241
  • Tetsuo
    #241
    aztaqrva!! ez nagggyon
  • arrakistor
    #240
  • katarzis
    #239
    Ez egyszerü, ha az éppen hatalmon lévö elitet (zsidókat stb..) éri a támadás legyen az akár a legcsekélyebb is (tojásdobálás) akkor egyböl terroristát kiálltanak,ha az öslakosságot jelen esetben magyarokat ér akármi (cigánybünözés) egyebek azt fogadjuk el mert különbenis a mi kirekesztésünk,diszkriminácionk vezet oda ,hogy szegényeknek ezt az utat kell járniuk.
  • SG
    #238
    A cikk írójától kérdezném: ha ez az ember a tojásdobálásért megkapta a terrorista jelzőt, és fogadjuk el egy pillanatra(persze épp eszű ember ezt nem teszi) hogy az. Akkor a tojásdobálásnál súlyosabb bűncselekményre(mert ez iszonytató bűncslekmény, ájrópa segíccs !), mégis miféle jelzőt találna, hamár a terrorista szót elpazarolta erre az eseményre ?

    Tojásdobáló ember = Terrorista
    Lincselő olaszliszkai cigánybanda = ?
    Aranykéz utcában robbantó (1998 július 2, négy halálos áldozat) emberek = ?
    Osama Bin Laden = ?
    Carlos , 70-es években budapesten lapuló ember = ?
    Stb, stb, stb. = ?
  • Cat #237
  • turul16
    #236
    A korábbi ~6 évre kicsengetett 5 millárdhoz képest, a mostani 25 milliárd 3 évre kicsit soknak tűnik.
    Az meg különösen furcsa, hogy a pályázatban több mint 200 Microsoft termék megnevezése szerepel, de egyszer sem szerepel, hogy melyikből hányat kérnek.
    Hogy lehet. hogy nem tudják, hogy egy termék 6 változatából melyik kell ? Jó legolcsóbb is vagy legdárgább kell ? Mindegy csak MS gyártsa, és 25 Milliárdba kerüljön.
    Az, hogy az MS szoftver bérbe adási szokásaira van kiírva az csak hab tortán.

    Ez nem nyílt vs. Zárt vita, nyílt vs zárt vita 5 milliárdnál volt, 25 milliárdnál az már hűtlen kezelés.

    Most elmegy 10 milliárd nyugdíjasok meggyőzésére, hogy windowsal vegyenek számítógépet, mind ezt oktatás címszóval.
    Fogadni merek, hogy amennyi jelentkező lesz (1-100k?), kevesebből kijönne ECDL-re küldeni őket.

    De arra nincs pénz, hogy egy-két hivtali embernek megmutassák más kinézettel, hogy megy egy program.
  • Csaba42
    #235
    Náluk ez a hála jele. De ne is gondolj ilyenekre, mert akkor azonnal mocskos rasszistának bélyegeznek, és huszadmagukkal elevenen megnyúznak, hogy megtorolják a sérelmeket. Persze, ha fordítva történik ilyesmi (azaz egy cigány/roma bántalmaz szóban vagy tettileg egy magyart), az természetesen teljesen normális, és elfogadott. Itt tartunk manapság, mert a mélyen tisztelt illetékes emberek úgymond sz*rnak a fejünkre, őket nyilván még sosem érte atrocitás, és mint tudjuk, amit nem tapasztal meg az én, az nem is létezik.
  • who am I 7
    #234
    Az egy dolog..Ez egyértelmű..sőt angliban/franciában mégrosszabb...De attól, h csak sumákolunk/nak nem lesz jobb..Erőszakkal ugye semmire sem megyünk, hanem intelligensen kellene megoldani ezt a törvényhozóknak..Csak ház az - X% szavazóbázis..undorító.
  • A1274815
    #233
    Hol pártoltam én őket, tudtommal még pszichopata tesztet is javasoltam rájuk.

