244
Comedy Central Hungary
  • bigyokaaa
    #84
    Szerdán és pénteken 18.00-tól Mr Bean :D

  • bagdadigiliszta
    #83
    hát, vossen, nem hiszem, hogy a regenesis a comedy central kinalataba illene..:P
  • vossen
    #82
  • bigyokaaa
    #81
    Köszi szépen!Körülnézek mikor kell leülni a tv mellé :D
  • vossen
    #80
    Ezek, amiket felsoroltál nagyon jó sorozatok.. Majdnem mindet nyomon követem.. Egy baj van, hogy nem játsszák a kedvencemet: Regenesis.. Remélem hamarosan terítékre kerül..
  • bagdadigiliszta
    #79
    www.comedycentral.hu és ott a híreknél a Comedy műsorok napi 12 órában, meg gondolom port.hu-n is fenn van;)
  • bigyokaaa
    #78
    Hol lehet ennek a csatornának a műsorát megnézni?
  • bagdadigiliszta
    #77
    szerintem a mai szórakoztatóiparban nem felülmúlni kell, hanem újat nyújtani. és a himym nyújt újat. persze megertem h mire gondolsz, mikor ezt mondod...:) sajnos a magyar cime tenyleg nem tul talalo..:)

    daza ha tetszik a simpson a my name is earl és a mr. bean is, akkor ajánlom a family guyt és a how i met your mothert, ha esetleg azokat nem követted:P és az office, meg a waczak szálló se rossz ám:P
  • bigyokaaa
    #76
    így jártam anyátokkal...milyen cím ez? Jobbat is választhattak volna.
    Azért a jóbarátok az jóbarátok. Számomra azt nem múlja felül semmi.
  • Daza500
    #75
    Hja most néztem meg...sajnos az nincs műsoron. :(
  • Daza500
    #74
    Amióta elindult én nézem, először a Simpson családot pillantottam meg rajta.
    A My Name Is Earl-t jó ötlet volt beletenni a műsorba, nagyon röhögtető, most látom először szinkronosan :)
    Meg még a Mr. Bean-t meg a Nooormális-t favorizálom.
    A többihez nagyon még nem volt szerencsém, meglátjuk még. ;-)

    Hja tényleg, a Futurama nem megy rajta véletlenül ?
  • bagdadigiliszta
    #73
    Nekem a How I Met Your Mother(Így jártam anyátokkal) tetszik az egyik legjobban, szinte a jóbarátok feelingjét tudja visszahozni, sőt néhány dologban valahogy többet is ad. a My Name Is Earl(Nevem Earl) szintén a kedvenceim között van, nagyon jónak tartom ezt a "rossz voltam a karma megbüntet, jó leszek, a karma megjutalmaz" hozzáállást, úgy érzem, sok embernek kéne ezt a hozzáállást képviselnie. Persze a south park és a family guy elborult humorja is remek, hiszen bár nincs annyi mondanivalója, az agyam kikapcsolására egy nehéz nap után tökéletes:) a magyarok közül egyelőre csak a beugróról fedeztem fel, hogy egész nézhető:P a banánhéj már kicsit uncsi..:P

    Vossen: magyarországon szerintem jelenleg nincs high-definiton adás belőle, legfeljebb digitális. de én sem vagyok túl jólinformált e téren...
  • bigyokaaa
    #72
    vossen én úgy hallottam, hogy megy.Klub??Húha megnézem.
  • vossen
    #71
    Sziasztok, nemrég köttettük be a kábelt TV-t, mert falun lakom, és nagyon nehezen fejlődik itt a technika.. Azóta éjjel nappal bámulom a Comedy-t.. Elég elmeháborodott műsorok is vannak :)..
    Viszont akit érdekel, van végre egy klub az iWiW-en Comedy Central néven, gyertek csatlakozzatok..
    Tudja valaki, hogy HDTV-n is megy e normálisan? Annyira nem értek hozzá..
    Comedy POWA:
  • bigyokaaa
    #70
    Sziasztok!Nem régóta nézem a műsort,de nekem a South Park jön be a legjobban.Kinek melyik tetszik?
  • bagdadigiliszta
    #69
    na megtaláltam a comedy centralt, és el vagyok ájulva!:) a magyar dolgokról alkotott véleményem sem volt teljesen jó, mert pl a beugró nagyon vicces:P kicsit olyan érzésem van tőle, mint mikor színházban valami baki esetén improznak a színészek. a csatorna egyszerre ötvözi a családias hangulatú, mókásan nevettető műsorokat, és a "betegre röhögöm magam" family guy szerű dolgokat. az egyetlen bajom a szinkronokkal van néha, hiszen messze közük sincs az eredeti hanghoz pl a my name is earl esetében. Legalább az "így jártam anyátokkal" szinkronja jó, ha a cím fordítása kevésbé is sikerült jóra. szóval összefoglalva úgy érzem, hogy azért vannak magyar dolgok, amik maradhatnak, de tény, hogy a csatornát kifejezetten emlékezetessé a külföldről átvett humormorzsák és sorozatok teszik.
  • Seten
    #68

