936
Legjobb kocsik
  • REPS0L
    #13
    há mert majd melegben? ez magyarország, itt nincs helye luxusnak :D
  • krisztianp16
    #12
    Amugy most milyen kocsid van?
  • krisztianp16
    #11
    Ilyen hidegben?És mért jár jobban mindenki?
  • krisztianp16
    #10
    Azzért van nála jobb.De jó kocsi az opel.Föleg ha az árát nézuk,mert egyáltalán nem drágák az F-es astrák.
  • REPS0L
    #9
    ménem motort veszel? mindenki jobban jár
  • krisztianp16
    #8
    Igen,az igaz hogy rozsdásodik a küszöbnél nagybátyámnak is ez a problémája.De Ö-is aztmondja kényelmes auto és a fogyasztása is jó.
  • skate00
    #7
    Talán ---Legjobb autók-- HE
  • Willi Betz
    #6
    Jó autók ezek! Használtam ilyet még pár évvel ezelött. Velejéig egyszerű szerkezet,problémája csak annyi,hogy szeret rozsdásodni a küszöböknél és a sárvédőknél. Egyébként eléggé kényelmes is.
  • krisztianp16
    #5
    Igen elment feletük az idö.De még mindig jol mennek.És én ugyis a zenecucokat viszem vele.Ha 5ajtosba nem férbele a cuc akkor kombit veszek de visszont ez jobban tetszik,ami van a képen:)
  • krisztianp16
    #4
    BMW-melé vehetek egy benzin kutat is:D
  • Zerénd
    #3
    Nem voltak rosszak ezek az autók, még a rend derék őrei is kaptak belőle anno más felfüggesztéssel. De eljárt már az idő felettük, nem egyet láttam szétrohadva. Ennek ellenére mennek mint a veszett, ezért azt tanácsolom neked, friss jogsival inkább a fékpedál helyét szokd meg először, ne a gázét.
  • tigeroo
    #2
    fú hát szerintem BMW alá ne add, azok a legjobbak! (megbeszéltem!)
  • krisztianp16
    #1
    Ezt a topikot azért nyitottam hogy megbeszélhesuk kinek melyik a kocsi tetszik.Vagy másnak akiépen autot vesz tanácsot lehet neki adni...Stb:)Én most kapok nyáron kocsit.Most teszemle a jogsit nem sokára megyek rutin pályára.És Opel Astra F-et kapok.Lehet nem a legjobb kocsi.De nekem tetszik,és elsö kocsinak nem rossz:)Várom a véleményeket...:)