94802
  • gduck
    #2258
    LOL! Nem akarok becslésekbe belemenni, de az 50-es szinthez rengeteg verseny kell. Nem hiszem hogy 100%-ra lehetne teljesíteni
  • Vlado
    #2257
    Én Top Players klánt szeretnék majd, ahol csak nagyon prok vannak.
  • gduck
    #2256
    Béta teszt volt és voltak ilyen jellegű gondok.
  • montoyasok
    #2255
    MrToma kezdeményezéséhez mit szóltok ???

    Vlado: már írtam, az csak véletlen volt...
    És nem 72, hanem 79 volt
  • Vlado
    #2254
    nemtudom gduck mennyire jól tolja,de ha volt 72 győzelmed 0 vereséged akkor nem tudom te miről beszélsz XD
  • zsomboor
    #2253
    ÉÉÉÉN veretlen???? lol
  • montoyasok
    #2252


    Nagyon úgy érzem, hogy gduck,vlado, és te lesztek veretlenek a játékban...

    Én meg egy kis tanuló user.
  • zsomboor
    #2251
    Úgy tűnik az EA-nak jó sokáig tart a nagyon hamar
  • zsomboor
    #2250
    LOL az szép lenne.
  • montoyasok
    #2249
    Basszus alig bírok már magammal, holnap tuti minden fél percben meg fogom nézni mikor lehet már játszani.
    Remélem holnaphoz egy hétre már 50-es szinten leszek, vereség nélkül
  • Vlado
    #2248
    BMW vel max 308 al mész tuning nélkül, a bmw MW be alapból tuningolva van,meg a Puntod is tuningolva van és azzal mentél 328 al ha jól emléxem,szval ezér vagy csak gyorsabb.
  • montoyasok
    #2247
    Én részemről jó ötletnek tartom!
  • zsomboor
    #2246
    Na de ugyan az az autó nem hiszem hogy egyikbe gyorsabb mint a másikba mert a BMW-t a mw-be se lehet tuningolni és azzal is 10 másodperccel gyorsabb vok mint worldbe. A mw adatai szerint(mondjuk az meglehet hogy egy halom szar) az BMW gyorsabb mint a tuningolt lotus. Vagy tévedek??? A world BMW-je lassabb mint a mw ugyanazon BMW-je? No de végül is teljesen mind1.Ettől még a world-ben nem lesz jobb időm sajnos. XD
  • Vlado
    #2245
    zsomboor nem tudom mikor tudod felfogni, World ös BMWNél még 1 mw tuningolt legszarabb kocsija is gyorsabb...
  • MrToma
    #2244
    Hi! Én már nagyon várom a 27-ét (még nem vettem meg a starter packot) hogy végre játszhassak. Körülnéztem nfs world fórumán és arra juttotam vmi effélét mi magyarok is csinálhatnánk:
    http://forum.needforspeed.com/eaforum/posts/list/463315.page
    http://forum.needforspeed.com/eaforum/posts/list/960671.page
    Mondjuk: Hungarian Friends néven. Fölrakhatnánk egy gyülekezőhejet+ már ha megy a game lehetne ott közzétenni mikor indulnak cruise-ok stb. A lényeg hogy remélhetőleg minél több magyar játékos összejönne egy helyen (a fórumba+az utakon)
    Én szivesen felrakom meg elindítom + megírom azt az egykét ismertető mondatot ami kell, ha ez nem csak engem érdekel hanem mondjuk ti is benne vagytok meg szerintetek is jó ötlet.
    Váro a commenteket!!!!!!!!!!!!!!
  • HunLuke
    #2243
    olyan 4-5 nappal ezelött kb,elindultam,mentem kb 5-10 métert,és dissconected,de minden egyes próbálkozásomnál.
  • zsomboor
    #2242
    És most már jpg-be raktam fel(megint csak úgy tudtam hogy le kell tölteni ha meg akarja valaki nézni és ezért bocsi all :()
  • zsomboor
    #2241
    A má nem gyenge a world-ben mutatott 2.06.00-ás időmhöz képest
  • zsomboor
    #2240
    LOOOOOL a mw-be mentem a HWY 99&State nevezetű pályán(ami a tier3 volt a stressz teszten) és 1.35.32 lett az időm a LOTUS-al
  • zsomboor
    #2239
    A disconnected az meg nem tom mé van de azt mikor írta ki? (melyik nap)
  • zsomboor
    #2238
    Mert hát a service is unavaible az amiatt van hogy már rég lejárt a béta majd 27. lehet legközelebb ingyen játszani ha megveszed akkor meg holnaptól
  • HunLuke
    #2237
    sziasztok,lehetne pár kérdésem?
    nemrég fedeztem fel a játékot,nekem bejött,meg minden,de alig tudtam játszani vele...
    most például nemtudok belépni,mert vmi hiba üzenetet dob ki h "service is unavailable".

