300
várom a hozzászólásokat, véleményeket a lakótársakkal kapcsolatosan
  • Misty19
    #43
    nekem is eztkéne! Most otthagytam a osdón a hajat....szarom le...én elnézegetem hetekig!!!
  • Misty19
    #41
    Sztem is kész....tök vicces! Mindig ezen röhögünk....
  • _Atti_
    #40
    ".a szobámban mindig csak azt hallom, hogy tekeri…tekeri…tekeri….."

    :DDDDDD ezkész
  • haxoror
    #39
    "Mi lesz az ilyen emberből?"

    Diplomás mérnök, pont olyan diplomával mint amilyet te is kapsz majd ;)
  • _Atti_
    #38
    ismerős az eset.. pécsen vagyok most egyik kolis szobatársam hasonló, sorozatokat tölt le aztán megnézi őket..ha helyhiány fenyeget akár egyszerre több részt is néz hogy végére érjen és tölthesse a következőket :D Csak nem quakezik és baszottnagy hátizsákkal jár amiben szinte csak kaja van :D amugy nemrossz szobatárs, maga körül elég igénytelen de amugy jófej meghát sose árt egy geek a környéken:)
  • Xing
    #37
    Hugommal sem lehet itthon beszélni. Aztán mikor már meguntam az iróasztalára cuppantottam a lefolyóból kiszedett haját. Azóta eltakarit maga után :P
  • autoszimulator
    #36
    microsoft vezérigazgatója :D
  • offkorz
    #35
    meg a fejhallgatódat ha kvékkezni akarsz a neten :-c
  • Vaxi
    #34
    olyan, aki majd tartja a TV-met, amikor mesét akarok nézni... :D
  • BaliBoy
    #33
    pff...
    Nah akkor nem csak én találkozok érdekes egyénekkel. A tavalyi szobatársamat eddig senki sem tudta űberelni. Ha nem laktam volna vele együtt (koli) akkor nem hinném el. :)))
    Szóval. Egy srácról van szó, a Neumanon tanul. Félévkor költözött be. A srác egész félév alatt 1x sem vitte haza az ágynemüit kimosni(atni). Mindíg ugyanabban a 1-2 pólóban volt egész félév alatt!!!! Enni nem láttuk. Halál komolyan mondom. Néha lement a földszinti automatához és vett magának vmi gumicukrot, vagy ilyesmit, meg vett hozzá kólát, vagy ilyesmit. De normális ételt nem láttunk a szájában. Kivéve 1x év végén a vizsgaidőszakban 1x láttam valami felvágottas kenyeret enni. De ennyi. Míg a normális kolisok legalább egy utazóval járkálnak addig ez a srác egy kisebb méretű hátizsákkal amiben leginkább semmi vagy 1-2 füzet volt. Szintén év végén 1x észrevettem, hogy hozott magával vagy 3 db gatyát, na mondtam magamban ez vagy 2 hétre jött most. :DD
    A srác szó szerint, 0000000 túlzással nem csinált mást egész fél év alatt csak vagy mesét (anime buzi) nézett a számítógépén, vagy a quake Isten tudja hanyadik részével játszott a neten keresztül, nem kamuzok vmi 320*240-es felbontásban!!!! :DDD Pedig a gépe nem volt olyan szar. Egyszer megkérdeztük miért így játszik, azt mondta így gyorsabb. :D És egész félév alatt csak mesét nézett vagy játszott. De ezt szerintem nem tudjátok elképzelni. Tényleg nem csinált mást. Reggel felkelt, 1 perc múlva már ment a mese, vissza jött a suliból (csoda, hogy egyáltalán néha benézett) 5 percen belül tuti ment vagy a quake vagy a mese. A félév alatt nem beszéltem vele sztem 10 mondatnál többet. De nem is lehetett volna mert állandóan a fején volt a fejhallgató. Mi lesz az ilyen emberből???
  • Yoda001
    #32
  • offkorz
    #31
    zomfg.__?:SADasD?:SAD_DSSDAadssda
    verjétek el és majd viselkedik,mást nemtudok mondani :|
  • Vaxi
    #30
    Hú bazze ez azért kicsit gáz :D
    jó én sem vagyok azért rendmániás, ha egyedül vagyok az albiban, itt is szalad a lakás (no persze, ha asszony ittvan egész más :D), de elmosogatva mindig el van, naggyából rend, és tisztaság van. A rohadó dolgok... hát az lol. Hogyhogy nem eszi meg? Akkor nem rohadna meg :D
    A wc papír... Szal szerintem egy férfinek több papírra van szüksége nagydolog után.. Csakmert jobb esetben hölgyeknek csupasz.. szal így végképp nem értem. no mind1 :D
    Elég szomorú, hogy 27 éves létére nemjött még meg az esze :D
  • haxoror
    #29
    #15
    "sztem onnan is ezér baszták ki."