    Abba meg ne menjünk, bele, hogy olyat nem hallunk soha, hogy a német/török/szerb/szlovák/román/zsidó kisebbség randarílozott volna, stb.
  • who am I 7
    #232
    Mondjuk, hangyányit túlzásba viszik...Dehát, nem igazán értem a dolgot.A kisebbség pl. belőlünk él, és agyonverik/szúrják a magyart?Vagy nektek akkor ez a normális?És akkor ők nem viszik túlzásba nem? :D :D :D sőt, a cigóknak kellene drukkolni nem, h még több magyart öljenek, és akkor nem lesz ki köpködje őket :)
  • who am I 7
    #231
    didzsémucsaröcsögi, milyen zenét játszól?Lakodalmast?Jimmy örkzöld megy whahahahaha...
    A kuruCC infó szélsőséges..Vagy volt olyan aki ezt nem tudta?De van alapja néhány dolognak...Nem baj, majd ha már csak zsidó/cigány/kinai lesz az országban (rgo magyarország mint olyan meg is szűnik), majd verhetik ytonggal az ilyen címeres ökrök a mellüket
  • who am I 7
    #230
    Majd a cigányok nyakadba állítják a kést akkor röhögj ilyen jót
  • A1274815
    #229
    Steve Balmer mondjuk félig zsidó csak, de sokszor olyanokat is lezsidóznak hasonlók, akik igazából inkább hozzájuk lehetne besorolni.
  • A1274815
    #228
    Hát igen mindenki zsidó aki valamiért nem tetszik nekik, még az is aki nem is az igazából. Legalább kiállítják magukról a bizonyítványt.
  • DjDano
    #227
    A Kurutty infó üdvözölte a tojásdobáló idióta cselekedetét, na persze ott a primitívség alapkövetelmény és üdvözlendő dolog:D
  • Csaba42
    #226
    Pusztán "véletlen" egybeesés, semmi több. Ami lehet igaz is. :)
  • greekboy
    #225
    Megnéztem többször a videót, azt azért furcsának tartom, hogy az index kamerása, pont abban a sorban ült, ahol a tojásdobáló gyerek és attól sem messze.
  • Csaba42
    #224
    "Egyáltalán mit tett le a Microsoft az asztalra?"
    Ajánlok egy kis informatika-történelmet - vagy direkt csinálod?

    Komolyan, én is elkezdem már: szar tolvaj Microsoft - hopp, máris diplomás informatikus lettem!
  • Csaba42
    #223
    "hacsak nincs kopirájt?"
    Nem, nincs. :) Amúgy nem arról beszéltek nemrég az emberek, hogy drága a tojás? Szvsz én inkább rántottaként ettem volna meg, nem ér annyit, hogy eldobjam, pláne akkor, ha a célszemélyt nem szeressem.
  • Csaba42
    #222
    "Próbálják a termékeiket, monopólhelyzetük birtkoában lenyomni a torkunkon. "
    Melyik monopol cég nem teszi ezt? Egyet mondj!

    Sanyix: tessék akkor itt van: te egy primitív, beteg f*szkalap vagy, 4 tojást kéne a s*ggedbe felnyomni, k*cs*g! Tetszik? Szerinted ez most vezet valamire??? Mert szerintem kb. 0 értelme van (azaz annyi, mint annak, amit ez a szerencsétlen srác művelt), de mindegy.
  • Suffering
    #221
    Én Uri gellert dobálnám meg, ő sokkal roszabb mint Ballmer.
  • A1274815
    #220
    PS.: A Windows NT-és linket az angol mellett a német wikipediasat is már korábban be tettem.
  • A1274815
    #219
    Ezt úgy mondod, mintha nem tudnám, hogy a VMS sokkal régebbi és hogy Dave Cutler előtte a VMS-sen, és annak a Mica kódnevű utódján kezdett el dolgozni.

    Különben ők csak szépen újra áttervezték a dolgokat, mivel csak a fejükben lévőt vihették magukkal, persze hogy hasonlót csináltak. Továbbá ehez hozzá tartozik, hogy az MS néhány kortábban az OS/2-őn dolgozó mértnöke is csatlakozott, magyarán nem tisztán VMS. Továbbá kérlek mutasd meg nekem a VMS API-jába a CreateWindowEx(), HeapAlloc(), CreateHeap(), StretchDIBits(), VirtualAllocEx() függvények pontos funkcionálisan is identikus megfelelőjét.
  • Turdus
    #218
    Arról beszélek, hogy az API függvényeknek meg a rendszerfileoknak is ugyanaz a nevük (mármint ami ugynaarra való). Guglizz kicsit.
    Semelyik másik két (általam ismert) oprendszer között sincs ennyi hasonló, még a BSD és Linux syscall-ok és rendszerfileok között sem, pedig azok ugyanazt a szabványt implementálják.

