94802
  • SylarHun
    #10839
    [flash]https://lh3.googleusercontent.com/-6AvcdgzQE2E/TkoYEJdEbtI/AAAAAAAAAXs/FwRqzBrFkFE/GT3_World.gif[/flashG]
  • tutuhawer #10838
    Az indító nem érzékeli a szerver státuszt. Nyilván mindenkinek szar, ugye?
  • shark0017
    #10837
    haveromnak megy... csak elég rosz h nem válaszol senki...
  • thomson002
    #10836
    Valószínűleg már megint szar a szerver....
    Amúgy meg nem kell félóránként feltenned a kérdést !
  • shark0017
    #10835
    Srácok segitsetek már miért van az hogy nem látok senkit onlineon nem tudok rendőrőznmi se versenyezni még singléba se
  • Alien69
    #10834
    Persze, nem tapostál bele, amúgy is fekete az enyim.
    Ami a munka helyet illeti, nem olyan jó a szakmám, hogy két kézzel kapkodjanak utánam. Külföld kizárva, ergo marad a jelenlegi, ebből meg nem áltatom magamat. Lakást nem kell vegyek, autót meg nem fogok. Van egy Lada 2105, az megy. Gyerekre még nem kell vagyonokat költsek, vagy pontosabban lehetne, de oda meg ez a kis pénz nem lenne semmire se elég.
    A borravalót rakom be max ebbe a játékba, van, amikor van, van amikor nincs.
  • shark0017
    #10833
    Csá nem tudjátok e miért van az h belépek és nem látok senkit onlinen és rendőrőzni se tok meg versenyezni.
  • SUNNY84HUN
    #10832
    nem akartam személyeskedni bocs ha beletapostam a lelki világodba
    csak nekem már kicsit más az életfelfogásom a fiam , családom miatt
  • SUNNY84HUN
    #10831
    ANGEL309 , ALLIEN69 még 1 x kijelenteném nem bántásképpen mondtam ( írtam ) csak személyes véleményem volt .. ........

    hitelről meg ilyen dolgokról annyit hogy.. én nem vettem fel sose amink van .. lakás , ház verda mind kp-s .. mert jó munkahelyet találtam ( vagy is 2-t ) , küzdeni kell és semmi sem lehetetlen , idióta kilátástalan helyzetekből hirtelen kézzel fogható eredmények lesznek .. ...

  • crosspapo
    #10830
    Attila0107 gyere skype-ra!
  • Alien69
    #10829
    Faszság, sorry! Lakásra??? LOL Oszt hol gyűjtsem, párnába havi 8-10E pénzel pár élet múlva össze jöhet valami. Vegyek fel kölcsönt? Bruhaha, jó vicc (kivéve, ha Én vagyok a BANK).
    Bulizni nem járok el, anti alkoholista vagyok.
    Persze, el költhetném SOKKAL értelmesebb dologra is. Pl Farmeramaba kellene pár XXL ól.
    Amúgy azért vagyok kénytelen SB-t venni, me béna sofőr vagyok, és qrva ritkán nyerek, me szarul van megírva ez a játék is. Volt egy jó szériám, Audi A1-l, de akkor se nagyon dobott felszerelést, és ha azt nézem, akkor kb fél napokat kellene nyomatnom, hogy ha nyerek is (mert azért lenne esélyem) kapjak pár értelmes cuccot.
    Lehet Te szerencsés mákos vagy, mert pl a BMW M3 GTR E46 erősebb tuning van, mint az enyimen, de van, akinek nem dob cuccot, max power uppokat, és van, akinek adja rendesen.
  • Angel309
    #10828
    Töllem mehetünk egy kört :D de ma már nem.
  • audi s8
    #10827
    Nekem nincs nagy vágyam.Sajnos,jó partokhoz,nincs szerencsém,de minden kategóriában szeretnék 1 jó autót.Azt meg boostért adják.Most megvárom,hogy mit adnak ebben a hónapban még,ha semmi jót,akkor jön a GT3,legközelebb már csak a T4-re fogok költeni 1 db autóra.Tehát,összesen 2 boostos verdám lesz,de,legalább lehet valami esélyem lvl 36on a lvl50esek ellen
  • SUNNY84HUN
    #10826
    - minek ez a nagy boost faszság , bármelyik mellé odaállok és nyerek is ezzel a nickkel és a kicsIvel is ami lvl49 es SUNNY84HUN003... és mind ingyenes még a lvl18as is ..

