2268
  • Magiszter
    #81
    Egyre jobban tetszik. Bár az irányításra kíváncsi leszek, meg a kamerakezelésre.
  • bertino
    #80
    3 új videjó
  • grebber
    #79
    7 új kép
  • Magiszter
    #78
    Ma láttam erről a játékról 1-2 videjót és igen csak megfogott az egész világa. Ahogy a készítők leírták még egy egész kis pofás történetet is összedobtak, hogy ne csak agyatlan hent legyen a játék. Felkerült a "várom má nagyon" listámra.
  • elitehun
    #77
    király!!!
  • grebber
    #76
    Infok
  • grebber
    #75
    8 új kép
  • Qwerty4
    #74
    Szerintem tucat-tps lesz ez is...semmi különös.
    Én nem várok sokat tőle.
  • Pretorian
    #73
    Ez nagyon jó játék lesz szerintem...egyébként a tuflák üsd/vágd játékmenet ma már tényleg kevés lenne a sikerhez, szuperképességek ide vagy oda...szerintem a sztori lesz nagyon durva...mer' amúgy nem lenne nagy durranás...
  • overlocker
    #72
    sztem jo lesz ez... A Sracface jo volt PC-n a Incredible Hulkal meg nyomultam PS2ön és az is jo volt. Ez a cucc meg a videok a képek és infok alapján jah meg a friss gamestar cikke alapján elég jo kis igazán ritka jo ötletekkel teli gamma lesz és ha minden igaz szeptemberben jön ugye?
  • karajjj
    #71
    tetszetős, csak úgylátom nem lesz egyszerű az irányítás :S
  • mikiking
    #70
    hát így már azért nem a legjobbra lehet számitani :S
  • grebber
    #69
    Új trailer
  • grebber
    #68
    Fejlesztői trailer Aki keni az angolt dióhéjban leirhatná miről is volt szó!
  • mikiking
    #67
    az én mostani gépem csak megmozgatná :D
  • zeli
    #66
    jah :D
  • karajjj
    #65
    enyémse, de még majdnem egy évünk van, hogy felturbózzuk :D
  • zeli
    #64
    Remélem nem lesz annyira nagy a gépigénye. :)
    gépem nem oly erős :o
  • Qwerty4
    #63
    nekem mind1 hányan gondoljuk ezt :)
  • mikiking
    #62
    sztem csak te gondolod igy....
  • Qwerty4
    #61
    Csak úgy tűnik nekem, nem tudom pontosan miért...
    Sokat biztos nem kell tőle várni.
  • zeli
    #60
    Nekem is bejő mindkettő. Csináljunk egy átmenetet egyikből a másikba
  • mikiking
    #59
    Nekemis jó mind2 ....
  • karajjj
    #58
    nekem tetszik, meg a mostani is, de én nemszólok bele :D
  • mikiking
    #57
    Mi a véleményetek az uj bannerról ? cseréljük vagy ne ???? de nem sértésnek,mert a mostani is jo, krajj jó voltából.döntsetek.
  • mikiking
    #56
    miből gondolod ?
  • NeBby
    #55
    TPS
  • Qwerty4
    #54
    Nekem az az érzésem, hogy ez egy gagyi lesz...
    Egyébként TPS vagy FPS lesz?
  • NeBby
    #53
    Nah gyors énis összedobtam egy bannert , hátha teccik valakinek

  • Frosty01
    #52
    úúúúúúúúúúúú (O.O)
  • mikiking
    #51
    algóré úr thx a dolgokat :)
  • Hakan
    #50
    Ez nagyon komoly
  • Atti12
    #49
    jó kis játék lesz :)
  • karajjj
    #48
    Általában áldásnak minősül a szuperképesség, hisz oly sok minden jóra használhatjuk fel azokat az emberiség megmentése az érdekében. De ugyan ki akarna mentőakciózni abban az esetben, ha emlékeinktől megfosztva ébredünk egy lángokban álló város közepén, miközben a teljes amerikai hadsereg a nyomunkban van, és csak annyit tudunk, hogy nem okoz gondot terep teljes deformálása?

