292
  • Legend Killer
    #1
    Aki nem ismerné régebbről, annak itt egy rendkívül bő ismertető cikk.

    Az íróval egyetértek, szerintem remek darab, mai napig szívesen eljátszanék vele, de nem tudom hova lett.

    Szóval ez egy ilyen nosztalgiázós topik. Ki játszott vele, kinek tetszett, meg ilyenek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk megpróbáltam leszedni netrő a géjmet, de nem csodálkozom azon, hogy nincs, mer régi, csak a road to world cup :P, ammeg fos :P.
  • kraawz
    #2
    á,mekkora játék volt :)
    imádtam
  • Legend Killer
    #3
    nekem is nagyon tetszett, órákig eltudtam kockulni vele :D. és a legjobb az, hogy betették a tizenegyes lövő párbajt, mer sok utána lévő sorozatból ez azt hiszem kimaradt.
  • sweech
    #4
    akkor még jó volt a fifa.
  • tigeroo
    #5
    váh amatőrön félpályás gólokat lőni:D bezt

    jó volt a bónusz tartalom (aranycsapat!!!), fasza zenék...
  • LasDen #6
    ha jól emléxem az első focis játékom volt......PS1-n játszottam vele haveroknál :D Abba még volt teremfoci is......az a legjobb.....
  • Legend Killer
    #7
    Igen, sokan mondják ,hogy az első focis játékuk volt. És, hogy a legjobb... hm, vissza kéne kanyarodni az alapokhoz a Fifa készítőinek :D.
  • LasDen #8
    sztem akik annó a 98-t csinálták már v nem csinálnak játékokat v már más vezető beosztást töltenek be....... :D De nem kéne elkanyarodni e téma irányába...... :D
  • kraawz
    #9
    az fifa 98 volt
    kereken 8 éves voltam akkor :D
  • Martins15
    #10
    Első focis gémem (y)
  • n3whous3
    #11
    háhá, jah, emlékszem rá, első focis game amit láttam pc-n.
  • LasDen #12
    én meg 9 :D de lényegtelen..jó volt és ez a lényeg.... .D
  • LasDen #13
    amúgy pc-n......sztem a striker volt az első focis játékom....az is iszonyat volt..... :D
  • Fabio Capello
    #14
    nagyonbírtam, ha valaki esetleg tud egy letöltőhelyet, ne habozzon privit írni :)

    akkor ismerkedtem meg a focis játékok világával, amikor a WC98 volt a toppon :)
  • Atti12
    #15
    nem akarok kötöszködni, de a FIFA topic az minde részre vonatkozik ha jól tom :/ De végülis elfér.. Amúgy nagyon nagy game volt :P
  • karajjj
    #16
    plexifalas teremfoci rulz :DDDD
  • tigeroo
    #17
    ez a rész veri az összes mocskot (fifa 2001 volt az utolsó jó rész)
  • Martinho
    #18
    Te jó Isten, mennyit játszottam én is ezzel, nekem is ez volt az első focis játékom, nagyon imádtam.
    Ha esetleg vki tudná honnan tudnám megszerezni (letölteni), legyenszives írja meg priviben! :)
  • Risu Führer
    #19
    legcoolabb rész
  • sweech
    #20
    2002 is jó volt még :)
  • tigeroo
    #21
    az introban fasza volt a zene :D gorillaz - 2000 vagy mi (t-mobil használja most)


    elkell ismernem a 2002 is jo de az már félig 2003 volt...
    2003 megjelent
    utána...jött annyi változás a játékmenetben..megölték az egész sorozatot vele
  • Legend Killer
    #22
    And Get no Doubth - Chumbawamba vagy mi a gyíkom :DD.

    de közel se biztos, nekem is bejövős a zene.

    CAPELLO MESTER JÓL SZÓLSZ!!!!!!!

    aki tud, ne habozzon linket küldeni nekünk priviben :D.
  • Legend Killer
    #23
    jahm, az is bejövős még nekem. persze a mostaniak is jók, de a régiek a best.
  • LasDen #24
    sztem 10 év után már nem számít wareznak szóval sztem nyugodtan lehetne a topikba is beírni honnan lehetne leszedni :D
  • Legend Killer
    #25
    nézd, én megnéztem isohunton, mininován, piratebayen, többet nemtok :D és ezeken csak a road to world cupot találtam :'(.
  • Legend Killer
    #26
    Nekem még az tetszett amúgy benne, hogy Q-val tök jó durvaságokat is lehetett csinálni :D, csak azé mindig piros lapott adott :D. És kapusokat is fellehetett rúgni :DDDD, ez sincs má a mostani Fifákban :PPPP.
  • LasDen #27
    én a fifa 98-t megtaláltam.....vagy hát nemtom melyik ez me úgy van, hogy FIFA 98 (World Cup 98)..... :D 90 mega....
  • Legend Killer
    #28
    hm, küldj linket pls itt, vagy priviben nekünk :D. De sztem futtasd és kdierül mindjéárt, hogy ez a Road to World Cup, vagy a Fifa World Cup tényleg.
  • LasDen #29
    RTCW az..... :D de azé jót játszottam vele :D Köcsög hollandok 4-2-re vertek......
  • gameplusz
    #30
    A legjobb focis jatek volt.
  • kulabácsi
    #31
    ez most komoly?
  • rvn
    #32
    Éna 97 toltam rengeteget de ez is bteltotte annak ideéna napjaim...jobb mint akár meik. Mai Fifák pffföj sehol sincsenek
  • blackgamer
    #33
    az utolsó focis játék amivel játszottan :)
    zenéje tényleg ütött, én mai napig hallgatom
  • Zsolti9014
    #34
    Első focis játékom, még P1 150MHz-es gépen, épp hogy vitte.
    Megpróbálom feltölteni nektek.
  • Legend Killer
    #35
    Sejtettem :D. Meg éátlehetett ugrani a kapust a Q-val :D.
  • Legend Killer
    #36
    Jaja, nagyon jó, nekem is mai napig teccik! Thanks!
  • Legend Killer
    #37
    Miért ne lenne az? Ha csak én mondanám, biztos azt modnanátok, hogy "nézzétek, Legend Killer mámeginhülye", de mivel az összes hsz azt mondja, hogy nekik is egyik legjobb géjmük volt és máshol is ezt mondják, meg, hogy azóta nem tudott ilyen jót összedobni a Fifa... persze a mostaniak is jók, nem azt mondom, de az akkori World Cup 98 nagyságrendekkel veri... vagy nemtom :D...

    lényeg, hogy komoly, igen!
  • Legend Killer
    #38
    !!TRAILER!!

    Vagy intro, tök mind1 :D... megkéne má találni a neten a géjmet :D.
  • Zsolti9014
    #39
    elkezdtem feltölteni, remélem sikerül.
  • Legend Killer
    #40
    hova, mit? :D a full géjmet? akkor respect :D.