meg a játék így elképzelhető, hogy csak a jövő hónap elején lesz kapható. De annyit mondtak, hogy ha a raktáron szöveg lesz a weboldalon akkor kb 1 - 2 nap és kapható az üzletekben is mivel a raktáron szöveg annyit jelent, hogy az hozzájuk a központba érkezett csak meg. Ennyi. Sziasztok
  • LMG123
    #18714
    Szivesen mindenkinek. :)
  • sandor72
    #18713
    OFF:Sziasztok! Sajnos ma sem jelenik meg az 576 KByte shopban-ban a játék megint átverés volt. Most hívtam a Nyugatinál lévő Westendi üzletet és nem kaptak belőle így nem tudni mikor jelenik meg. Lehet változni fog a dátum is megint mivel még borítója sincs a játéknak a weboldalon. A Westendi üzletben most annyit mondtak ha a weboldalon az előrendelhető szöveg átvált raktáron-ra akkor lehet menni venni. Addig érdeklődni sem érdemes mert nem tudnak semmit sem mondani a megjelenésről.
    Hívtam a forgalmazót is, de ott nem vette fel senki sem egyik melléken sem ahol próbálkoztam. Egyenlőre ennyi más nincs mint várni a megjelenést. Sziasztok
  • gabesz012
    #18712
    Az eredeti "trigger:bell" sortól az "end"-ig másoltam be, a régit kitörölve. De már megoldódott, leszedtem külön a scriptet.
  • Erlau Trans #18711
    A 263-asban semmilyen visszajelzője nincs a leszállásjelzőhöz? Ha nincs, akkor aki ért hozzá nem k¶zítene, vagy nem adna nekem egy kis segítséget az elkészítésében?