244
Comedy Central Hungary
  • theone91
    #204
    3 csatornán megy a SzülFel, így nagyon nincs szükség egy negyedikre is...

    TV2, Cool, Sorozat+...
  • JürgenKlinsmann
    #203
    Miért adnák a született feleségeket ha az már egy másik csatornán fut? Barátok Közt kéne még CC-re :P
  • jagooo23
    #202
    Ez lett a kedvenc adóm,szerintem valamit nagyon tud,mivel a legütősebb sorozatokat adják rajta.Már csak a született feleségeket hiányoloom,de abszolút kedvencem az Így jártam anyátokkal.
  • JürgenKlinsmann
    #201
    Mondjuk az attól függ h te min látod először, nekem pl az eredeti nem tettszik mert megszoktam a magyart :P
  • Namary
    #200
    szerintem nincs benne ciki,nekem is Butters a favorit.Azzal meg szintén egyetértek,hogy a simpsonnak csak utánzata-ilyet mégegyet nem lehet csinálni.Amugy még jó az Earli is szerintem.
  • torrik
    #199
    Lehet, hogy az a baj, hogy kevés Family guy-t láttam eddig, de nekem nem jött be annyira mint a Simpsons, vagy a South Park. /Ciki de Butters a kedvencem :P/
    Valahogy furika.
    Persze ahogy lejebb is írtátok, vannak sorozatok, amik csak eredeti nyelven érthetőek, poénosak. Azért az angol humor kicsit más. Példáúl homér Doh ja visz mindent.
  • theone91
    #198
    Határozottan eredetivel nézd!
  • theone91
    #197
    Főleg Stewie-ét... Egy amerikai, angol akcentussal született mizantróp kisbaba. :D
  • biomage
    #196
    Nem tudom mi a roszabb hogy a VH1 helyén van ez a csatorna vagy az hogy ilyen pocsék vicces sorozatok vanak mint earth vagy az a szar mike adams akadémia
  • Daza500
    #195
    Nekem az eredeti sokkal jobban tetszik. Seth MacFarlane hangját nem lehet pótolni.
  • FZoleee
    #194
    a family guy magyar szinkronja a jobb, vagy az eredeti? találtam feliratost, csak azért kérdezem :D
  • banok
    #193
    CoolTV-n van dögivel.
  • Daza500
    #192
    Nem.
  • techgirl
    #191
    melyiket?
    komolyan úgy hallottam mintha az következett volna, de lehet -sőt valószinű hogy kevertem valamivel!
    az tuti nem megy?
  • tronk
    #190
    A rém rendes valóban nem megy :D
    Melyiket gondoltad Rém rendesnek?
  • johngoku
    #189
    A rém rendest nem is játszák ha jól tudom :)
    Nem lehet hogy te mással szembesültél tegnap? :)
  • bagdadigiliszta
    #188
    igen, de gyorsan porognek a reszek, ugyh erdemes odafigyelni:)
  • techgirl
    #187
    előröl nyomnak mindent?
  • tronk
    #186
    Letölteni:utorrent vagy dc++
  • bagdadigiliszta
    #185
    hát igen, a bugris elég gyenge pontja az adónak:) a simpsonst én is nagyon sokat néztem, a rém rendest is szeretem, de azt kevésbé néztem, és csak tvben:)
  • techgirl
    #184
    Hello!
    Ismeri valaki a comedy centralt?
    Én tegnap szembesültem vele először. Az a bugris nem kéne az elejére, amúgy számomra kedves sorozatok mennek.Simpson, rém rendes.
    Látott már valaki részt ezekből a comedyn?
  • FZoleee
    #183
    csak csöndben kérdezem, hogy nem tudjátok honnan lehetne letölteni? csak az első évad első 2 részét találtam meg :(
  • tronk
    #182
    A Family Guy egy amerikai rajzfilmsorozat Quahog kitalált városában. A történet középpontjában a Griffin ház áll, ahol egy furcsa család lakik: két szülő, két gyerek, idáig semmi különös. De abban a házban él Brian, a zseniális kutya, akinek a legtöbb sütnivalója van a bandában, és egy mutáns bébi. Egy nem normális család mindennapjai egy nem normális városban.

    :)
  • bagdadigiliszta
    #181
    fzolee a comedycentral.hu, és a sorozatjunkie.hu nagyon jó összefoglalókkal és kritikákkal szolgál róla. a lényege egy simpsons szerű társadalomparódia
  • johngoku
    #180
    Hát arra, hogy mi volt benne :D
  • bagdadigiliszta
    #179
    :) mind a 2 rész, ami eddig kijött reméljük az egész évad ilyen jó lesz:)
  • FZoleee
    #178
    Miről szól ez a Family Guy? :D
  • peterattis
    #177
    a 7ik éved sztem az egyik legkirályabb:D
  • tronk
    #176

    Bocsi,de először nem töltötte be a képet. Tehát ez lenne a Family Guy :)
  • bagdadigiliszta
    #175
    ja, utánanéztem a honlapon. hát, sajna nem tudom most hol tart a sorozat pontosan, mert én már a 7. évadnál tartok..:D
  • bagdadigiliszta
    #174
    Mire gondolsz?
  • johngoku
    #173
    Tegnapi részben mi volt? Tegnap is elaludtam :(
  • johngoku
    #172
    Kár hogy olyan későn van, sajnos nem mindig tudok fent maradni addig :):S
  • tronk
    #171
    Péntek kivételével 23.00 órakkor kötelező elfoglaltság :P
  • bagdadigiliszta
    #170
    A beugró sztem is flash, igazi vérfrissítés a magyarok között:) igen, a punk'd elég király:D tronk, szeretném ha különbséget tennél a beteg és a beteges között:P
  • johngoku
    #169
    Nekem is ezek jönnek be, meg én még szeretem a Beugrót is, de azokat már láttam mikor adták tv2-n.
    Eszembe jutott egy MTV-s adás, bár már régen nem láttam a "Punk'd" az. Ashton Kutcher vezette, és mindig más sztárt/asztárokat vertek át benne.
    Azt nem bánnám, ha elkezdenék nyomni :D
  • tronk
    #168
    Igazad van a reklámok közötti bejátszások elég betegesek,de így jó ahogy van. Aki szereti az ilyet úgyis nézni fogja.
  • bagdadigiliszta
    #167
    (ja, és nem utolsó sorban talán kevésbé lenne erőltetett, mint a magyarok..:) )
  • bagdadigiliszta
    #166
    én benne lennék, szeretem az mtv beteg humorát(ld. reklámok közötti bejátszások), sztem illene a comedyhez.:)
  • tronk
    #165
    Szerintem a South parknál és a Family guynál tuti nincs jobb műsor,bárki akármit is mond :D