    A második link meg persze hogy nem mond semmit az API-ról, mert arról szól, hogy mikor adták ki a VMS-t, ahol ezek a szoftveres megoldások először megjelentek, megcáfolandó azon állítást, hogy "ami még nem volt". Hol volt a WinNT 78-ban?!? Vagy akár 88-ban? wiki

    Egyébként mintegy véletlenül a VMS-en dolgozott Dave Cutler is, aki a hőn imádott WinNT-d fő-fő fejlesztőmérnöke volt.
    wiki
  • 5c0rp330n
    #217
    teljes beszéd fent van vhol?
  • A1274815
    #216
    Ráadásul nem is biztos, hogy pszichopta volt, ahoz a belinkeltekben szerplő dolgokat is teljesíteni kell, itt hozzá tenném hogy a média szeret ezzel a kifejezéssel holywoodi mintára össze-vissza dobálózni.
  • A1274815
    #215
    Nem azt mondtam, hogy a tetteikhez feltétlen inteligencia kell, hanem azt, hogy minimum normális inteligencia (azt hiszem ez 120-as IQ-t jelent) tartozik, de általában magas az inteligenciájuk (átlag feletti).
  • YMan
    #214
    A fickónak igaza van, bár a módszer vitatható, azt kell mondanom hogy az egyetlen módszer amivel a hangját hallathatja.
  • who am I 7
    #213
    Persze, magyarból is van tróger rendesen :D :D de itt megint az arány...
  • who am I 7
    #212
    Hát figyú, amcsitól csak jobbak lehetünk, ha nem vesszük a cigókat meg a bevándoroltakat Cigóból 1000/1 dolgozik csak és tisztességes...Itt megint az arányokkal van baj.A kérdés, h milyen "pszichopata" tettet hajd végre az úriember..Nem mind1ikhez kell intelligencia..Pl. a mostani 3as gyilkosság..Az elég meredek..És nem hinném, h egy einstein vót a figura.
  • A1274815
    #211
    Ettől van rosszabb is, pl. hogy Magyarországon soha sem végeztek ilyen felmérést (az 5-8% az USA-ra és Németországra igaz) és félek hogy nállunk ez a szám alapból nagyobb, esetleg bizonyos kisebbségekben mégnagyobb (bár a pszichopatákhoz minimum normális inteligencia és álatlábban magas inteligencia is tartozik).
  • joebacsi
    #210
    "MS-t meg nem kellene szidni"

    "a szánalmas Mac OS szintén"

    bort iszol, és vizet prédikálsz :)
  • uberalles
    #209
    Egyfelől igaza van a srácnak, hogy az állam milliárdokat dobál ki az ablakon, miközben az emberek éheznek és hajléktalanok az országban.

    Másfelől pedig kár hogy pont ezt az egyébként jó-arc Stevy-t találta meg, akinek elég csak megnézni a régi reklámvideóit, hogy milyen átéléssel reklámozza, kínálja "csupán 99$-ért" a Windows-okat...
  • who am I 7
    #208
    Akkor még pszihó is rá adásúl,mégrosszabb...5-8% az elég nagy adat...4-500 millió ember, az lenne? Mondjuk a börtönök, tény, h megdobják, dehát, ez annyira komplex..Hogy akkor most miért is került a börtönbe?Mi/Ki késztette arra..stb.Na mind1.
  • A1274815
    #207
    Egy csomó Open Source-os is ugyan ilyen erővel annak minősíthető és még őksem akarják beválalni, helyette minden féle kommunikációs csatornákon és hittérítőkön kersztűl probálják a poziciójukat megtartani és javítani.
  • A1274815
    #206
    Sokán nem tudják, hogy pontosan mit is takar ez a kifejezés és ebben Holywood-nak is nagy szerepe van.

    Angol nyelvű leírás
    Német nyelvű leírás
  • opeca
    #205
    Miért ne kéne szídni?
    Szarok, és még csak be sem vallják. Próbálják a termékeiket, monopólhelyzetük birtkoában lenyomni a torkunkon.
  • A1274815
    #204
    Az emberek 5-8% az. Ez az arány dusúl a börtönök, az értelmiség, a magasabb poziciók felé haladva. Például a managerek 30% az.
  • who am I 7
    #203
    Na jó :)
    De az arányokat is nézzük már.... :D Mert nem ugyanaz...Azért, nincs annyi pszihópata mint elhizott korrupt rendőrfőnök,vagy bankigazgató cég igazgató stb...
  • A1274815
    #202
    "Pedig a kisebbségi komplexus és a minél több profit minél több pénz vérbenforgó szemmel (ennek kompenzálására), az nem épp a kiegyensúlyozott intelligens normál kinézetű emberekre vonatkozik..."

    Na itt tévedsz. Egy pszichopatán nem látod, hogy az. Teljesen normálisnak is néz ki és próbál normálisan is visel kedni, azomban néhány cselekedete elárulhatja valódi kilétét.