292
  • LasDen #172
    nah jó volt csak a jelszót nem adtam meg és azé írta ki a CRC hibát....má csak krekkelnem kell :D
  • Legend Killer
    #171
    kösz Capello... és hajrá, gyilkold le a cracket :D, én átmásoltam midnent, töröltem regeditből amit kellett, futtattam a cracket és nem volt jó :'( :D.
  • Fabio Capello
    #170
    na jön le az uccsó rész.... még 10 perc váááá jöjjön már, gammázni akarok :D
  • Fabio Capello
    #169
    pm
  • Legend Killer
    #168
    hé Capello, van msn-d, vagy xfire-d és fel is vehetlek vmelyikre?
  • Legend Killer
    #167
    A jelszó ez: www.posteando.com

    A CRC nálam nem volt :S.
  • Fabio Capello
    #166
    Pass: www.posteando.com

    CRC hiba: szarul töltötted le
  • LasDen #165
    én nemtom kicsomagolni....először vmi jelszót kér......aztán meg CRC hiba az 1-ben......nálam mára ennyi......majd holnap próbálkozom még.....
  • Legend Killer
    #164
    hupsz, észre se vettem!


    Népszerű témák
    1. A PC-s játékoknak van jövője?
    2. FORMA1
    3. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    4. Fogmosó topic
    5. Football Manager
    6. World Cup 98
    7. Ismerd fel a képről az autót
    8. Peking 2008
    9. Euro Truck Simulator
    10. Milyen gépet vegyek MOST?


  • Legend Killer
    #163
    nó problémó Mester :D. Azok után, amilyen hülyeségeket írtam FM topikban az FM-ről :DDDD...
  • Fabio Capello
    #162
    én kérek elnézést önmagamtól :D
  • Legend Killer
    #161
    ezt linkeltem be első hsz-ben
  • Fabio Capello
    #160
    Egy régi PCGuru cikk a gammáról... érdekes...
  • Legend Killer
    #159
    akko má alszom :D, de majd másnap megnézem. hogy jutottatok-e vmire.
  • Fabio Capello
    #158
    majd... :D

    majd úgy egy óra múlva... :P
  • Legend Killer
    #157
    crackeltem, nekem ez bonyolult, átmásoltam mindent, töröltem regeditből és nem megy :D, majd segítsetek pls :D.
  • Fabio Capello
    #156
    nálam kurtalassan jön... egy rész fél óra.. :S
  • Legend Killer
    #155
    Lent van, kicsomagolom ,telepítem, crackelem és géjmelek :D. tőlem, akkor holnap már mehet is1bajnokság, ha tudunk multizni :D.

    Zsolti neked meg tényleg köszönjük így is fáradozásod, torrented, respect :).
  • Legend Killer
    #154
    5perc nekem :D... és kell a crack is.
  • LasDen #153
    nah 20 perc és megvan a 4. is :D
  • Legend Killer
    #152
    jahh, még1kicsi off: nézzetek pankrációt, ha gondoljátok :D, nagyon jó :D.
  • Legend Killer
    #151
    értem, ühümm... nekem azt mondták cod2 közben szerón, hogy vegyek újat :DD... lol... de fater persze nem akar, főleg, mer nála jó. de msotanában nálam is.
  • gercse
    #150
    fogalmam sincs hogy oldom még meg, arra gyanakodom, hogy emelte a szolgáltató nemrég a sebbességet, és nem bírja már a router, de erölködik, mert olykor meg jó, vagyis szerintem túlmelegszik, mert most estefelé mintha jobb lenne
    kipróbálok holnap még egy resetet rajta vagy firmware frissítést, de sztem lehet hogy kuka lesz
  • Legend Killer
    #149
    na, akkor mond el, hogy ezt a problémát, hogy lehet megoldani :D, mer nem rég nekem is ez volt a baj, de asszem helyre jött :S... csak kíváncsi vok a megoldásra :D
  • gercse
    #148
    nem azzal van a gondom, netem olyan hulladék ahogy van, vagyis azt hiszem a router fel fogja mondani a szolgálatot, mert másik(anyám) gépén persze jól megy minden, majd holnap ott fogom leszedni lehet a cuccost
    bár ha router tönkrement akkor nem fogok bajnokságban szerepelni egy ideig :D
  • Fabio Capello
    #147
    rohadéklassú lett a rapid mostanság... :S
  • gercse
    #146
    mind a 4 kell hozzá
  • gercse
    #145
    okés, bár lehet leeőrszakolom valahogy rapidról az éjszaka,
  • Risu Führer
    #144
    én leszedtem az mp3portalos linkről az első hármat és ki akartam csomaglni az elsőt és a csomagolás végén kiírja hogy hibás at archívum és nem tudja kicsomagolni.
  • Legend Killer
    #143
    hm és lehetne1banner :).
  • Zsolti9014
    #142
    tudom, úgy akartam, de a feltöltés 100%-nál megszakadt, és hibás lett.
  • Legend Killer
    #141
    ja,1pici off. Capello mester, asszem értem, amit FM topikba mondtál arról, hogy bugos vagy micsodás a géjm... EB meccs Svájc vs Spanyolország (spanyolokkal vagyok) és a svájciak eleddig két újra játszás után is MINDIG nyertek!!!!!!!! :@

    egyszer kettő-kettő után uccsó percben kaptak büntetőt és utána meg nulla-nulla volt végig, kiállították1emberüket és így is nyertek1-0-ra! :@

    nyomi géjm :D, de nem adom fel, annyiszor jáccom újra azér is, míg le nem verem a svájciakat :@.

    ON
  • Fabio Capello
    #140
    én szedtem volna ha úgy teszed fel ahogy mondtad, csak a Vodás nettel nem torrentezhetek, szal maradt a rapidos verzió :)

    de azért htx az erőfeszítésért :)
  • Zsolti9014
    #139
    bennhagyom akkor, de éjszaka nem tudom seedelni, reggel fogom megint. szólj ha kész vagy majd.
  • Legend Killer
    #138
    nem tudjuk :D, én legalábbis nem. De Zsolti szerint a wikin említve van multi rész... maybe hamachin eltolhatnánk, meglehet majd próbálni :D.

    csak az aggaszt nagyon, hogy leszedtem a RtWC-t és egy idő után a hangja szarakodott, mindig percenként, vagy kis időközönként olyan hangot adott, mintha1papírt összegyűrnének :S :D... remélem ez WC98ban nem lesz :S :S. régi gépen nem volt.
  • Fabio Capello
    #137
    gyáááá isten vagy :D

    na ha mindenkinek megvan, jöhet a bajnokság? :D (volt egyáltalán benne netes mód?:D)
  • Legend Killer
    #136
    én is minnyá szedem a 3t :D.
  • Legend Killer
    #135
    de amúgy lehet szervezkedni. ötletem sincs, hogy legyen majd a bajnokság :D.
  • gercse
    #134
    nekem kéne, most elég jól jön, most úgy tünik megjavult a netem, de ha nem tudod hagyni, nem gond, mert akkor rapiddal szedem, csak az sem gyorsabb. és eddig csak szenvedem vele
  • LasDen #133
    én most szedem a 3-at......