292
  • John Cena
    #292
    legkirályabb volt :P! nem tudtma hoyg te nyitottad atápigot !:D
  • Legend Killer
    #291
    bőven :D.
  • Fabio Capello
    #290
    izé, hely van elég a meghajtón?
  • Legend Killer
    #289
    ő meg kicsoda?
    én mondom, nekem az a bajom, hogy nem menti el, mindig újra kell kezdenem és hamar abba hagytam... ott van a gépen feltéve.
  • Fabio Capello
    #288
    nadenemán

    minnyá nekiállok és timbuktuval alázok, és megnyerek mindent :D:D::D
  • nan76
    #287
    én annak idején emiatt a game miatt vettem psx-et.Amikor megvettem a konzolt akkor még nem volt meg a wc08-de pár napra rá megvettem,és haverokkal hónapokig(!)ezzel nyomtuk!!!Szép emlék jó game!!!
  • Legend Killer
    #286
    itt Houston! jelentjük, igen.
  • Fabio Capello
    #285
    Kihalt a retrototyik :'(
  • Legend Killer
    #284
    jó neked, de nekem nem enged menteni :@... ezért sincs kedvem nagyon játszani vele. amúgy grat.
  • Zsolti9014
    #283
  • Fabio Capello
    #282
    wehhehe, sikerült unlockolnom az összes classicot :D:DD:D
  • Zsolti9014
    #281
    nekem még fenn van.
  • Legend Killer
    #280
    sajna :(.. én néha jáccok vele még.
  • Fabio Capello
    #279
    na de kihaltunk

    eddig tartott a retroláz? :D
  • Legend Killer
    #278
    asszem sehol máshol nincs az, mint itt, hogy a kommentátor minden meccsen mond vmit az adott városról egy kis történelmi áttekintést, populációt, meg ilyenek. nagyon jól megcsinálták :)... és ezek a hangok :D.. aze gyik úgy ordibál, mint Palik :D, a másik meg amolyan csendes féle1picit csak.
  • Zsolti9014
    #277
    én Del Pierósat vadásztam, de azóta is csak 1 db Juvés van az ő nevivel. :D

    válogatot meg egy 2001-2-3 környéki üres.
  • gercse
    #276
    azám...
    Én is akartam Suker mezt, de végül nem kaptam :DD
  • Legend Killer
    #275


    én így ennyire nem emlékszem rá :D.

    Nekem brazilok powaaa a mai napig, ott is már drukkoltam nekik, vagy ott kezdtem el, nemtom.
  • Zsolti9014
    #274
    Játszottam egy vb-t. A meccsek vége felé egy picit belassult v. akadozott, de nem nagyon.

    Az elődöntő 90. percéig nem kaptam gólt sem a tornán (olaszokkal vagyok), ott viszont Anglia egyenlített. A bronzmeccset le sem játszottam.

    Egyébként nagyon jó játék, még a grafika is elmegy. Menü kifejezetten szép, az intró, átvezető videók ezután még sok Fifából is hiányoztak, de ebben fantasztikusak.

    Amúgy maga a valódi 98-as vb is nagyon megmaradt bennem, 8 éves voltam, de számomra máig a -talán- legemlékezetesebb világverseny.
    98-2000 között alakult ki bennem hogy az olaszoknak szurkoljak, a 2000-es eb tetőzte ezt be. 98-ban már Juve-drukker voltam különben kb. 1 éve.
    A VB-n az olaszokon kívül a franciákkal (úristen ez ma már nem menne, főleg így egyszerre) és a dánokkal szimpatizáltam.
    Maga a torna rengeteg emlékezetes pillanatot, csapat- és egyéni teljesítményt tartogatott számomra.
    Franciaország mellett Dánia, Paraguay, Horvátország ...
    sajnos az olaszoknak nem ment kifogástalanul.
    Aztán Zidane döntőbeli teljesítménye (antihősből hőssé lett -ugyebár a szaúdiak ellen ki is állították korábban).
    Thuram duplája a horvátok ellen.
    Blanc aranygólja Paraguay ellen.
    Dánia játéka az egész tornán, de különösen Brazília ellen - akkor is továbbjutást érdemeltek volna.
    Horvátország 3. helye, aztán pedig itt Magyarországon a sok Suker-mez az utcán...