    - nem megbántani akarlak titeket , hanem a tényeket közlöm.. inkább gyűjtsetek lakásra , kocsira vagy családra költsétek ,, esetleg bulizzátok el haverokkal ...
  • Alien69
    #10825
    Vegyes érzelmek. Mint szenvedély beteg úgy érzem, hogy KELL nekem az az autó. Pedig TUDOM? hogy semmi értelme, mert CSAK, és KIZÁRÓLAG arany kártyára kellene már csak költsek. Persze, ez nem így van, mert a régi autók helyére újat hoznak, és ha AZT tuningolod, SOKKAL jobb lesz, mint a régi. Erre jó példa a 911. Van egy régi darabom, múltkor krúzon elővettem, és biza tetü lassú. Ilyen lett a Lotus is. Az exigo olyan kanyar technikát csinál, hogy berosálok tőle.
    Éppen ezért (IS) ebben a hónapban már NEM költök rá, és a jövő hónapban is valszeg egy petákot nem látnak tőlem. Ugyanis, meg KELL vegyem a BF3-t elővételben, meg esetleg a RUN-t. Van egy kódom -20%-ra. Mondjuk, azt még nem tudom, hogy csak 1 játékra adták, de ez most még mindegy. Igaz, elvileg így sem érné megvenni a Bf3-t 50€ áron, de nem akarom, hogy kárba vesszen, mert a kecseg EA nem ad vissza pízt. Inkább kódot küld.
  • Angel309
    #10824
    Majd ha megint lesz melóm akkor még csinálok egy utolsó "nagy" bevásárlást és ennyi nem akarok költeni erre mert ugyse jön vissza az a pénz. Addig meg amit dobnak a kártyák :D volt már h egymás után 3x is nyertem partot de mostanában semmi hatás.
  • crosspapo
    #10823
    Én is ma rendeltem 8000 boos-t ott :D
  • audi s8
    #10822
    Nincs annyi a jövedelmem,amennyibe az kerül,szerintem xD
  • Angel309
    #10821
    Aztak*rva mi van veled én az utobbi 2 hétben tuti vettem vagy 30-35ezer sb-t.
  • audi s8
    #10820
    Necsináld..ma rendeltem 2x 8000 boostot..:D
  • Angel309
    #10819
    Amugy mikor veszek sb-t geci nagy büntudatom lesz mert tudom hogy feleslegesen költök erre a szar játékra mert ugyse érek vele semmit. :D Nektek szokott ilyen lenni pl. WereWolf vagy Allien69
  • audi s8
    #10818
    Nalátod..hát,neked ezért nem pálya a t3,de nekem,igenis rossz,hogy összerak 6-700 statos autókkal,mikor a bmw-m 430as.a vw-ről,nem is szólva..
  • Angel309
    #10817
    Elég fullosra van tolva a kocsim több ezer sb-t költöttem kártyára.
  • audi s8
    #10816
    Ne felejtsd el,hogy nagyon nemmindegy,milyen cucc van az autóba..nekem,még MINDIG,csak egy szaros 3as gumim van pl..
  • thomson002
    #10815
    Az oké, hogy a kanyarokba visszalehet hozni, de az egyenesekbe elhúznak....
  • audi s8
    #10814
    Hát,nem minden t3as gond..az M3 pl legkevésbé a 3 közül.De a murci-gt3...
  • Angel309
    #10813
    240sx el verem a murcit a bmw és minden t3-at.... de csak kanyaros pályákon. Már raktam be pár kép bizonyítékot.... Most csinálom a Silvimet is. Az is Verni fogja...
  • thomson002
    #10812
    Ez engem is idegesít, Silviával, hogy a p.ba győzzek le t3-as autókat ...