    "csak ez nem ilyen egyszerű."
    Dehogynem.
    Csak kell hozzá valaki aki odamegy és megmondja neki hogy ki van rúgva, ha köztetek nincs olyan aki ezt megtenné akkor még hónapok múlva is itt a topikban fogsz panaszkodni a viselt dolgaira.
  • Solt
    #28
    Az egészben az a szép, hogy ő biztos nem idegeskedik miattad! Amit ide leírtál, egy az egyben szembesítsd vele, ha egy csepp esze és lelke is van, akkor észbe kap, ha nem, akkor sürgősen vágd ki, mert csak magadnak ártasz vele, gondolj bele mióta (és még meddig?) keseríti az életed!
  • whiskeyman
    #27
    na az én lakótársaimról órákat lehetne mesélni :DDDD
  • Fabio Capello
    #25
    huhh... hálisten nekem normális lakótársam van, bár egy kicsit zárkózott jellem
  • Misty19
    #24
    csak ez nem ilyen egyszerű.Együtt vettük ki a lakást, meg fizet is rendesen...csak hát ilyen. Én már szóltam neki, a másik lakótársam is...ezerszer elmondtam neki hogy a wc nem papírgyűjtő illeve nem konyhalamac (egy fél pulykát akart a wc letolni)..
  • autoszimulator
    #23
    pedig róla kéne, mer vakon nem vállalunk be szobatársnevelést :D
  • bertino
    #22
    az ilyen csaj a legrosszabb... :D
  • haxoror
    #21
    Rugjátok ki, ennyi, francnak túlbonyolítani a dolgokat.

    (tényleg nem értem mi itt a probléma)
  • Dzsini
    #19
    nem sarokba kell rakni, hanem mondjuk minden nap behordani az asztalára, és mikor otthon van szólni neki, hogy itt lenne az ideje mosogatni. és újra, és újra, és újra (akár félóránként is)... ha csak vártok, hogy hátha megmozdul, akkor nem fog.
  • Misty19
    #18
    mégha az lenne akkor megérteném
  • CattiBrie
    #17
    Tudom már!!! Sudokus vécépapírotok van!!! :D
  • autoszimulator
    #14
    képet :DDDDDDDdd
  • Misty19
    #13
    Esetleg megbeszélhetnénk....szivesen odaadom...ingyér:)
  • Dzsini
    #11
    vagy máshoz szokott az előző albérletben (erre példa 2 lakótársam)... nem egyszer, meg nem "múltkor" kell szólni neki, hanem minden nap, minden pillanatban. akkor csak rájön, hogy valami nem stimmel.
  • autoszimulator
    #10
    ennek többsége rám és szobatársamra is igaz :DDD na jó, mosás meg wc papir nem, mer minekaz, de nálunk mindketten leszarjuk a koszt meg a retket, de hát ugye ez fiú albi.. lehet a csaj is be kellene dobni két három srác közé, pár hónapra, akkor rájönne, milyen szar is ez :D
  • CattiBrie
    #9
    de mi az hogy nem mosogat el?
  • JohnnySmith
    #8
    Na jó de egy 27éves 2 diplomás csajnak magyarázni hogy figy nagyon hülye szokásaid vannak, otthon nem tanítottak meg "viselkedni"....
  • Misty19
    #6
    Nem hiszem hogy anyi papír annak kell? Nem a seggét törli vele:D
  • Dzsini
    #5
    le kell ülni, beszélni vele (és minden pillanatban felhívni a figyelmét arra, amit esetleg nektek nem tetszően csinál), aztán ha sokadszorra is csak baj van vele, akkor meg kell köszönni a részvételt, és újabb játékost keresni.
  • Misty19
    #4
    Esetleg te is tudnál :D
  • CattiBrie
    #3
    "csak azt nem tudom mi a szarnak neki annyi papír"

    na, pont annak :D .D
  • JohnnySmith
    #2
    Sajnos vannak ennyire egyszerűek is.... és vannak olyanok is akikkel jókat lehet piázni :D