    de egyébként betudok lépni,belépek az utcára,megyek kb 5 métert,és dissconected.és pls wait,de semmi.aztán kilépek,ujra be,... és ugyanaz... ez mitől van?a netem nem lassú és nem szakadozik,szóval nemtudom mi lehet a baj,remélem tud vki vmi tippet adni.

    köszi
  • gduck
    #2236
    Reményeim szerint végre engedélyezik a "CONTROLLER CONFIG" menüpontot
  • zsomboor
    #2235
    Há úgy látszik megint nem arra keltem hogy itt az eredmény:(
  • montoyasok
    #2234
    Remélem te is ott leszel, és tolni fogod kezdésnél.
    Holnap este, ha minden igaz már kezdődik, á nagyon várom.
    Akkor esne le az állam, ha a visszapillantó tükröt kihagyták volna a game-ből.
    Az tuti, hogy amíg le nem ragad a szemem, és még nem megy a veretlenség kárára, addig tolni fogom.
  • Szabi1991
    #2233
    passz, de majd várjuk az infókat hogy változott-e valami a játékban.. :)
  • gduck
    #2232
    Ha azt az időrendet tartják amit a bétáknál is, akkor holnap este 8-9 óra körül
  • hpzolee
    #2231
    Megrendeltem a gamet, tudja vlk holnap mikor indul pontosan?

    Bár gondolom küldenek majd e-mailt.
  • Vlado
    #2230
    Nincs hack hozzá, csak kitalálják, chicken runba úgy csalni hogy photoshoppoltál, Kirk senkiét se hitte el,de Pro2star nak sikerült kijátszania úgy hogy fórumra nem rakta fel a képet és nem mondhatta senki se el ezt.Van pár bug amit jól kilehet használni és van 1 ami elkerülhetlen,pár verseny után sokkal erősebb lesz a nitród és az ellen annyit csinálhatsz hogy elmész safe house ba meg vissza...
  • USAMEN POWER
    #2229
    Én amondó vagyok hogy aki nem kap ingyé starter packot, az inkább azt az 5 rugót tegye félre, rakjon hozzá még kb ennyit, és várja a TDU 2 -t. Vagy akár fektesse bele majd az új Hot Pursuitba. Végig toltam már pár NFS -t, azt sokat filóztam azon hogy milyen jó lenne majd egy NFS online világ, ez viszont qrwára nem az lesz amit én már évekkel ezelött a fejemben lemoziztam.
    Ahova felmegy időnként az ember a haverokkal kikapcsolódni, ahol számtalan értelmes versenymód közül lehet választani, ahol free rideban haverokkal együtt hülyülünk, menekülönk a rend őrei elöl stb, hanem ez arról fog szólni hogy mindenki idióta fejjel nyomkodja majd a powerupokat, mert hogy az hű de jó, azt verjük az egeret ha valami nem úgy sül el. Az meg hogy már a bétán tudtak egyesek cheatelni, nem sok jóra enged következtetni.
  • Vlado
    #2228
    Azt én magam se tudom hogy mér vagyok elszálva ettől a játéktólXD
  • USAMEN POWER
    #2227
    Nem értem miért vagytok ennyire elszállva ettől a játéktól. :D
  • Vlado
    #2226
    Azt én is szeretném látni,remélem látni is fogom :)
  • zsomboor
    #2225
    Na mind1 remélem holnap már arra fogok kelni hogy Vlado nyert. hajráá Vlado!!!;)
  • zsomboor
    #2224
    Hát ha ezt megcsinálják hogy csak utánna hírdetnek eredményt akkor az nagy szemétség lenne tőlük de szerintem nem akarnak mégnagyobb balhét (de hát ki tudja)
  • zsomboor
    #2223
    Hát ja az utóbbi napok után...
  • Vlado
    #2222
    Bármit eltudok képzelni XD
  • zsomboor
    #2221
    Az tényleg nagyon nagy szivatás lenne ha csak headstart után hírdetnék ki az eredményt.
  • Vlado
    #2220
    azér nem mondhatnám hogy az EA től,Kirk tehet az egészről.
  • montoyasok
    #2219
    Nem hiszem, hogy ki akarnának baszni az emberekkel. Ez nagyon unfair lenne EA-tól.
    De tényleg nagyon fura, hogy nem bírnak összegezni egy pontos, hivatalos eredményt. Vagy tényleg kicsit szívatni akarják a népet.