    ...inkább elmentem fotózni :
  • audi s8
    #10811
    Itt,valamit nagyon elcsesztek!A kis Vw-BMW-mhez,csak P.GT3,BMW M3,Murcit rak be..Mi az anyukám kezdjek egy gt3 ellen?5 futamot mentem,abból 3x se rep,se lóvé azt hiszem,mára elég is volt az nfsből -.-
  • Alien69
    #10810
    Ááá, az enyim külön téma. Csináltam anno egyet, egy tvn.hu-s e-mail címre, de az kicsi volt, és tele lett a postaláda, ezért csináltam egy másik e-mailt mailboxosat. Ergo, két accot csináltam az EA-hoz, az elsővel kezdtem nyomulni, és a gyökerek nem csinálják meg, hogy a két accot össze lehessen vonni. Mondjuk, alapból nem zavar, de ugye pl a veterán rendszer miatt SOKKAL jobban nézne ki a dolog, hogy már a Battlefield 1942-vel kezdtem el, és nem a BF BC2-vel. Tehát, a BF2, és BF2142 más accon van, de az is én lennék. Van több játékom is, ide vagy oda reggelve, de egyedül a BF2 van duplikálva, mert az steames akcijóba vettem. Igaz, azzal nem játszok már, de ez más tészta.
    Ami meg ezt a nyomi játékot illeti, kap még egy utcsó esélyt. Van még kb 13E SB-m. Az igazság az, hogy ezt mind-mind kártya pakkra KELLENE költeni, SEMMI esetre se új óttóra. De, fáj a szemem, ha meglátok valami fínomat. Ergo, megvárom még ezt a pár autót, lehet, még megveszem valamelyiket, de az az érzésem, hogy ENNYI. Több SB-t valszeg NEM leszek hajlandó venni jó ideig. A jelenlegi autóimnak BŐVEN elegendőnek KELLENE lenniük, hogy megnyerhessek egy futamot, ergo, kiválasztok pár pályát, betanulom, majd azokat erőltetem, és meglátjuk. Igaz, mostanában max a gyémántokat szedem össze, meg rendőröket koccolok a BMW Z4 GT3-l. Lehet így el is érem a 40-s szintet, majd valamikor az 50-st is, mire bevezetik a T4-s szintet.
  • tutuhawer #10809
    A fizetés opcionális, mind tudjuk, azaz szerintem az ingyenes megnevezés helytálló. Mindent elérhet az ingyenes játékos is: tuningot, autót, győzelmet, a haverokkal lenyomott versenyek élményét. Arra akarok kilyukadni, hogy mindezt ingyen is elérhetjük, és én csak azon játékosokat tudom megérteni, akik a 10-es szint korlátját fizették ki, mint te. A többi befizetés azóta luxus kategória - erős kifejezéssel élve. Szóval panaszkodni, kárpótlást kérni nekem még mindig nevetséges.
    ui: ??? én is ősrégi ea számlával tolom, ezzel tolom a kezdetek óta, pont úgy, mint Te.
  • zsomboor
    #10808
    Műűűűkööödiiik!!!!!!!!
  • zsomboor
    #10807
    Na most már "servers are currently down" fogad De legalább már csináltak valamit
  • chris1997
    #10806
    Te is TDU2-zől??!! :P
    Én is
  • zsomboor
    #10805
    Ha már nem megy a játék, nyugodtan megcsinálhatnák a lezárt részeket is De úgy se csinálják
  • RoboKutya78
    #10804
    addig is kaptam meghívót a facebook resort world játékára:) ott unatkozom:)
  • RoboKutya78
    #10803
    Lehet tesztelnek a skacok a szerdai nagytakarításra
  • SUNNY84HUN
    #10802
    a lényeg hogy a tdu2 megy.. , nfs worldnek meg :
  • zsomboor
    #10801
    Valaki azt írta facebook-on, hogy a shift, és a hot pursuit se megy... Ez igaz? Én nem tudom, nekem csak a shift van meg, de windows újratelepítés óta még nem tettem vissza azt se.
  • Frigyes54
    #10800
    valami nagy szar van a rendszerben. talan ennyi kihagyas meg nem is volt miota megy jatek