936
Legjobb kocsik
  • vizes
    #93
    Persze, lehet, hogy nem ilyenre gondoltál... Az enyém nagyon régi.
  • neoG
    #92
    Végre egy műértő:)))!
    Az árát rendkívül megéri!Gyönyörő formaterv, bivalyerős motor!És mindenki megfordul utánna az utcán!
    Ehhh...annyira elérzékenyültem megyek is egy kört "vele":)))
  • vizes
    #91
    Nekem van egy!
    :-)
  • szurop
    #90
    Én mostanában az új Seat Leon-ra vagyok nagyon rákattanva, a kétezres 170 lovas dízel motorral. Szívesen elfogadnám. Ilyen motorral az összes ilyen kategóriájú új autónál jóval olcsóbb, és szinte minden bennevan az alapfelszereltségként. Egy olyan autó, mint az FR felszereltésgű leon, már márkában 1,5 millával drágább. Ha mégtöbb pénzem volna, akkor egy golf R32-t választanék. (Nem mintha volna akár 200 ezer forintom is autóra, mert tanuló vagyok). Használt autókból meg egy Peugeot 206 GTI-t választanék.
  • krisztianp16
    #89
    Ford Taunus.Még régen volt nekunk...
  • Smicy2
    #88
    kérdés nincs :)



  • w77d
    #87
    hehe tényleg megtalálható vagyok az első képen XD
  • Willi Betz
    #86
    Ott vigyorog a Lajcsikeee
    Hülye madár!!
  • w77d
    #85
    köszönöm szépen :)
  • w77d
    #84
    ez is még az enyém, bár távol áll a legjobb kocsi kategóriától :D



    amúgy eladó ha kell valakinek :)
  • adeex7
    #83
    az nagyon szép autó!! grat,ha neked olyan van :P
    [irigykedik]
  • krisztianp16
    #82
    Az jó:D
  • w77d
    #81
    bár lehet, hogy Desigo egy Opel kereskedés mellett lakik, ahol mindíg látja a kiállított példányt amikor 2 percenként kilép az ajtón XD

    bocs, de tényleg hülyeség, hogy gyakori autó...
  • tigeroo
    #80
    akkormár inkább ford scorpion:D azis kemény egy járgány és évente 1et ha látok belőle!
  • krisztianp16
    #79
    Akkor az:DMint a Ford taunusz.Nem tudom ismeriteke ha nem teszekfel képet.Még régen volt nekunk...
  • w77d
    #78
    most néztem, a hasznaltautón kő kemény 7!! db van hát kúrva gyakori autó XD
  • w77d
    #77
    hát én nem láttam sokat beőle. a seggem alatt van egy és még egy ezüst a környéken... meg nagy ritkána városban még egy feketét szoktam látni, szóval nagy hülyeség hogy "2 percenként látsz" XD a cs-ra is velem együtt 3db van beregelve ;)
  • krisztianp16
    #76
    Jó sport kocsi...
  • desigo
    #75
    csak 2 percenként szembejön veled :/

    de legalább van hozzá fillérekért bontott alkatrész
    nekem a belseje nagyon fapad...
  • Willi Betz
    #74
    Neked
  • desigo
    #73
    mondjuk ez fun autó
    normál napi használatra 1,5 millióig
    99-03 as Civic vagy kis Audi A3 -as

    2,5 millióig

    Accord vagy Audi A4

    másért pénzt nem adnék

    ennyi...
  • w77d
    #72
    a legjobb kocsi az Astra TwinTop nem vitás :D
  • desigo
    #71
    jó hát nem pont a legolcsóbbak
    kevesebb pénzből pedig egyértelműen :

    bukólámpás MX-5
  • bigfoot
    #70
    hát igen nagyon ritka, bár 31én láttunk egy 20v Turbót, hm az még morcibb picit:P
  • krisztianp16
    #69
    Hát elhiszem:D
  • desigo
    #68
    én ezekkel beérném...
    Honda S2000
    Nissan SX
  • krisztianp16
    #67
    Kicsit mehet:D
  • krisztianp16
    #66
    Én elhiszem hogy jó kiskocsi...:)
  • desigo
    #65
    szép nagyon de nem nagyon veszik meg...
  • Shifter
    #64
    splash? na ne röhögtess :D jó valszeg nekem azért nem tetszik a suzuki mert 190 vagyok és hát kicsit kényelmetlen :D ignisbe csak elöl férek el hátul max 1-2 percet bírok ki és elöl sem túl kényelmes (ehh)

    igen korrekt az egész autó csak hát kicsi... erős dinamikus motorral :) bár olyan hibája van hogy első 10eKM-ig 12 litert evett aztán 12eKM-re 6 literből elpötyög...
  • adeex7
    #63
    pontosan,sokáig volt nekünk is wagonerünk,igaz régebbi,de nagyon jól ment,és autópályán se kellett félnünk...és az új swift meg egyenesen tökéletes városi autó!!
  • Istencsászár
    #62
    Réges régen a Suzuki nem volt a legjobb ez tény, de manapság ezek az autók teljesen korrektek. Vannak olyan emberek akik már a név hallatán fikázzák, hiszen milyen már hogy egy Suzuki? el kell felejteni, az új Swift egy remek kis autó, ahogy a többi modell is mint pl a Splash és hamarosan jönnek az újabb modellek. Szóval nem szégyen Suzukit venni és birtokolni, mert a kategóriájában tökéketesen megállja a helyét.
  • krisztianp16
    #61
    Az is elvisz minden hova...Még nem ultem bene nem tudom milyen.Lehet hogy nagyon meglepödnék hogy amit edig halotam hülyeség.Nem tudom...
  • krisztianp16
    #60
    Nem,nem.Nem törni akkarok.Csak nekem azt monták.Én csak elmondam nektek...
  • adeex7
    #59
    jaajjjj,ha egyszer egy ilyenem lenne majd :P:P
  • Istencsászár
    #58
    Badarság... Suzuki Swift törésteszt, de nyugtass meg hogy nem törni zúzni akarsz egy autóval? mert akkor neked egy kamion való, mert minden más gyenge...
  • Shifter
    #57
    sokan szidjátok a W140-et mondjuk én nem is akarok ilyet venni csak tetszik én A8-at vagy az E30-at fogom esetleg a GTi golf.

    amúgy a két és feles töltött dízel A8 7 literrel eldöcög (szomszédom szerint) és az a 150 lóerő többnek tűnik úgy a 2. fokozatig :D
  • Shifter
    #56
    tudom... Ignis-ünk van :D (kis fos autó de a benne rejlő 92 lóerő sokra képes, meglepő hogy mire képes)
  • bigfoot
    #55
    ilyen van legjobb spanomnak, csak sárgában, brutál gépezet ez is, 3000 körül elkezd tölteni a turbó és belenyom rendesen az ülésbe:)
    Ő 1,2 misiért vette 2007 aug ban, jó vétel volt
  • krisztianp16
    #54
    Ezzel az a baj hogy gyenge a kasznia(Legalábis ugy halotam hogy a suzikinak nagyon gyenge a kasznia)