94802
  • illesgergely
    #10999
    Nekem nem, az tuti. Esetleg játékpénzért bevállalnám, bár van már Caymanom, nem kell másik.
  • highdrift
    #10998
    a sok szar boost os kocsi helyett jöhetne már valami guild clan vagy valami club hogy lehessen külön csapatokat alkotni... aztán eventek direkt csapatoknak, nagyon nagy díjakkal....
  • SUNNY84HUN
    #10997
    azt írják arra dögre hogy kijelzi az összes gyémánt ikont .. ha azzal mész.. gondolom ez az egyedi tulajdonsága , mert más erőssége nem nagyon van max a body + a felni..


    Angel309 nek meg annyit mondanék sajnállak nagyon , remélem azért lesz rá esélyed hogy vissza kapd a nickked , jó arc vagy
  • Alien69
    #10996
    De megérne 3000SB-t? Szerintem, ha CSAK ennyi az előnye, akkor NEM. Ha mondjuk nem 15, hanem 20 gyémántot dob nekije a rendszer, és 2x annyi TP-t ad, még talán ok, de ugye ezt csak napi 1x használnád.
  • audi s8
    #10995
    Azt kell,hogy mondjam,tetszik a Porsche GT3.Nitró nélkül 328km/h,nitróval 376. Nem is rossz,1 kulcsos,átlag tuninggal.
    Megvettem az Underground 2 nissant,hát,annak valami fenomenális hangja van Ugyan azok a cuccok vannak benne,mint a Zack VW-be,csak ugye,T2.
  • illesgergely
    #10994
    Nem lehet, hogy más új tulajdonsága is van? Mondjuk messzebbről meglátja a gyémántot, vagy több repet/pénzt ad a keresés után, vagy ilyesmi? Vagy ha ezzel mész neki véletlenül egy zsarunak akkor nem kezd el kergetni?
  • RoboKutya78
    #10993
    bár ha mondjuk nagyobb ajándék csomagot osztana a játék ha ezzel a kocsival vadásznád a gyémántokat pl alkatrészt is dobna elgondolkodnék:))
  • RoboKutya78
    #10992
    Na ez a járgány tutti nem kerül a gyűjteményembe.
    Valószínű a mostani italeris festésű caymanom simán megeszi ezt a másolatot.
  • Alien69
    #10991
    Hehe wazee NEM tévedtem! Tényleg CSAK pár lényegtelen dologban különbözik az alap modelltől az "új" Cayman. Kapott valszeg egy leültetést, neont, színezett üveget, body kitet, és persze "egyedi" festést, ami kimerűl kb egy 10 éves kisgyerek fantáziájában. Metál fekete színezés, rá két neon zöld csík, és rá írva, hogy "treasure hunt edition" meg a rendszám tábla is treasure feliratú. Ja, és a csíkokon van két gyémánt jel! Váúúú, szem kiszúrásnak SE jó.
  • chris1997
    #10990
    ok a jelszóm az nem gond
  • Bullitt
    #10989
    Kis és nagybetű is változzon, az a biztos
  • Szabi1991
    #10988
    mindkettőbe elolvashatják adminok/hatóságok bármikor a leveleid, szal tökmindegy :D
    a lényeg hogy nehezen kitalálható jelszókat használj, lehetőleg legyen benne szám is, és minden oldalon lehetőleg más kód legyen.
  • chris1997
    #10987
    ténnleg gyerekek Hotmail az jó mailrendszer vagy inkább átírányítsam a Gmailemre???
  • Bullitt
    #10986
    Elárultad valakinek a jelszavad egyébként?
  • Szabi1991
    #10985
    most akkor lényegében, nem használja senki, inden autód megvan... biztos hogy "ellopta" ? :D

    mélcímednél nem adtál meg biztonsági kérdést, vagy másodlagos címet ?
  • Angel309
    #10984
    Azon szerintem még én mentem mert 911el voltam kint utoljára... Csak azt nem értem hogy elvette de nem is játszik?? hát kapja be... Köszi Szabi
  • Szabi1991
    #10983
    LYONS & HWY 201 - 2011-08-16 12:54 - PORSCHE 911 GT3 RS
    CAMDEN & ROUTE 55 - 2011-08-16 12:59 - PORSCHE 911 GT3 RS
  • Angel309
    #10982
    olyat nem lehet valahol nézni h mikor volt utoljára aktív a játékban?
