94802
  • Angel309
    #10919
    jó de hogy? és mit?
  • tutuhawer #10918
    Ezt így korai kijelenteni szerintem. Akkor a többi bósztos nagyágyút miért nem kóstolgatják?
    Én a 3-as chatben egyelőre az e-mailre figyelmeztettem a sofőröket
  • Alien69
    #10917
    Van másik e-mail címed, akkor onnan írj.
  • Angel309
    #10916
    nem értem. az email címemben nincs semmi levél 1 barab sem. szóval nem értem mit törtek fel elöbb de biztos vagyok benne hogy worldből indult ki.
  • Alien69
    #10915
    Nézd. Változtass jelszót. Lehetőleg NE 8 kisbetű legyen. Akár ékezetes, ha elfogadja, szarni rá. Max ha másik gépről akarnál belépni, ismét megváltoztatod (ha nem enged be).
  • tutuhawer #10914
    Mindenesetre belépek, szólok a sofőröknek, hogy odafigyelés legyen e-mailre éss ea profilra is
  • Alien69
    #10913
    Magyar support is van, de asszem, annak van "munkaideje", azaz nap közben elérhetőek.
  • tutuhawer #10912
    huh, beszartam kicsit. A https formátum se garancia, nem? Azt nem tudom, melyik e-mail fiók milyen előtaggal nyomul, de a hotmail és a gmail https, azaz secure = biztonságos
  • Angel309
    #10911
    de nem tudok belépni emailba... azt is átírta már a kis köcsög
  • csiles
    #10910
    email címedet átnézi, és ott a worldös reged, ebből tudja hogy azt a címet használod. Beírja a gamelaucherbe, elfelejtett jelszót nyom, az EA generál egy újat az emailodra, amit később megváltoztat. ennyi...
  • Angel309
    #10909
    ÉS azt hogy kell mit írjak mert rohadtul nem tudok angolul... valaki segítsem ebben.
  • Alien69
    #10908
    Tenni tut ilehet. Írni a supportnak, akár egy másik e-mail címről is.
  • Alien69
    #10907
    Az enyim mailbox-os, és a másik tvn-s. Fingom sincsen, mennyire tekinthető "védettnek".
  • Angel309
    #10906
    Ha feltörik a freemailom akkor honnan tudnák h én játszok ezzel?
  • Angel309
    #10905
    Lehet azért jártam így mert az összes kocsimon látszott hogy boostos. Tudok valamit még tenni egyáltalán?
  • csiles
    #10904
    maga az email cím a szar, azt könnyebb feltörni... nem véletlenül irogatják hogy freemail és citromail = kuka...
  • tutuhawer #10903
    Tehát nem az nfs world a hibás? Mindannyian váltsunk e-mailhez is jelszót?
  • Angel309
    #10902
    biztos h megváltoztatta de nem csak ezt hanem még a freemailomat is.
  • csiles
    #10901
    nem tud belépni ha megvátozott a jelszava...
  • tutuhawer #10900
    Az e-mail ellopása mehet az nfs worlddel kapcsolatban? Nem ám ráhúzzuk a vizes lepedőt erre a kiváló játékra....
  • audi s8
    #10899
    Norbi,aktiválhatod a boostot.Nekem is sikerült,megjött a ram is a gépbe:P
  • Alien69
    #10898
    Akkor a profilodhoz tartozó összes játékba be tud lépni...
  • Angel309
    #10897
    azt se tudom mit csináljak most komolyan annyyira elment a kedvem szinte mindentől hogy az hihetetlen.
  • Angel309
    #10896
    nemtudok belépni már oda se... se freemail
  • Alien69
    #10895
    EA support AZONNAL ÍRNI! EA fiókodba (talán) be tudsz lépni. Ha nem, akkor is van rá mód (azt ne kérdezd hogyan, mert nem tudom).
  • csiles
    #10894
    Ha kell segítség valamiben, csak szólj, kapcsolatom megvan az EA-vel... s sajnálom ami történt veled...
  • Alien69
    #10893
    Az (IS) a kérdés, honnan jutott hozzá a jelszavadhoz. Ha nagyon egyszerű volt, akkor gáz.
  • Angel309
    #10892
    lehet ilyenkor egyáltalán csinálni valamit?
  • Angel309
    #10891
    nem nekem Hungary volt kiírva. Most annyira csalódott vagyok hogy azt el sem tudjátok képzelni minezt ez a hülye játék miatt. A bankkártyámat elvileg már letiltottam. Esküszöm soha a büdös életben nem fogok ezzel a geci játékkal játszani. Ez most kurvára betett minden írhatok át amibe még belép... freemail msn stb.
  • tutuhawer #10890
    Már most óriási a veszteség, remélem, egyenesbe jön a dolog azért, és visszaszerzed az-e-mailt.
    Már csak 4 autót látok....
  • csiles
    #10889
    igen, azt felfedeztem... gondoltam hogy nem te írtad...
  • Angel309
    #10888
    hop hop első jele hogy feltörtek átírták spainra a profilomban a massage-t
  • csiles
    #10887
    próbálkozz úgy hogy a sütiket törlöd a böngészőben, ha úgy is megmarad akkor gáz van... ha pedig nem, akkor a géped tárolta, és nem a profilod... én ezért nem mentek semmit se...
  • Angel309
    #10886
    És tényleg lehet használni a kártyámat mert nekem se kellett semmit csinálni el volt mentve...
  • Angel309
    #10885
    freemailra be tudok lépni másik mail címmel ugyhogy minden valószínűséggel itt feltörtek.
  • csiles
    #10884
    kártyaszám van ott, semmi köze a bankszámlaszámhoz. kártyaszám, plusz a 3 jegyű szám ami hátul van, ha az megvan, akkor kártyát kell cserélni, mert így hamisítanak...
  • Alien69
    #10883
    A profilod alapján az autóid megvannak. Töröld a böngésződben a memóriát, meg ilyenek, hátha...
  • csiles
    #10882
    az szopacs, és igen használhatják, mert minden meg van adva hozzá...
  • zico87
    #10881
    bankkártyát nem hiszem tudják használni mivel max a bankszámlaszám van ott
  • csiles
    #10880
    nem tom mi a problémátok, de én lazán belépek, az oldal is megy, a support is, minden működik...