94802
  • Alien69
    #10758
    Azé volt qrva szar felrakni, mert egy darab egyenes sincsen benne, igaziból. Mindenütt ívek, homorulatok, meg stb.
  • tutuhawer #10757
    Egyetértek, a másolás sokkal nehezebb. Az egyedi alkotás, a művészi is nagy érdem, mert akinek van ötlete, fantáziája, megérdemli a piros pontot, de a Milka logót feltenni nem lehet könnyű, én látom abban a munkát, 9 pontot adtam rá anno Allien69-nek.
    @ Robokutya: frankó képeket mutattál nekünk, kár, hogy 50%-osak mind, mert az autó másik oldala nem vállalaható alias gagyi. Letükrözik a betűt, ez nekem elfogadhatatlan.
  • SylarHun
    #10756
    Akarom mondani 959. :))
  • SylarHun
    #10755
    Rendőr 911!





  • Alien69
    #10754
    Szerintem meg PONT sokkal nehezebb lemásolni valamit, ilyen körülmények között, mint felrakni pár vinylt, és már művésznek is nevezhetném magamat.
  • Alien69
    #10753
    Egy részét shimán meg lehet csinálni. vannak spec vinylek is ám, amelyek nem mindenkinek elérhetőek, mert kellett valami hozzá megszerzésükhöz.
  • Alien69
    #10752
    Megtanulhatnál linkelni.
    ELSŐ
    harma dikk
    másodick
    Vagy csak lusta voltál? Hiszen az elsőt még linkelted.
  • SUNNY84HUN
    #10751
    ezek f@szák, de dizájnerek külső progival csinálják ezeket , ez 31 vinyl-ből sosem rakod ki... sztem
  • RoboKutya78
    #10750
    akkor szerinted ezek a képek sem alkotások? Pedig az Ea csapata szerint tökéletes munkáknak hívja őket.
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/5583034.page
    http://flic.kr/s/aHsjvRfXdU
    http://flic.kr/s/aHsjvRgpCo
    http://flic.kr/s/aHsjvEhH1v
  • Angel309
    #10749
    én nem fikáztam senkit. csak az nem alkotás hogy lemásolok egy képet, vagy bármit.
    Amugy meg a milka tt fasza



  • chris1997
    #10748
    Klassz lett:) Csak az alapszín kéne hogy más legyen
  • RoboKutya78
    #10747
  • Alien69
    #10746
    Fikázni KÖNNYŰŰŰ, "alkotni" NEHÉZ!
    Főleg, hogy vinylekhez vagyunk kötve, max 31 darab. Amúgy meg ()
    Audi TT témák:




    és még egy


    Nem baj, ha nem tetszik egyik se.
  • RoboKutya78
    #10745
    na ha találsz a játékban egy hozzám hasonló festést esküszöm abba hagyom a játékot:)
    nem a játékban guruló járgányokat kopizom Lesd meg a kreálmányaimat és kérj sürgősen elnézést:)
    most is bent vagyok.
  • Angel309
    #10744
    soha nem értettem az embereket miért jó az ha valamit lemásolnak monsteres festét is annyi van ebben a játékban hogy minden nap látok egyet más autón. Legyetek már egy kicsit kreatívak
  • RoboKutya78
    #10743
    egy kicsit frissítettem az árnyékolás a motorháztetőre még kifért ez is 31 matrica
  • RoboKutya78
    #10742
    elég ragyin sikerült hiányzik a topgear matrica ha tud valaki benne segíteni jó lenne:)

  • VNORBIKA13
    #10741
    uj kaszni oszt pá :DD
  • RoboKutya78
    #10740
    ha meg tudnám kaparintani a topgearos matricát ezt simán fel tudnám tenni ha nem lenne szar a kaszni
    nem lenyúlni az ötletet:)

  • RoboKutya78
    #10739
  • RoboKutya78
    #10738
  • RoboKutya78
    #10737
    a faxom tele van ezzel a 911 el nem lehet értelmesen kifesteni. Lehet hogy az a kaszni amit feltettem szarul csinálták meg:(

  • SUNNY84HUN
    #10736
    ez az büntesd meg őket , én meg addig nem töltök fel boostot még ilyen bugos fos lesz az egész + nem lesz benne Honda civic 1.6 vti vtech
  • csiles
    #10735
    Én vettem, de szerencsére még nem használtam fel... úgy buktam volna mint a huzat... utána meg mehettem volna reklamálni a supportba...
  • SylarHun
    #10734
    Egy ilyen online játékban nem lehet hétvége! Most jól rábasztak mert így nem veszek boost-ot.
  • Angel309
    #10733
    Bírom az embereket akik nem bírják felfogni hogy odaverem öket 240sx-el Azt írogatják hogy cheater.
    Na ezt nem gondoltam volna...
  • Frigyes54
    #10732
    tortenhetne valami jo dolog. sok pro alkatresy
  • zsomboor
    #10731
    Amugy jo hír, hogy megint lesz olyan auto majd (eddig ugyebár az M3 volt) amiért meg kell dolgozni, és nem lehet majd boost-ért, CSAK játékbeli pénzért megvenni 40-es szint felett.
  • tutuhawer #10730
    akkor nem sokat veszítek - csak idegeskedés lenne. Mondjuk leszarom, nem idegeskedek, mert 3 év után ismét gólt lőttem a futballpályán. Zsír
  • csiles
    #10729
    beenged, csak próbálkozni kell, javasolt az EU séró, oda könnyebb bejutni. Én fent vagyok, de rajtam kívül is csak egy ember van... ugyanúgy szar amúgy, s sztem az is marad egy ideig.... hétvége van...
  • SUNNY84HUN
    #10728
    hát akkor kiterülök mint a nagy alföld , ok akkor majd futunk holnap , ma :) , szeva , jó melót
  • tutuhawer #10727
    :D Próbálj bólintani, aztán majd hajnalban gurulunk... Én amikor hazaérek melóból, felfrissülve, a bicikliről leszállva - sose tudok aludni azonnal, biztos belépek egy kicsit
  • SUNNY84HUN
    #10726
    nem tudok aludni a sok sörtől , miért nem jó még ez a geny@ szeró ? , vagy csak engem nem enged be ?
  • Alien69
    #10725
    Szerintem NEM.
  • tutuhawer #10724
    tessék, egész jó menet volt, kevés ütközéssel, tehát megbízható az eredmény, legyőzheti a murcickót.
  • tutuhawer #10723
    azt hallom, hogy üti a murcickót is a porsche. Ellenben én döntöm el, mi a legjobb, és a skyline a legjobb, ehhez nem fér kétség. Mint ahogy ahhoz sem, hogy a vörösbor egészséges...
  • audi s8
    #10722
    Találtam egy érdekes videót.
    Video
  • crosspapo
    #10721
    911 GT3 RS megéri megvenni? Véleményetek?
  • zsomboor
    #10720
    Köszi!
  • Szabi1991
    #10719
    kész