  • Angel309
    #10981
    multiban 237 versenyt mentem amiből 155-öt nyertem. De ahogy nézem most nem változott semmi. Ami képeim vannak azokat ide belinkeltem és csak itt vannak fent, Valaki nyomhatna egy linket a supportról h legalább a bankártyámat töröltessem onnan. Tegnap keresgéltem de nem találtam semmit.
  • Angel309
    #10980
    240sx
    skyline r34
    911 gt3
    silvia
  • tutuhawer #10979
    Gondoltam, figyelek pár fórumot itthon és külföldön, hátha kapunk valami frankót, de még le sincsenek lőve a szerverek, az ea fórumban az egyik gyökér azt írja, nem is lesz karbantartás most, úgyhogy folytatom a munkámat...
  • Alien69
    #10978
    Há ez a Kincskereső Porche Cayman, WAZZE! Zöld! NEEEM LÁTOD??
  • RYO21
    #10977
    Nincsmit.
  • tutuhawer #10976
    közben a tcm-en tcmryo21x írja, hogy vannak új fájlok a térképek mappában. Köszönjük az infót neki.
  • barack1997
    #10975
    Elvileg ingyenes játékbak indult mostmeg ingyen már szenvedni kell midnenért
  • zsomboor
    #10974
    Már annak is örülnék, ha holnap este nem állna le a szerver! Mert szombat ota nem volt hiba nélküli nap. Lehet az lesz xD
  • tutuhawer #10973
    nincs elegem, csak bánt, hogy több millió szemétbe dobott játékdollár után is ott van 2millió, és nem tudom elkölteni semmire. Nem bánnám, ha race alkatrészek lennének marha drágán vagy marha drágán garázsbeállót vehetnék, csak valamit hadd vegyen már a paraszt...
  • SylarHun
    #10972
  • barack1997
    #10971
    Tutu: látszik hogy eleged van neked is,de hogyhogy ilyen későn ?
  • tutuhawer #10970
    tuti, hogy bósztos, de a facebookon írnak még valami egyéb nagy dobbantásról is. Mindenki imádni fogja - ez a mottójuk.
  • zsomboor
    #10969
    És ez vajon miben jobb mint a sima? Mert az addig ok, hogy a team escape-es cuccok miben jobbak, na de ez? Csak a gyári optikai tuning miatt treasure hunt edition? Illetve, mennyibe fáj?
  • tutuhawer #10968
    treasure hunt porsche caymant hirdetnek boostért. De jó!
  • thomson002
    #10967
    Igazából aki felakar törni 1 e-mail címet annak mindegy hogy citro vagy gmail.
  • Alien69
    #10966
    Ööö, lehet, a Gmail is SZAR?
    Kínajiak jönnek. :-/
  • VNORBIKA13
    #10965
    öööö ezt kinek irtad???? me nem sok norbi van a fórumban :P
  • crosspapo
    #10964
    Norbi!Fogod,bemész a kereskedésbe!Megkeresed a 3 kocsit.Ott lesz,hogy boost ennyi meg annyi,lépsz egyet,mintha pénzért akarnád megvenni.Ott lesz,hogy 0 boost.Rákattolsz,és megveszed.
  • csizihungary
    #10963
    Valakinek 3 hónapra rá lett meg.
  • Szabi1991
    #10962
  • barack1997
    #10961
    Csinálok egy G-Mail-t, akkor hogy tudom átíratni az EA felhasználómat ?
  • barack1997
    #10960
    Felső, 25-ös az igazi amúgy. Igen amíg Angel 309 accountjába turkálnak addig őt mellőzni kell a friendlist-ről. UI.: A support egy nagy szar, nekem valaki ''tahó nyominger'' kitörölte a lvl 49 es KOCKAHUN nevű játékosprofilomat, Bullit már 1 hónapja harcol velük, de semmi :(