241
  • Praetor
    #40
    Az adófizetők pénzét is "kutlúrált keretek között" sikkasztják el. Sokra megy ezzel a nép... Azt mondom, hogy inkább ne kultúrált keretek között menjen, de vonják felelősségre a gazembereket.

    A srácnak mindössze magas volt a beleszarási faktora, hogy ki mit fog gondolni, és véleményt nyilvánított.

    Rühellem azt a nyálas réteget, akik pusztán a formai dolgok miatt elítélnek embereket, miközben a legnagyobb baromságokat mondják és a valóságot meg leszarják. Ki a halált érdekel néhány tojás, mikor sokkal nagyobb károkat okoz a májkrémszafthoz hasonló vállalatok "üzletpolitikája". Nem a terméküket szidom, hanem a korrupt tolvaj viselkedésüket. A májkrémszaft csak hab a tortán. Ott vana a sorban a Siemens, Strabag, és még vagy 10 tucat nagyvállalat.

    Miért kell egy ilyen apróságért leugatni egy kis embert, miközben az igazságot mondja? Ja mert ebben az országban a "nagy" és "befolyásos" emberek seggét csak nyalni lehet, de a gazemberségért nem lehet senkit sem "megbántani".
    Abba is hagyom, mert lehet hogy sok értelme nincs a szót csépelnem.
  • A1274815
    #39
    Az ilyen jellegű viselkedéseket nem torelálom. Ha tisztességes lett volna akkor a fanatikus haverjaival együtt szépen tüntetést szerveztek volna és normálisan viselkedtek volna.

    Örülhet hogy nem voltam ott, mert biztos elgáncsoltam volna.
  • kicsibicska
    #38
    Azért ha választani lehet akkor inkább a hülye lennék, mint Ballmer.
  • Sir Quno Jedi
    #37
    Balmer egy majom, de aki megdobálja az sem sokkal jobb, ez nyilvánvaló. (elnézést kérek valódi majmoktól)
  • A1274815
    #36
    "mert Balmer a szent ember? szerintem mocskosabb Balmer mint a dobálódzó"

    Ebben igazat adok, de a dobálózó viszont nem százas, legalább is komoly viselkedési problémái vannak.
  • echo
    #35
    szánalmas a cikk hozzáállása...
  • A1274815
    #34
    " Biztos egy szélsőjobbos kis gané, azok szoktak tojással dobálózni errefelé."

    Inkább szélső-Linuxos.
  • aDannyBoy
    #33
    definition
    szerintem illik rá, bocs
  • Palinko
    #32
    mert Balmer a szent ember? szerintem mocskosabb Balmer mint a dobálódzó na de látom elvakultak itt az emberek mindkét irányba, köztük persze én is.
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Ugyan a helyében én felajánlanék neki egy kurva zsíros ösztöndíjat a legrangosabb oktatási intézményünkben (céges). Az már milyen megalázó! :DDD
  • Csaba42
    #30
    Pedig igaza van a cikkírónak. Egy felsőoktatási hallgatótól elvárható lenne az, hogy normálisan végig tud hallgatni egy kurva előadást, majd amikor lehetőség van rá, kulturált keretek közt nyilvánít véleményt. Persze, kellett a seggfejnek a hírnév, és most marha jó fejnek tartja magát, hogy "megmondta" az MS-nek. Majd ha ezentúl nekem sem tetszik valaki, jól megdobálom tojással, Magyarországon amúgy is ez a trendi műfaj véleménynyilvánítás terén.

    Su0my:
    "mindenesetre azt elérte vele, hogy még nevetségesebb legyen az országunkról kialakított kép"
    Hiába, ebben azért jók vagyunk. Csak azt sajnálom, hogy a sok buzgómócsingnak ez tetszik, mint amikor politikusokat dobálnak meg; sajna EZ Magyarország, a tojások hazája. :(
  • Bubbax
    #29
    Baromállat az ilyen. Biztos egy szélsőjobbos kis gané, azok szoktak tojással dobálózni errefelé. Remélem Steve Ballmer elintézi, hogy ezt a műmagyar-műegyetemista pöcsöt soha ne alkalmazzák az IT szektorban. Így majd mehet répát termeszteni Turhafalvára.
  • kicsibicska
    #28
    Egy komment az egyik angol fórumról:
    "That didn't seem to have the impact he was hoping for.. he just fizzled into background like a crazy screaming homeless dude.. should have let those eggs ferment behind a radiator for a few weeks beforehand.. that would've left a lasting impression"

