244
Comedy Central Hungary
  • johngoku
    #164
    Nem ilyenekre, hanem inkább a vicces, szórakoztató műsorokra. Van az MTV-nek egy pár saját gyártású, de most nekérd hogy soroljam fel őket, mert nem menne :)
  • bagdadigiliszta
    #163
    ezalatt ilyen pimpmyride meg ilyenekre gondolsz?:)
  • szandi55
    #162
    Köszi szépen!Én ahogy hazajövök már vágódok is le a TV elé:)
    Jó néha kikapcsolódni egy kis szórakozáásal
  • johngoku
    #161
    szerintem később jönnek még majd MTV-s sorozatok, mert ugyebár a CC-t is az MTV csinálja
  • bagdadigiliszta
    #160
    A www.comedycentral.hu oldalon a műsorok alatt az összes most futó sorozat elérhető. Azt, hogy mi lesz még, szerintem ők sem tudják:P de én mindennap ránézek, szóval majd max szólok..
  • szuszikaa
    #159
    Szerintem ezt így előre nem nagyon lehet tudni,majd kiderül :D
    Reméljük ugyan ilyen jó mint eddig
  • szandi55
    #158
    Sziasztok!
    Ezeken kívül amik fent vannak a honlapon milyen sorozatok lesznek még vetítés alatt?
  • bagdadigiliszta
    #157
    az biztos, hogy ok csinaljak a legbetegebb videokat. es itt a betegseg alatt a _beteg_seget ertem:)
    http://www.youtube.com/watch?v=qTWmjiXIGm0
  • theone91
    #156
    Hát ja. Pénz hiányáról nem igen beszélhetünk.

    Más: Remélem az évenkénti Comedy Central's Roast of... -ot nyomják majd feliratosan...
    Aki nem ismeri: A anya-CC minden évben összehívja Hállivúd javát/alját és együtt dobálnak meg egy sztárt szarral, mint itt Dennis Leary-t...


  • eliza99
    #155
    Mindenki csak problémázik, én pl örülök hogy megindult a comedy central nálunk, van pár olyan müsor amit néha jó megnézni, ha nem fog az agya az embernek, és nincs kedve éppen lövöldözőset vagy nyáladdzót nézni
  • hallertos
    #154
    Igen? Akkor ezért tudnak ennyi (viszonylag) új sorozatot sugározni... Persze ez egyáltalán nem baj
  • mopsar
    #153
    Valószínűleg mindig is marad majd pár rég régebbi sorozat, az tényleg rengeteg pénz lenne, hogy csak új licenszeket vegyenek meg...
    De ne legyen igazam :)
  • theone91
    #152
    Igen. De csak mert a Viasat rá van kényszerülve.

    Régi sorozat = Olcsó licenszköltség...

    Ők csak egy-két új/nagy sorozatért tudnak fizetni (The Simpsons, Pushing Daisies), útána az aprópénz megy a műsoridő olcsó kitöltésére.
  • bagdadigiliszta
    #151
    nem úgy értem, hanem h mikor fog leállni a régebbi sorozatok vetítésével újabb, pl. 2000 után készülteket vetíteni. m azért jellemző az új adókra h jó, de többnyire régebbi sorozatokat vetítenek. lásd a viasat is.
  • theone91
    #150
    Hát, elnézve más (igaz nagyobb) csatornákat, ott se kell már 1 évnél többet várni az új részekre/évadokra, ellentétben 1-2 évvel ezelőtt.
  • bagdadigiliszta
    #149
    azért arra majd kíváncsi leszek h mikor fog felfejlődni annyira a CC h teljes műsoridőben újabb sorozatokat nyomjon!
  • theone91
    #148
    Nézd már meg, hogy kenek írtam...

    ... Annyiban segítek hogy k*rvára de nem neked.
  • mirakon
    #147
    lehet neked nem az volt, de az előtted hozzászólók, nem teljesen voltak ezzel tisztában :)
  • mámászítá
    #146
    ezzel nem montál újdonságot :)
  • mirakon
    #145
    Így van és pont ezért fogják nézni sokan a CC-t, mert utána ottmarad, nem kapcsol át, és rájön, hogy milyen jó is ez az adó
  • theone91
    #144
    Még szép.

    Egyértelmű: Amíg nem volt magyar CC, jó hogy odaadja az elsődleges vetítési lehetőséget (lásd: premier évadok elsőként) a tesónak (vagyis az MTV-nek.)
  • bagdadigiliszta
    #143
    ne már, tényleg! akkor simán kisajátíthatják... lol...
  • bagdadigiliszta
    #142
    most nézem h 7től banánhéj lesz, lesz min punnyadni otthon!
  • theone91
    #141
    Leszögezném, hogy a Comedy Central (amerikai) "készíti" a South Parkot.
  • mirakon
    #140
    hidd el, hogy sokan fognak váltani
  • bagdadigiliszta
    #139
    azért mert sokak nem fognak csak azért csomagot váltani m már nem láthatják az mtv-n! ellenben az mtv-t nem fogják abban az időpontban nézni m lehet h jobb műsort találnak, ergo leesik a reklámok értéke és pénztől esik el a csatorna. ezért nem fogják átadni. én pl csak a south parkot szoktam nézni az mtv-n.
  • havasar
    #138
    Nem hinném, h a MTV vetélytársként tekintene a CC-re...
  • mirakon
    #137
    ha a comedy central az mtv networks csatornája már miért ne adná át?
    Berakják egy magasabb csomagba mint az mtv van és máris egy csomó pénzzel többet keresnek
  • bagdadigiliszta
    #136
    na akkor soha az életben nem fogja átadni az mtv mivel jellegzetesen elem a south park annak a kulturális képnek amit kialakított magáról... sztem nem érné meg nekik...
  • theone91
    #135
    Nem, mivel a CC is az MTV Networks (Volt Viacom) csatornája.
  • mirakon
    #134
    Ha fizettek eleget, akkor lehetséges
  • bagdadigiliszta
    #133
    mi van? csak a CC? sztem azért ebbe az MTV is bele fog majd szólni...
  • mirakon
    #132
    Akkor már csak azért érdemes rá előfizetni
  • theone91
    #131
    Jah. És 2009-től csak és csakis a CC vetítheti magyarországon az SP-t.

    /Commenten olvasta/
  • theone91
    #130
    False. A Cool-on kezdték nemrég újra. A 11. évad megy most a CC-n.
  • mopsar
    #129
    Igen, nyelvgyakorlásnak sem utolsó eredeti nyelven nézni egy filmet/sorozatot.
  • jaggell
    #128
    a magyarok az űrben című műsor rettenetes, gagyi, fojj. kiváncsi vagyok ki nézi :D
  • mirakon
    #127
    nekem a family guy, szerintem az a legjobb :)
  • mámászítá
    #126
    hogyan fogod rögzíteni a dvdből ?
  • vossen
    #125
    Nekem ez:

    South Park Forewááá!