    A Radical Entertainment srácai az Incredible Hulk után újabb pusztítást visznek véghez, mely nem más, mint a már saját ötleteken alapuló Prototype. A játékban Alex Mercer bőrébe bújunk, aki New York City közepén ébred fel egy alapos fejfájás kíséretében, melynek köszönhetően nem igazán tudja kicsoda is ő valójában. Azonban hamar rá kell eszmélnie, hogy messze nem egy részeg éjszaka utáni másnaposságnak köszönhetően inthetett búcsút az emlékeinek. Alex ugyanis olyan képességekkel rendelkezik, melyek csupán néhány űrlényekkel teli sci-fi filmben voltak eddig láthatóak. De hogy ne érezze magát oly magányosnak képességeivel, a várost éppen ellepték a rondábbnál rondább fertőzött mutáns lények. Ráadásul jó amerikai módra meg is érkezik a felmentő sereg, hogy blokád alá véve a várost szépen kiirtsa a furcsa lényeket.

    Mivel hősünk is rajta szerepel a katonaság irtólistáján, nem sok választási lehetőséget hagynak nekünk, mikor megkapjuk az irányítást Alex fölött, kénytelenek leszünk elfeledni a kedves kis szuperhős énünket, aki megvédi az emberiséget a bajban. Mert itt bizony kőkeményen pusztítgatnunk kell majd, bárki is álljon az utunkba. Ehhez lesz is néhány kellemes képesség a tarsolyunkban. Alap tulajdonságunk, hogy többszörös fizikummal bírunk egy átlag embernél. Alex-nek nem kell autót lízingelnie a gyors közlekedés érdekében, hisz legalább olyan gyorsan fut, mint egy modern sportgépjármű, melynek köszönhetően akár egy emeletes ház oldalán is felfuthatunk. Emellett akrobatikából is jelesen vizsgáznánk, hisz könnyedén szaltózgathatunk a levegőben, ugrálhatunk házról házra, sőt, a nagy magasságokból való leérkezéshez sem kell lift, ugyanis csupán a beton bánja, ha leugrunk egy felhőkarcoló tetejéről. Persze mindezt egy átlagos Superman is tudja.

    Alex továbbá képes alakját változtatni. Karjából pengét faragva kaszabolhatja le támadóit, vagy pajzsot növesztve megfékezheti a legdurvább lövedékeket is. További gizda mutatvány, mikor Alex a földbe szúrva kezét néhány méterrel odébb gigantikus sündisznóhátat farag a járdából, mindent elpusztítva, ami éppen ott található. Azonban Alex nem csak ily módon tudja formálni a testét, hanem képes elfogyasztani az emberi hullákat és így fel tudja venni azok alakját, sőt, teljes emlékezetüket. Ily módon tudjuk megtanulni a helikopter vagy az autó vezetésének minden csínját-bínját. A játék során a város egy hatalmas háborús övezetté alakul, melynek területeit vagy az amerikai hadsereg tartja uralma alatt, vagy a fertőzött mutáns hordák, de szerencsésebb esetben még senki sem. Ebben a hármas háborúban kell helytállnunk majd, és szépen lassan összeszedni a kirakós darabkákat, hogy végül megtudjuk kik is vagyunk valójában. Miféle katonai kísérletnek vagyunk a prototípusai, és miért lepték el New York-ot a rondaságok. Rengeteg lehetőség rejlik a játék történetében és a felvázolt játékmenetben, így nagy reményekkel várjuk a 2008-as évet, amikor is érkezni fog a Sierra szármyai alatt a Prototype.

    forrás: gamestar.hu
  • karajjj
    #47
    én 75%-ot kérek a banner miatt, és akkor énleszek az algóré :D
    keresek még némi infót játékról
  • mikiking
    #46
    nem oszt nem szoroz :D
  • Rage47
    #45
    jó kis game lesz! először az sg-n láttam a trailert, nagyon állat :)
  • zeli
    #44
    De akkor szavazásból kimaradsz :D
  • mikiking
    #43
    igen,mindenkien osztok 25 - öt :D az én 110 % -oom mellé :D
  • zeli
    #42
    Mindneki kap 25% részesedést?