  • FoodLFG
    #27
    xD Ez jó.
  • FoodLFG
    #26
    xD Ez jó.
  • Kain
    #25
    Nem voltam az előadáson, de lent néztem a kivetítőn.
    Szaladt a kis geci le a lépcsőn, de pár markos biztonsági őr utánarohant és lenyomta. Ja, nem a főporta mellett kellett volna elfutnia :) Aztán meg elkezdett kiabálni, hogy korlátozzák a mozgásszabadságát :)
  • dzsagon
    #24
    jó lesz a faszkalap szó is rá
  • JayDee
    #23
  • HUmanEmber41st
    #22
    Miért nem mondasz le akkor a magyar állampolgárságodról???
    Nem kell már annyit szégyenkezni!
  • HUmanEmber41st
    #21
    Azért gratulálok a cikkírónak!
    Aki ma Magyarországon SAJÁT véleményt nyilvánít, az egyből terrorista.
    Van olyan nem mindenki által elismert ország, ahol naponta civileket -köztük gyermekeket- és külföldi újságírókat ölnek meg már 60 éve. Ők persze nem terroristák...
  • JayDee
    #20
    .-´¯¯¯`-.
    ,´ `.
    | \
    | \
    \ _ \
    ,\ _ ,´¯,/¯)\
    ( q \ \,´ ,´ ,´¯)
    `._,) -´,-´)
    \/ ,´/
    ) / /
    / ,´-´
  • Su0my
    #19
    az ilyen emberkééket, mitn ez a tojásdobáló kéne élete végéig közmunkára / ebédszünetet, alvást, munkát megszakító időben kínzásra ítélni. mondjuk én szívesen agyonlőném az utcán, csak az a baj, abban nem szenvedne sokáig :((

    (amúgy nem tudom, hogy ez mennyire volt saját ötlet, de itt ne menjünk bele a politikába)

    mindenesetre azt elérte vele, hogy még nevetségesebb legyen az országunkról kialakított kép és az egyébként Magyarországgal eléggé nagyvonalúan bánó Microsoftot is elidegenítse hazánktól. és a legszomorúbb, hogy már nemcsak az átlag sutyerák magyar ilyen (félreértés ne essék, nem skatulya, sőt ismerek olyan emberkét, akinek 8 általánosa van, de kevés bölcsebb emberrel találkoztam), hanem egy egyetemre járó diák is... és mi akarunk bármit is?:) Kéne egy kicsit használni azt a sok szürke valamit odabenn, nem csak azért van agyunk, nehogy összessen a hajunk alatt a fejünk..

    komolyan mondom, a legvégsőbb szintig szégyellem magam emiatt az ember miatt. kár, hogy ő is magyar és én is annak kell, hogy mondjam magam. és elnézést kérek Steve Ballmertől.

    Tinman @10 :

    gell13 @16 : munkát adnak emberkéknek és hidd el, sokat költenek nálunk. a termékeket nyilván külföldön is értékesítik. amiért magyarországon az ilyen üzletek mégis minuszba jönnek ki, az szadesz bácsinak köszönhető.


  • FoodLFG
    #18
    még egy blackpr magyarországnak, köszi nagyorgy.

    Egy egyszerű gondolkodású egyed számára mindenképp „blackpr” , de egy nagyobb cég sem azért nem fog Magyarországra jönni, mert volt egy eltévedt bárányka, aki letegezte a májroszaftos srácot..
    Nem kell túldimenzionálni.

    a mac fanok már istenítik is xD

    (de ezt már itt lentebb is írták)
  • Tinman #17
    "Már komolyan én szégyellem magam, hogy magyarokat így besározta ez a nemnormális szerencsétlen!"

    A magyarokon már nem nagyon van mit sározni... a világon már köztudott, hogy irigy, gyakran tolvaj, egymásnak betartó fajta vagyunk, akik közül az ég tudja miért, de rendre nagy koponyák emelkednek ki.

    "Ide se fog soha épülni se Microsoft, se Intel, se AMD gyár, mert az ilyen idióták rossz fényt vetnek az egész országra... Pedig az ő bevételük jelentős milliárdokat jelentene az államnak."

    Ugyan már. Teljesen alaptalan amit mondasz. Milliárdos üzletekben nem az a döntő, hogy xy megdobál egy bábembert vagy sem.
    Csak a pénzről szól semmi másról.
    Idehaza nincs értelme egy Intelnek komolyabb gyáron gondolkodnia, mert baromi magasak az adók, a dolgozók után fizetendő ilyen/olyan járulékok, ehhez hozzájön még az általános politikai bizonytalanság, no meg egy picit az is, hogy ragad a kezünk.