    Micsoda torna volt!


    Más: netes játékra még nem jöttem rá.
  • Legend Killer
    #273
    :D
  • Zsolti9014
    #272
    felrakom a játékot a gépre. :D
  • Legend Killer
    #271
    Nah, ennyi volt, akkor srácok? :D Kihalt a topik :) :(.

    :D
  • gercse
    #270
    aham, hát nekem 2001 volt meg mint írtam legelösszőr, és azzal rengeteget játszottam, soha nem untam meg, azért akarom most letölteni, de a rip verzió nem müködik, úgyhogy máshonnan kell letöltenem
    2003 tól megvolt mind, de csak azzal játszottam huzamosabb ideig ill. a 2005-tel többi gány volt számomra
  • Zsolti9014
    #269
    nekem megvan a 98, 98 World Cup, 99, 2002, 2002 World Cup, 2004, 2005, 2006, 2006 World Cup, 2008
    + tégebbiek közül nemtom melyik.

    A 2000 és 2001 csak demóban. Az euro 2000 is nagyon jó, de csak kölcsönben volt. Amikor megint el akartam kérni, hogy átírjam, nem találta a gyerek. 2003 most ment tönkre a cd, euro 2004 szintén, euro 2008- letöröltem, mert többet vártam. A régiek sokkal jobbak. legtöbbet a WC98-cal, a 99-cel, 2002-vel, 2004-gyel és talán 2005-tel játszottam, ilyen sorrendben, a legtöbbel kezdve.
  • gercse
    #268
    hát ja...ez a nagy bajom nekem is...
    egyébként most szedek egy 98-99-01-02-03 as rippelt fifa packot, kiváncsi vagyok rá, nagyon megjött a kedvem a régi focizáshoz :DD

    fifa 2001 megvolt nekem ps1-en, überkirály volt az is, lehetett benne saját csapatot is csinálni, és a grafja már egészen hasonló volt a mostani fifákéhoz :DD
  • Legend Killer
    #267
    én meg végig vittem a vébét, classic feloldva, kilépek ,később be, classic sehol... cé

    :D
  • Fabio Capello
    #266
    :D:D.D:D::D:
  • gercse
    #265
    edit:

    akkor csatlakozom ha a netem stabil, de egyelőre nem az

    kicsit kifelejtettem belöle:D
  • gercse
    #264
    én csak akkor csatlakozom, egyelőre instabil, bár este megint jó :D...
    Yugoslavia lestoppolva, bár nem hiszem hogy bárkinek kellett volna :D
  • LasDen #263
    ha rendesen fut akkor az angolok :D
  • Zsolti9014
    #262
    olaszokat nekem! :D
  • Fabio Capello
    #261
    jaja, az azóta öröklődik a FAQ-kban :D:D:D

    Jó a duma na... :D
  • gabber_saviola
    #260
    vicces, hogy a faq alapja, az még az én fm2005-ös faq-m :ddddd
  • Fabio Capello
    #259
    Lassan télleg szerveződhetne ama bizonyos bajnokság... :)

    Spanyolok stipli-stopli :D:DD
  • Fabio Capello
    #258
    pedig printscreennel :D
  • cucma
    #257
    azigen! a mezek és a Reklámtábla felbontása veri a fifa 08-at :D
  • LasDen #256
    nekem is szaggat...... :(
  • Legend Killer
    #255
    hogyan csinálsz képeket Capello? Nekem print scrennel se engedte, csak szar lett :D.
  • Legend Killer
    #254
    ollé, látom van banner, meg FAQ!!!!

    én is feloldottam a classicot, D. Burton lett a gólkirály 18 góllal :DDDDD. Brazília, Jamaika, R. Ireland és nemtom kivel voltam még :D. Ronaldo "csak" 12 gólig vitte asszem :D.
  • Fabio Capello
    #253
    Az a bizonyos... de most szétszivattam őket :D