292
  • Zsolti9014
    #52
    utorrentben nekem 0.0% letöltést ír, hogy csináljam hogy menjen a seed?
  • Zsolti9014
    #51
    be van téve seedbe különben. ezért mondom, hogy próbáljuk meg, mert még nem töltöttem fel saját torrentet
  • LasDen #50
    seedelni is kéne :D
  • Zsolti9014
    #49
    ITT
    próbáljátok meg. torrent fájl. első torrentem, próbáljátok meg hogy működik-e.
  • Zsolti9014
    #48
    ftp-n próbáltam, de minden fájl végén megszakadt a kapcsolat. tudtok ajánlani tárhelyet? esetleg ahol nem egyesévek kell kijelölni a fájlokat.
  • a.carkey
    #47
    Talán a legélvezetesebb VB játék volt.
  • Legend Killer
    #46
    rendben, köszönjük. Hova teszed majd fel? Rapidshire? Vmi olyan kellene, aminél majd nem kell várni órákat letöltések közben :D.
  • Zsolti9014
    #45
    a feltöltés kb. 40 kbps-sel megy csak, tehát türelmet kell kérnem.
  • Fabio Capello
    #44
  • Zsolti9014
    #43
    Neroval csináltam egy .nrg-filet, ezt daemon toolsba, vagy alcoholba lehet majd mountolni.
    De ezt becsomagoltam és .rar fájlokban lesz letölthető, darabolva.
  • Legend Killer
    #42
    húúúúúúúúúúúú

  • Zsolti9014
    #41
    igen a fullt, ha sikerül linkelem
  • Legend Killer
    #40
    hova, mit? :D a full géjmet? akkor respect :D.
  • Zsolti9014
    #39
    elkezdtem feltölteni, remélem sikerül.
  • Legend Killer
    #38
    !!TRAILER!!

    Vagy intro, tök mind1 :D... megkéne má találni a neten a géjmet :D.
  • Legend Killer
    #37
    Miért ne lenne az? Ha csak én mondanám, biztos azt modnanátok, hogy "nézzétek, Legend Killer mámeginhülye", de mivel az összes hsz azt mondja, hogy nekik is egyik legjobb géjmük volt és máshol is ezt mondják, meg, hogy azóta nem tudott ilyen jót összedobni a Fifa... persze a mostaniak is jók, nem azt mondom, de az akkori World Cup 98 nagyságrendekkel veri... vagy nemtom :D...

    lényeg, hogy komoly, igen!
  • Legend Killer
    #36
    Jaja, nagyon jó, nekem is mai napig teccik! Thanks!
  • Legend Killer
    #35
    Sejtettem :D. Meg éátlehetett ugrani a kapust a Q-val :D.
  • Zsolti9014
    #34
    Első focis játékom, még P1 150MHz-es gépen, épp hogy vitte.
    Megpróbálom feltölteni nektek.
  • blackgamer
    #33
    az utolsó focis játék amivel játszottan :)
    zenéje tényleg ütött, én mai napig hallgatom
  • rvn
    #32
    Éna 97 toltam rengeteget de ez is bteltotte annak ideéna napjaim...jobb mint akár meik. Mai Fifák pffföj sehol sincsenek
  • kulabácsi
    #31
    ez most komoly?
  • gameplusz
    #30
    A legjobb focis jatek volt.
  • LasDen #29
    RTCW az..... :D de azé jót játszottam vele :D Köcsög hollandok 4-2-re vertek......
  • Legend Killer
    #28
    hm, küldj linket pls itt, vagy priviben nekünk :D. De sztem futtasd és kdierül mindjéárt, hogy ez a Road to World Cup, vagy a Fifa World Cup tényleg.
  • LasDen #27
    én a fifa 98-t megtaláltam.....vagy hát nemtom melyik ez me úgy van, hogy FIFA 98 (World Cup 98)..... :D 90 mega....
  • Legend Killer
    #26
    Nekem még az tetszett amúgy benne, hogy Q-val tök jó durvaságokat is lehetett csinálni :D, csak azé mindig piros lapott adott :D. És kapusokat is fellehetett rúgni :DDDD, ez sincs má a mostani Fifákban :PPPP.
  • Legend Killer
    #25
    nézd, én megnéztem isohunton, mininován, piratebayen, többet nemtok :D és ezeken csak a road to world cupot találtam :'(.
  • LasDen #24
    sztem 10 év után már nem számít wareznak szóval sztem nyugodtan lehetne a topikba is beírni honnan lehetne leszedni :D
  • Legend Killer
    #23
    jahm, az is bejövős még nekem. persze a mostaniak is jók, de a régiek a best.
  • Legend Killer
    #22
    And Get no Doubth - Chumbawamba vagy mi a gyíkom :DD.

    de közel se biztos, nekem is bejövős a zene.

    CAPELLO MESTER JÓL SZÓLSZ!!!!!!!

    aki tud, ne habozzon linket küldeni nekünk priviben :D.
  • tigeroo
    #21
    az introban fasza volt a zene :D gorillaz - 2000 vagy mi (t-mobil használja most)


    elkell ismernem a 2002 is jo de az már félig 2003 volt...
    2003 megjelent
    utána...jött annyi változás a játékmenetben..megölték az egész sorozatot vele
  • sweech
    #20
    2002 is jó volt még :)
  • Risu Führer
    #19
    legcoolabb rész
  • Martinho
    #18
    Te jó Isten, mennyit játszottam én is ezzel, nekem is ez volt az első focis játékom, nagyon imádtam.
    Ha esetleg vki tudná honnan tudnám megszerezni (letölteni), legyenszives írja meg priviben! :)
  • tigeroo
    #17
    ez a rész veri az összes mocskot (fifa 2001 volt az utolsó jó rész)
  • karajjj
    #16
    plexifalas teremfoci rulz :DDDD
  • Atti12
    #15
    nem akarok kötöszködni, de a FIFA topic az minde részre vonatkozik ha jól tom :/ De végülis elfér.. Amúgy nagyon nagy game volt :P
  • Fabio Capello
    #14
    nagyonbírtam, ha valaki esetleg tud egy letöltőhelyet, ne habozzon privit írni :)

    akkor ismerkedtem meg a focis játékok világával, amikor a WC98 volt a toppon :)
  • LasDen #13
    amúgy pc-n......sztem a striker volt az első focis játékom....az is iszonyat volt..... :D