    Már a digi-n is megy!

  • rozver
    #67
    legalább végre magyar közönség előtt is ismerté válik pár kult sorozat: how i met your mother, my name is earl...legyen ennyi a pozitívum egyenlőre
  • vizilou
    #66
    csatlakoznék az előttem szólóhoz, a magyar sorozatok nagyon lehúzzák a Comedy Central színvonalát, az nélkül jobb lenne. De a szinkronokkal sem vagyok megelégedve, de a legrosszabb, hogy pont a VH'-t kellett ezzel félbevágni:S
  • Kmarha
    #65
    1.: a csatornához csinált magyar "müsorok" gyengék, erőltetettek. Elvétve lehet csak poénost találni benne
    2.: a kedvenc sorozataim magyar szinkronjai egyszerüen borzalmasak, de lehet csak azért mert megszoktam angolul. De legalább bejött pár új sorozat.
    3.: az angol bejátszások (mi az a 10 dolog, meg az esti hirbemondós) az egyszerüen verhetetlen. Csak ezért megéri nézni :)

    Végül is csak a magyar müsort nem értem miért kell eröltetni ha egyszerüen nem értenek a komédia müfajához.
  • patkomar
    #64
    sajnos digi tv-n egyelőre nincs... de máshol láttam az Earl-t! az haláli XD!
  • icciri
    #63
    engemet a family guy érdekel a legjobban. egyik haverom most volt kint az usa-ban és szerinte a mai felhozatalban az egyik legjobb mese. szerencse h most már mi is megtekinthetjük.
  • bagdadigiliszta
    #62
    susogós mackók? :) ez mekkora már:DDDD Én még nem találtam meg a comedys csatornát, pedig már igen kiváncsi lennék rá...mondjuk a magyar dolgok annyira nem érdekelnek, azokat vették át amik a többi csatornán megbuktak...de a family guy-t sokan dicsérik
  • theone91
    #61
    Még elmegym főleg mert csak 30 mp durván. :D
    Legalább lenne több rész belőle.
  • FZoleee
    #60
    a suttogós vagy susogós vagy mittoménmilyen mackók is baromság :D
  • theone91
    #59
    Az... :\

    Viszont a Dan Clark-os Guide-ok jópofák... :)
  • Sephi
    #58
    Bazeg az a kacsas dolog mennyire gyenge....
  • theone91
    #57
    Colbert Report mikor megy?
  • theone91
    #56
    Majd biztosan (ámde sajnos) lesz.
  • FZoleee
    #55
    jó ez a daily show, főleg, hogy feliratozzák, nem szinkronizálják :D
  • Seten
    #54

    "csatorna s 19
    frekvencia 287.25" ?

    Az nekem a prosieben!

    Amin most éppen a "Krieg der Sterne" megy. (még jó, hogy Chewbacca-t nem szinkronizálták le németre)
    :)

  • FZoleee
    #53
    Amúgy hogyhogy nincs reklám az adón? A külföldin se szokott lenni?
  • theone91
    #52
    Semelyiken.
  • STREEX
    #51
    pontosan így van
  • enddav
    #50
    De ott is a Vh1 hekyén megy, mert ő a classicot írta, hogy az megmaradt. De mondjuk ezt tudta mindenki, hogy azt nem érinti a változás......
  • FZoleee
    #49
    na, senki nem tudja a választ a kérdésemre? :D
  • Carlos HUN
    #48
    atss h
    rendszer euro
    csatorna s 19
    frekvencia 287.25

  • Seten
    #47

    Ha ott nem a VH1-on megy akkor melyiken?

  • FZoleee
    #46
    kösz a segítséget, de ott nem írja mikor melyik évad melyik részét adják...
  • banok
    #45
    port.hu rulez.