244
Comedy Central Hungary
  • theone91
    #1
    "Az örömhírről már beszámoltam (többször is), vagyis arról, hogy MTV Networks, egy újabb csatornáját löki a magyar tévénézők elé, mégpedig a Comedy Centralt. Ugye a tavaly októberben induló magyar MTV-n van a hangsúly, de ha régebbre nyúlunk, akkor ott a Viva vagy a Nickelodeon. A kezdés, október közepére tehető, kicsivel hamarabb pedig a próbasugárzás.

    Az induláskor, több mint másfél millió háztartásba jut el a csatorna és a célközönség , mint bármely Comedy Central-nál a 18-39 éves korosztály, és lesznek hazai készítésű műsorok, de lesznek, meglévő amerikai műsorok, mint a "The Daily Show with Jon Stewart" (politikai és közéleti komolytalanság, szarráröhögős), a "The Colbert Show" (Ismerős a név? Colbert-ről akartak Magyaroszágon hídat elnevezni, beelőzte Chuck Norrist is!) vagy a "South Park", amely (reméletőleg) így hamarabb jut el, mint az MTV-re, vagy a Cool-ra. Én személy szerint jobban örülnék, hogyha az eredeti nyelvet nem piszkálnák, hanem leadnák feliratosan (nem mintha nem szeretném az SP szinkronját, sőt, hogyha meg kéne neveznem egy olyan műsort, amelynek a szinkronja a legkiemelkedőbb, akkor egyértelműen és hamar rávágnám a "South Park"-ot).

    Nemrégiben nem csak hazánk írt alá szerződést, de Anglia, Spanyolország, Olaszország, Németország, Hollandia és Lengyelország is "CC tulajdonos" lett, náluk már az utóbbi hónapokban elindult a szórás." -mitnezzek.blog.hu

    És lesz Family Guy is!
  • Vaxi
    #2
    Family Guy!!! :DDD
    csak szerintem az nem lenne jó szinkronosan :(
  • theone91
    #3
    Igen... Brian és Stewie hangja utánozhatatlan Seth MacFarlane
  • Vaxi
    #4
    Peter, Brian, Stewie, és Quagmire hangja az alkotó ha jól tom :)
  • 1st3nf4sz4tm444
    #5
    Jó tv műsor, de kicsit olyan begyepesedett amcsi style az egész, nagyon sok a szar is közte szerintem.
  • Lacee
    #6
    várjuk :)
  • theone91
    #7
    Jól tudod :)
  • Bandee1987
    #8
    én is várom
  • trogerzsiger
    #9
    dejó
  • Magoo
    #10
    Hányadikától fog élni és milyen időben?
    Úgy értesültem hogy a VH1-el fog osztozni a műsoridőben...de kérdés milyen arányban.
  • csgery
    #11
    Az jó, nekünk van VH1, aztán a helyére simán mehetne, mert szarzene megy rajta...XD

    Jha, én is várom:)
  • banok
    #12
    VH-1 zenecsatornán fogja sugározni a CC műsorát, egy 10 vagy 12 órás "ablakban"

    comment.blog.hu
  • Magoo
    #13
    Köszi :)
  • Risu Führer
    #14
    hát ezt azért nem mondanám.azért mert nem nyomatnak orrba szája ilyen emós meg divatszarokat hanem retro vagy régebbi számokat sztem marha jó kis adó.
  • theone91
    #15
    Haggyad lehet, hogy neki az "emós meg divitszar" zenék jönnek be... :D
  • Klemice
    #16
    ja, nem kéne leszólni a vh1-t
  • gabeszg
    #17
    Family Guy végre .... mert mostanábanm eléggé elmaradtak itthon a feliratokkal.
  • theone91
    #18
    [URL=http://www.thedailyshow.com/video/index.jhtml?videoId=114684&title=headlines-hungary-man&tag=generic_tag_hungary&itemId=114682]A "The Daily Show" jónak igérkezik :D (Feltétlen katt!)[/URL]
  • csgery
    #19
    Akárhányszor odakapcsoltam, májküldzsekszon meg madonna meg '70 es évek zenéi mennek, nagyon ritkán tudok rajta csemegézni. Pl. anno lenyomtak egymásután 4 jó zenét, de azonkívül meg tonnaszámra megy nem a divatszar, hanem a másik véglet......

    Nem mondtam h "emos divatszar" megy rajta, és nemtudom honnan veszed, hogy én e dolog miatt gondolom ezt.
  • theone91
    #20
    Psszzt... Neveszekedjetek!
  • Risu Führer
    #21
    én úgy értettem hogy a mai zenecsatornák között ez a legnormálisabb.az már nem az én gondom hogy neked nem tetszik.
  • DöflingR
    #22
    DE azért megnézném :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #23
    A Comedy Central várható októberi műsorstruktúrája
  • theone91
    #24
    Family Guy! Family Guy! Family Guy! Yeah!
  • DöflingR
    #25
    Jee holnap startol a csatorna :) Family Guy, My name is Earl :)))
  • FZoleee
    #26
    és azok miről szólnak? :D
  • Csucsu2030
    #27
    Egyetértek és sajnálom, hogy így elbasszák ezt a zenecsatornát.
    Ennyi!
  • Exxon Valdeez
    #28
    A VH1 az egyetlen értékelhető zenecsatorna. Nagyon változatos zenékkel, a 70-es évektől a legújabb slágerekig, és kevésbé mainstream, de annál jobb dalokig. Röviden nagyon változatos, ritkán futok bele szar zenébe ott.
    A magyar MTV meg olyan szinten alter, hogy szinte nézhetetlen. Amíg az angliai változat ment, addig tűrhető volt.
    VIVA-ról meg ugye szót se ejtsünk, az a 10-16 éves korosztály igényeit tudja kielégíteni, már ha.

    Úgyhogy mérges vagyok, hogy belepiszkálnak a VH1 műsoridejébe...
  • theone91
    #29
    Itt meg lehet kostólni...
  • theone91
    #30
    Lesz az original (Ricky Geraveis-os) The Office is!
    Remek lesz még a Colbert/Steward páros, nemnarrálva, felirattal!

    Mi még jobban jártunk a 12-ás CC-vel. Hollandiában este 8-tól hajnali 2-ig megy, viszont náluk (szintén okt. 1-től) indul a Comedy Central Family, de ott egy keményebb nyelvezetű műsor sincs...
  • banok
    #31
    stream
  • puma1
    #32
    nálunk még nemállt át.:S miélrt lehet ez? Pedig van VH1-ünk és VH1 Classik-unk is:S
  • FZoleee
    #33
    ott volt a visszaszámláló indulás előtt?
  • puma1
    #34
    fogalmam sincs. nemnagyon néztem VH1-et...
  • FZoleee
    #35
    akkor lehet nem a VH1 Europe-ot fogjátok...
  • banok
    #36
    mindenhol az van. DigiTV-n és UPC Directen nincs (még) CC
  • FZoleee
    #37
    akkor meg szívnak és kész, mittudomén :D
  • puma1
    #38
    Akk majd talán lesz. Me UPC-k van..
  • enddav
    #39
    De jó nektek, hog nincs még ez a szenny adótok. :( Am nekün ksem volt visszaszámláló, és nekünk is vmikor 4 és 7-között váltott át, mert addig nem néztem tv-t.
  • zaki
    #40
    digikábelen már van