936
Legjobb kocsik
  • neoG
    #375
    Mondjuk egy 1.4es Punto GT!Pont van használtautón egy fekete 549ért:)))
  • krisztianp16
    #374
    Amugy én a kocsira 500.000 max600.000ft-ott akkarok költeni.Azért veszek Opel Astra F-et.De ha valakinek van jobb ötlete akkor szoljon.Eböl az összegböl.Köszi elöre is a tanácsokat:)
  • krisztianp16
    #373
    :D:D:D:D
  • ultrapulse
    #372
    Én egy ilyenre beruháznék :D Közepes állapotban nem drága, van 1500ös motorral, szal kezdőként a biztosítás se lenne drága...Dehát álmodj királylány
  • krisztianp16
    #371
    Szerintem meg nem olyan rossz...:D
  • krisztianp16
    #370
    Én csak montam.De ez nem az oktáviás volt.Hanem ez Skoda 120 volt:D
    De szerintem nem lett neki tulnagykár.Másnao vet egy újat.Skoda 120 rajongo:D
  • gercse
    #369
    hát ha kijelezte, akkor ne panaszkodjon senki, hogy megáll az autó alatta...
  • bency
    #368
    Szerintem ez pocsek auto,nekem inkabb egy Cadillac terepjaro kene.
  • krisztianp16
    #367
    Az jó:DEgyik ismerösöm me a régi Skoda 120L-el ment.És sietet mint az álat,mert az olajjelzö világitot.És aztán egysze ricsrecs aztán besült a motor...De anyira Skoda 120imádo hogy megint azt vett...:D
  • Shifter
    #366
    metabondal fater még anno ugyan csak ford orionba olaj nélkül ment vagy 50km-t :D
  • krisztianp16
    #365
    De,csak akkor vete meg a kocsit...És azt hite hogy még menifog.De nem igy lett:D(Most már rájött...De nem tudom mért de ilyenkor az emberek vissza sirják a régi autot.Ö-is monta...Ezzelöt Ford Orion voltneki...
  • Shifter
    #364
    és én mondtam hogy ilyen ML számít? csak mondtam hogyha merci és új akkor ML... amúgy sosem vennék ML-t sőt ha lenne pénzem akkor sem... és az is tévhiteid közé tartozik hogy én ilyen divatkövető buzi vagyok netalántán emo geci... nem
  • Shifter
    #363
    bocsi de nekem nem azért tetszik az ML mert "nigger a klippbe" is ez van... hanem mert szimplán szép és ki mondta hogy terepre akarom venni az ML-t? ezek az autók mindössze státusz szimbólumok (nálam nem)
  • schrank
    #362
    hagyjad a macskajancsikat nekik csak az számít hogy ilyennel ment a nigger a klippbe ez a menő ez köll
    mondjuk én nem cserélnék el egy landcruisert egy G-classe-ra
    azért érdekes hogy ha egy terepjáró összemegy egy személykocsival általában dob egy hátast ...
  • Willi Betz
    #361
    G az drágább mint az ML:)
    Jelenleg a G-osztály a legdrágább VALÓDI! terepjáró.
  • gercse
    #360
    és nem jelezte ki, hogy kevés az olaj?
  • krisztianp16
    #359
    Kilesz cserélve.Csak hamar összedobtam hogy legyen valami...:D
  • krisztianp16
    #358
    Haveromnak az Oktáviájában kevés volt az olaj.És ott ahol volt megált.Az volt neki a szerencséje mégletudot gürülni az útszélére...Azért szerintem megcsinálhaták volna ugy hogy menjen még 1-2km-ert,mert ugy ált meg hogy még volt ben olaj...Szoval ha még ment volna vele nem sült volna be a motor.
  • vizes
    #357
    Hm. Ez egy gáláns ajánlat volt, lehet, hogy élni fogok vele! Köszi!
  • öregember
    #356
    kééééééééééne

  • Shifter
    #355
    az lehet de inkább ML-el jelenek meg mint 1 G mercivel ha lehet választani :D
  • schrank
    #354
    a G merci már lassan 30 éve G merci ez a divatszar meg divatszar marad akárhányszor faceliftelik
  • Shifter
    #353
    hát ha merci akkor

  • w77d
    #352
    hogy rohadnále XD
  • N3TuddKi
    #351
  • Willi Betz
    #350
    Fujjj...te perverz disznó! Mutogasd magad a sarki kurváknak:DDD
  • Willi Betz
    #349
    Legjobb:
  • w77d
    #348
    esetleg össze tudjuk hozni egyszer, nagyon szívesen megmutatom ;)
  • Csabesz6
    #347
    Miért?
  • Shifter
    #346
    nekem akkor is fóbia marad 1x ültem olyanba :D hát télleg a fóbia kerülgetett hogy mikor fogok meghalni
  • Csabesz6
    #345
    Hát ha "fóbia" alatt Fabiát értesz, el vagy tévedve...
    Nagyon jó kis autó, legalábbis az 1.generációt tudom hogy jó.
    1.4 16V 100LE. 230E kilométer, egy vezetéken , elektromos ablakon és központi záron kívül kutya baja nem volt eddig.Igaz most mintha szarakodna a termosztát...de mutass egy ilyen futásteljesítményű Golfot.
  • Shifter
    #344
    hallod ez minden autóba így van... benyúlsz kiszeded beteszed mész tovább... mintha 1 simma izzó lenne a lakásba a lámpába :)
  • vizes
    #343
    Sajnos így van, a céges flotta ezzel szopja a brét!
  • schrank
    #342
    azt még elfogadom hogy ez egy asztra reklám topik de azéert egy fos 10 éves asztra meg oktávia közé betenni egy ferrárit több mint pofátlanság nyugodtan le lehetne cserélni egy fiatra
  • vizes
    #341
    Be lehet, csak irreálisan drága.
  • N3TuddKi
    #340
    a volt autómban le kellett szedni a lökhárítót, de akkor is megcsináltam kicseréltem, még ha egy nyüves kis helyzetjelzőizzóról volt szó akkor is. ;)
  • vizes
    #339
    Le tudod, ha megvannak a célszerszámaid. Egyébként ha minden megvan és mondjuk vidéken vagy, este van, nekiállsz egy napot szerelni? Grat.
    Fordomba benyulok kicserélem, megyek tovább.
  • schrank
    #338
    ez hülyeség hogy szét kell szedni hozzá a kocsit a szerszámokkal szokot gond lenni hogy olyan futurealisztikus fejű csavarokat használnak amik csak a szervízbe vannak de kis utána járással mindent be lehet szerezni
  • Shifter
    #337
    haggyámá ha ennyit le kell bontani... az kivan zárva... ilyet még az über láma franciák sem tennének... inkább vágok 1 lukat a lámpán azt kicserélem... aztán veszek pár ezer forintér 1 lámpabúrát...
  • N3TuddKi
    #336
    most olvastam vissza bocsi :)
    melyik ez a fantasztikus autó?
    franciák sosem voltak szívemhez közel...