94802
  • Szabi1991
    #12122
    körrel és vonallal bármit meglehet csinálni, csak férjen el 31rétegbe :D
  • Gibor
    #12121
    Viszont nem is találtam olyan elemeket amivel meglehetne csinálni....
  • Szabi1991
    #12120
    hát nem biztos hogy kijön 31rétegből :-/
  • SylarHun
    #12119
    Ez biztos izzasztó lenne.
  • Gibor
    #12118
    Szerinted ezt megtudnám csinálni? :)

  • danifiu
    #12117
    Ettől féltem.... :D
  • tutuhawer #12116
    Mondjuk így.
  • Gibor
    #12115
    Ez engem is érdekelne.
  • RYO21
    #12114
    Legújabb kocsim:



  • danifiu
    #12113
    Srácok,

    Nézegetem itt a szebbnél szebb festéseket/ matricázásokat, és már nem bírom tovább, hogy megkérdezzem még ha triviláis is: hogy a fenébe csináljátok? :)
    Soha nem találkoztam a játékban olyan lehetőséggel ezidáig ami lehetővé teszi, hogy ilyen "custom" festéseket/ matricázásokat csináljak. Valami levelhez kötött furfang van a dologban, or what? Vagy valami "külső", játékon kívüli mókulás? Komolyan fogalmam sincs, de már nagyon szeretném tudni. :)

    Ne haragudjatok az amatőrnél amatőrebb kérdéseim miatt.... :)
  • tutuhawer #12112
    werewolfnak és thomsonnak adom a piros pontot, tényleg jobban mutat a VW. Elhitettem magammal, hogy az enyém jobb - pedig nem.
  • RoboKutya78
    #12111
    Már csak a GLS-t kéne lekopizni
  • RoboKutya78
    #12110
    ez viszont naon durva tetszik:)
  • RoboKutya78
    #12109
    Egymás mellet le kellene fotózni ezeket az autókat:)
  • RoboKutya78
    #12108
    Itt egy másik igaz ez egy kicsit kezdő formátum

  • RoboKutya78
    #12107
    Srácok srácok én ezt az ötletet már megvalósítottam alapíthatunk egy céget is:)
  • Aquir
    #12106
    Ezt a logót én csak a Colin Mcrae Rally 2005-ben láttam volkswagenen :)
  • Gibor
    #12105
    Na.... találkoztam az első csalóval... circuit, elsőként első helyről rajtolok, végig első vagyok, hozzáadnak +1 kört és egyszer csak kiírja hogy race ends in...... de végig első voltam, meg se előztek.
  • Szabi1991
    #12104
    csomagszállító cég :D
  • RYO21
    #12103
    Amúgy miez a tnt?
  • SylarHun
    #12102
    Szerintem Thomson002 TNT logója majdnem tökéletes.

  • Alien69
    #12101
    Múltkor már majdnem beértem, másodiknak. De elkaptak a cél előtt nem sokkal. A mögöttem lévők is beértek, miközben a számlálóm kb 2 másodpercet mutatott. Hova rakott be? A célon túlra, ahova beérkezett a 3. autó. Megyek vissza a cél felé, "beérek", és össze omlott a játék.
  • Szabi1991
    #12100
  • tutuhawer #12099
    Én a team escape-ben mindig azt szoktam mondani, hogy balesetveszélyes megfordulni. Én megállni és visszafordulni se szoktam, ha nagyritkán megyek pár futamot. Ilyen balesetek vannak belőle szerintem.
  • Aquir
    #12098
    Beszarok :DD Egyik team escape-en visszafelé megyek a végéből mert a többiekre nagyon kellett még várni, 2 db-ot belőlük elkaptak a zsaruk és éppen akkor respawnoltak az én menetirányomban persze, a negyedik már jött szembe úgyhogy benyomtam a féket, a másik kettő meg csak ment tovább visszafelé, egy ideig eltartott mire leesett nekik mi van :D
  • SylarHun
    #12097
    Brutális lett! Grat.
  • tutuhawer #12096
    Marha jó lett, de szerintem túl vastagok a betűk. Szinte naponta naponta a TNT feliratot nézem, láttam ma is elégszer. Szóval volt időm tanulmányozni, az enyémet meg is mutatom. A festés egyébként tetszetős, mert került mellé dizájn is, nekem nem fért el, és csak a kihívás miatt töröltem le a 2fast2furious festést a TNT miatt. Robokutya feltette a subarujára, 1 óra alatt, én meg mondom, nem ám má... Nekem 25 perc volt ez a mutatvány:
  • thomson002
    #12095
    Egy kis festegetés estére :)
    VW Golf TNT edition :D


