244
Comedy Central Hungary
  • Vaxi
    #4
    Peter, Brian, Stewie, és Quagmire hangja az alkotó ha jól tom :)
  • theone91
    #3
    Igen... Brian és Stewie hangja utánozhatatlan Seth MacFarlane
  • Vaxi
    #2
    Family Guy!!! :DDD
    csak szerintem az nem lenne jó szinkronosan :(
  • theone91
    #1
    "Az örömhírről már beszámoltam (többször is), vagyis arról, hogy MTV Networks, egy újabb csatornáját löki a magyar tévénézők elé, mégpedig a Comedy Centralt. Ugye a tavaly októberben induló magyar MTV-n van a hangsúly, de ha régebbre nyúlunk, akkor ott a Viva vagy a Nickelodeon. A kezdés, október közepére tehető, kicsivel hamarabb pedig a próbasugárzás.

    Az induláskor, több mint másfél millió háztartásba jut el a csatorna és a célközönség , mint bármely Comedy Central-nál a 18-39 éves korosztály, és lesznek hazai készítésű műsorok, de lesznek, meglévő amerikai műsorok, mint a "The Daily Show with Jon Stewart" (politikai és közéleti komolytalanság, szarráröhögős), a "The Colbert Show" (Ismerős a név? Colbert-ről akartak Magyaroszágon hídat elnevezni, beelőzte Chuck Norrist is!) vagy a "South Park", amely (reméletőleg) így hamarabb jut el, mint az MTV-re, vagy a Cool-ra. Én személy szerint jobban örülnék, hogyha az eredeti nyelvet nem piszkálnák, hanem leadnák feliratosan (nem mintha nem szeretném az SP szinkronját, sőt, hogyha meg kéne neveznem egy olyan műsort, amelynek a szinkronja a legkiemelkedőbb, akkor egyértelműen és hamar rávágnám a "South Park"-ot).

    Nemrégiben nem csak hazánk írt alá szerződést, de Anglia, Spanyolország, Olaszország, Németország, Hollandia és Lengyelország is "CC tulajdonos" lett, náluk már az utóbbi hónapokban elindult a szórás." -mitnezzek.blog.hu

    És lesz Family Guy is!