    Nézd csak meg, hogy mi van az Intel/AMD procid dobozára írva...
    Nahát, nem éppen Made in USA vagy Made in Finnland ugye? ^^
  • geli13
    #16
    a multik pont hogy kiviszik a pénzt...szerinted azért telepedik le egy multi, hogy odaadja a pénzt annak az országnak??!jótékonykodnak,mi... csak azért mennek, mert pár évre adókedvezményt kapnak, ahogy ez letelik,mennek tovább,és a pénz a vállalatnál marad...
  • aDannyBoy
    #15
    és mellesleg kirúgatta magát az egyetemről
    nálunk anno Egerben egy srácot azért rúgtak ki, mert részegen a Dobó téri hídról éjszaka belehugyozott a patakba, a rendőrök látták kamerán és bevitték.

    az tény, hogy ennél hangosabban nem tudta volna felhívni a figyelmet magára illetve a közbesz botrányra a srác, de akkor is elítélendő az ilyen véleménynyilvánítás.
    még egy blackpr magyarországnak, köszi nagyorgy.
  • geli13
    #14
    ugyan ez megy az eu-ban is,csak nagyobban...
  • Sance231
    #13
    "...from dö hángörien pípöl. Giv det mani bekk!"
  • Akuma
    #12
    Ezt a szerencsétlent remélem kirúgják az egyetemről, bár az se biztos, hogy oda járt. Őrület mekkora idióták futkároznak szabadlábon, mindnek elmegyógyintézetben lenne a helye... Már komolyan én szégyellem magam, hogy magyarokat így besározta ez a nemnormális szerencsétlen! Ide se fog soha épülni se Microsoft, se Intel, se AMD gyár, mert az ilyen idióták rossz fényt vetnek az egész országra... Pedig az ő bevételük jelentős milliárdokat jelentene az államnak. És nincs abban a helyzetben az ország, hogy ilyen aranytojást tojó tyúkot levágjon... Ahogy azt 'ormány úr' is mondta egyszer. Épp elég volt az IBM távozása, nagyban érezhető volt az egész gazdaságon annak is az ára...
  • Sance231
    #11
    Szegény Balmi, jól bebújt az asztal alá. Látszik amúgy, hogy mennyire nem tudjuk lekezelni a helyzetet, részemről harsányan felröhögtam annál a résznél, amikor a gyerek nem tudja, hogy mi van, aztán szépen lassan kiengedik a többiek a sor közepéről:D.
  • Tinman #10
    Korrupció? Registered trademark of Hungary.
  • FoodLFG
    #9
    egy év múlva mindenki elfelejti ezt az embert, az üzenet a lényeg.
  • Tinman #8
    "Még mindig van 4-5 milliárd ember, akinek köze nincs az informatikához a világon"

    IT-s vagy több, mint egy évtizede, de szívből remélem, hogy ez a helyzet nem nagyon fog változni.
    SB utópiája talán az, hogy mindenki ott kockuljon a képernyő, vagy az epaper előtt?
    Valóban utópia, mert az emberiségnek egy tetemes részének, milliárdoknak a tiszta víz, az élhető környezet és a napi betevő problémája pöttyet előbbre való, mint csatlakozni a hálóra.

    Nem szeretem az ilyen elvakult IT arkangyalokat, akik félmessiásként próbálnak meg rávilágítani a piac szépségeire.
  • FoodLFG
    #7
    Nagyon okosan csinálta akisakcentusosurbánterrorista. Megtalálta a módját, hogy hogyan tud minél több emberhez eljutni, fel használta a médiát és ezt a kisebb botrányt.
    Lám már fent is van a jutubon.. külföldi blogokon. Máshogy ezt nem nagyon tudta volna elérni..
  • dawinD
    #6
    tényleg elvakult.. és hogy dióta e vagy sem ... az emberek többsége ezentúl így tekint rá.
  • geli13
    #5
    Nem mondtam, hogy a többit nem kéne...

    A májkrémszoft nem csak a korrupt magyar politikusokat kente meg, hanem az egész világot. ÉS akik ott állnak a zsírosbödönnél, azok nem fognak maguktól távozni....
  • Tinman #4
    A pártatlanság nekem sem tetszik, de ahogy véleményt formáltál, az téged minősít.
  • Adenoma
    #3
    mindamellett nem Steve Ballmer vette el a 25 milliárd magyar forintot, hanem mi adtuk neki oda. nem mindegy.
  • Adenoma
    #2
    végülis mi rosszat tett? mol vezérigazgatóját, vagy az OTP vezért miért nem dobálják meg? hazudott valamit?

    politikusokat szokták megdobálni, nem egyik másik multicég vezérigazgatóját.
  • geli13
    #1
    "elvakult idióta tojásokkal dobálta meg"
    te fogyatékos vagy...és ilyenek írhatnak cikket..