2268
  • adammmmmmm
    #161
    A legjobb az volt mikor átvert egy halom katonát akik így a saját társukat lőtték le:D
  • Prince23
    #160
    Azta a k...t

    top 4 az nagyon bejött
  • elitehun
    #159
    Mármint a grafika szemet szúró
  • elitehun
    #158
    Ja minden csak a házak nem de azért ez elég szemet szúró
    Remélem majd megoldják valahogy
    Már az első prototype videóknál feltűnt hogy véletlenül sincs olyan hogy egybecsúsznak a dolgok. Ez már ilyen kezdetleges állapotban is jó előjel
  • bertino
    #157
    gondolom azért ilyen, mert körülötted minden rombolható lesz és valószínűleg elég jol megviseli a gépet.
  • elitehun
    #156
    Hát igen a grafikán még egy kicsit kellene csiszolni mert a részletek szó szerint elmosottak. Mintha Magdi anyus áttörölte volna őket egy hígítós ronggyal.
  • grebber
    #155
    8 új kép
  • elitehun
    #154
    Ez nagyon ott van
    Kár hogy kamerás felvétel :(
    Nem bírom ki júniusig de azért még kell rajta javítaniuk néhány dolgot
  • Prince23
    #153
    Új ingame :wow:
  • elitehun
    #152

    Tulajdonképpen már láttam ezt a hírt de jó újra látni :D
  • grebber
    #151

    Júniusban érkezik a Prototype!

    A tavalyi megjelenés lefújása után az idei év első felére ígérte a Prototype boltokba kerülését az Activision Blizzard, ezt pedig a minap végre pontosították.

    Persze ezt is csak közvetett módon tették meg, ugyanis a New Yorkban megrendezésre kerülő Comic Con meghívójában árulták el, hogy júniusra tervezik a Prototype megjelenését. Rendesen kihasználják a srácok a féléves haladékot, bízzunk benne, hogy mindez a program előnyére válik majd. A Prototype már eddig sem tudhat könnyű életutat maga mögött, hiszen a fejlesztők egy részét elbocsátották, ami késéseket eredményezett, a határidők tartása végett pedig nem egy érdekes fícsört kiszedtek a játékból - a Comic Conon végre lesz játszható verzió, akkor kiderül, hogy mire számíthatunk majd. A New York-i eseményt kihagyóknak pedig kellemes kitartást kívánunk a júniusi megjelenésig!

    info: Gamekapocs
  • elitehun
    #150
    Hányadik képről beszélsz mert én egyiknél se látok olyat hogy szétcsúszik a textúra?
  • gfreak
    #149
    fuhh...itt a képek között van pár amin nagyon csúnya grafikai bugok találhatóak (az egyik legszembetűnőbb amikor valami ugrásféléből érkezik lefelé a sávó, és a térdeinél egy vonal mentén szétcsúszik a textúra)...remélem ezeket azért kijavítják ;)
  • elitehun
    #148
    Kétlem de sztem nem nagyon fog hiányozni elvégre bármi mást el tudunk pusztítani
  • bertino
    #147
    pár kép
  • gfreak
    #146
    azért remélem pár házat le lehet rombolni úgy mint a Hulkban xD és remélem nem folyamatosan töltögeti majd a várost, meg lesz olyan is hogy döntenünk kell valaki sorsáról (mint a GTAban, az nagyon bejött :)
  • elitehun
    #145
    Ja és reméljük olyan jól optimalizált lesz mint a FC2. Mert ebben a játékban az a jó ha akadás nélkül megy mert ahogy az előzetesben is írták elég interaktiv lesz a környezet (magyarán csak házakat nem lehet eltüntetni a föld színéről)
  • gfreak
    #144
    szerintem a mostani középkat azért elég lesz egy medium/high keverék játékhoz...ránézésre egy kicsit lesz erőforrásigényesebb mint a WoS...nálam az reccenés nélkül vitt mindent 1600ban...szóval reménykedhetünk ;)
  • elitehun
    #143
    Szerintetek majd milyen vas kell a játékhoz?
  • elitehun
    #142
    Sztem ez nem is baj ;)
    Am a cikk jó lett csak sok a helyesírási hiba benne :D
  • gfreak
    #141
    nagyon elkeserítő lenne ha csak 'kulcs'nak kéne használni mások alakját hogy átjussuk ellenőrzési pontokon...mondjuk ha lebombázhatnánk a fél várost, lehet hogy nem sok értelme maradna a játéknak (alapból nem akarunk kivégezni mindenkit úgysem, hiszen csak azokon akarjuk kiélni magunkat akik kísérleteztek velünk :) )
  • adammmmmmm
    #140
    Remélem nem egyből a zombik közé dobnak be minket mert még régen láttam pár videót ahol a katonaság csak üldözött és volt pár szörny de az emberek normálisak voltak. Mondjuk az régen volt és azóta láthatóan sokat változott a játék (a főhős kinézete és képeségei főleg). Kiváncsi vok lesz-e benne olyan hogy felveszem egy tábornok alakját és kiadok egy bombázási parancsot. Vagy lehet-e majd intenzívebben használni ezt a másoknak a kinézetét felveszem dologt. Összegezve arra vok kiváncsi hogy csak írtani lehet-e vagy taktikázni is lehet-e.
  • Prince23
    #139
    WoS-t ők adták ki. De akkor is, olyan a prototípus mintha szimbióta lenne.
  • grebber
    #138
    Gamestar összedobott egy előzetest
  • elitehun
    #137
    Ez tulajdonképpen nem lopás mert mind a kettőt az activision adta ki nem?
  • elitehun
    #136
    Nem baj az hogy nyáron jelenik meg legalább még fejlesztenek rajta :D Ja és akkor nincs suli
  • gfreak
    #135
    a honlapján is nyár van :)
  • adammmmmmm
    #134
    Gondolom a játék nyár fog mehjelenni. Egy időben azt hittem hogy februárban jelenik meg (valameik oldalon írták) de a videók alapján nyáron. Jó lett volna pár hét múlva játszani vele.
  • elitehun
    #133
    Nagy igazság! És reméljük ez is igényes lesz :P
  • gfreak
    #132
    na erre nem vennék mérget...nem minden igénytelen port ami kijön PCre ;)
  • bertino
    #131
    jaja, kicsit interaktív lesz a környezet :D
  • elitehun
    #130
    Ja valszeg. De ehhez vagy überjó gép kell vagy alacsony grafon kell játszani hogy ne szaggasson mert egyszerre sok minden mozog rajta meg ilyenek :( De azért állat játék lesz :D
  • Prince23
    #129
    Van egy tutitippem: ez még a saints row 2-nél is jobban fog szaggatni :((
  • elitehun
    #128
    A játékmenet kicsit télleg hasonlít rá de sztem ez jobb lesz ;)
    Ja és itt egy másik videó
  • Prince23
    #127
    Tiszta Web of Shadows koppintás, ingame
  • elitehun
    #126
    Új a prototype-ról!!! Ezért volt a visszaszámlálásvideó
  • elitehun
    #125
    Tehát ha jól számolom akkor január 8.-án reggel 9 órakor lesz valami :D
    Kár hogy 5.-től suli :'(
  • elitehun
    #124
    Végre valami dolog a Prototype-ról is :D
  • grebber
    #123
    Visszaszámlálás 17 nap múlva történik valami
  • elitehun
    #122
    Sirály