    Jöhet a hideg zuhany !
  • csiles
    #12094
    igen erről beszélek :)

    a murci nálam is elég erős, még a 911 gt3-nál is, de már most jobb a murcinál
  • Alien69
    #12093
    Pl megfigyeltem a ROSEWOOD PARK LOOP-nál, ahogy indulás után elhagyjuk az erdős részt, és rá fordulunk a hgh way-ra, van egy minimális szint különbség, ami "megrepteti" a kocsikat. Ott az Exigo TOVÁBB fordul, és full sebességgel sem csapódok a falba, vagy karcolom meg.
  • Alien69
    #12092
    Akkor mit akarsz még tudni? Pl a BMW 135i Coupe-ról, vagy a többi selejtesről?
    Ja igen, az A1-Exigo, a franc tudja. Nekem az A1 is befordul. Egy dologban JOBB az Exigo, ez a "minden áron bekanyarodik" dolog. Mindegy neki szint különbség, szinte szögletesen befordul még a levegőben is.
    911 Gt3 ilyen jó lenne? Mondjuk, egy darabig nem fogom tudni lecsekkolni, mert ahhoz T3 gold kártya kellene, egy rakat. A Murcim qva erős, a 911 GT3 meg alap, jelenleg.
  • csiles
    #12091
    "Ugyanis qrvára nem mindegy, MELYIK pályán megy az ember!!! Van, ahol a Lotus Exige a büdös életbe nem éri utol az Audi A1-t, mégpedig a nagyon kanyargós pályákon."

    Ez igaz, csak annyi különbséggel, hogy pont fordítva, az egyenesekben az A1 a jobb, míg a kanyarokban az Exige :)


    "BMW 135i Coupe, legszarabb BMW, semmi esetre sem szabad megvenni, csak és kizárólag gyűjtőknek! "

    kösz a megerősítést, ennyit én is tudtam róla :)

    "Lexus ISF, ugyan az, csak ez szebb, és mégis csak egy Lexus, nemdebár? Menni nem szabad vele, de garázsban jól néz ki."

    Újat nem mondtál :P

    "Porsche 911 Turbo, nekem még a régi verzió van meg, a havas. Gyönyörű, és ha nem sajnálnám rá a 3000 SB-t, akkor még szebb bodyt rakhatnék rá, de semmilyen versenyen nem tud, csak kb utolsó leni. "

    Igen, arról van nekem is infóm, s az nem jók...

    "Csak aki eredményt akar, inkább egy Lambo Murci, és azt fullra tuningolni."

    igenám, de a full tuningos 911 gt3 megeszi mint a szart... :D


    Kösz a reagálást, kb ezt is vártam tőled :P
  • Aquir
    #12090
    Figyelj, nyilván ez Azért van, mert én köttetnék a készítők között egy vérszerződést (jó sok vérből) hogy máskor reális adatokat adjanak, mert azok a bizonyos számok az egyetlen kib*szott támpont. És pont.

  • Alien69
    #12089
    Szééép írás, kb egyezik is a véleményem. De itt jöhez a svéd csavar, csak ez már sokk lehet egy kezdőnek. Ugyanis qrvára nem mindegy, MELYIK pályán megy az ember!!! Van, ahol a Lotus Exige a büdös életbe nem éri utol az Audi A1-t, mégpedig a nagyon kanyargós pályákon. Kivéve, ha full kanyarra van tuningolva a Lotus, tuned cuccokkal, és az audi alap model. Ezen kívül, a BMW Z4 is ott LEHET a toppon, ha jól van tuningolva. Ahova meg végsebesség kell, és szuper indulási gyorsulás, oda kiváló az Audi TT. Csak ezekért plusz SB-t kiadni felesleges luxus, és meglévő autó jó tuningolásával megoldható.
    Illetve, még egy fontos, nézzük meg az ellenfeleket! Ismerni kell az autók statisztikáit, és akkor kevesebb meglepi érhet minket, mert lehet, ki se állok az adott autó ellen, ha látom, hogy full TUNED cucc lehet benne.
    Amiről nincs infód:
    BMW 135i Coupe, legszarabb BMW, semmi esetre sem szabad megvenni, csak és kizárólag gyűjtőknek!
    Lexus ISF, ugyan az, csak ez szebb, és mégis csak egy Lexus, nemdebár? Menni nem szabad vele, de garázsban jól néz ki.
    Porsche 911 Turbo, nekem még a régi verzió van meg, a havas. Gyönyörű, és ha nem sajnálnám rá a 3000 SB-t, akkor még szebb bodyt rakhatnék rá, de semmilyen versenyen nem tud, csak kb utolsó leni.
    A többi nekem sincsen meg. Ami még nagyon nagyon szép, az a merci, body kittel. Csak aki eredményt akar, inkább egy Lambo Murci, és azt fullra tuningolni.


  • Davyd12
    #12088
    leci rakd vixa
  • Davyd12
    #12087
    faxa ma meg vixa lett a 15 de en ujra a 14-et hasznalom-.- cool
  • Davyd12
    #12086
    a z4 az kesz, megvettem a siroccot is es arra is csinaltam 2 logot sajnos nm fer fel a kep so nezetek meg oket a profilomba pls es pontozatok:D
  • Alien69
    #12085
    Jaja, vertem már szarrá Lotus Exigo-t is, de én is kaptam már ki Audi TT-től, mert leblokkoltak, és tolatnom is kellet.
  • csiles
    #12084
    A legjobb autót is meg lehet verni, ha béna a sofőrje, engem pl az életben nem fogsz meg 240 sx-el az hét szentség.

    és a másik: a játékban nem az autót győzöd le, hanem a versenyzőt, aki kezeli az autót...
  • barack1997
    #12083
    a 240sx miért is hobby autó ??? verem a skyline-omat vele időben és nem egy skyline-t verek meg vele