92
Tömegnövelés
  • gyuri12
    #12
    és 8 tojás megivása reggel?
  • zmeor
    #11
    naponta 3óránként kajálj rízs+hús!
    amellett járj heti 3x edzeni majd iszogassál fehérje turmixokat.
    kreatint te még felejtsd el...
    maximum marhahúsból nyerjed!
    ja és nem árt a szőlőcukros víz sem..(csak el ne hányd magad)

  • cucmalajmc
    #10
    ez engem is érdekelne.
    csodaszereket ne ajánljatok, mert tönkre vágja a szervezeted.
  • tigeroo
    #9
    neem, az valamilyen injekciós izé..azt már megnemmondom hogy mi..felpörget, de fél év alatt tropára vágja a szived, meg én amugysem "tolerálom" az ilyen fake kúrákat..
  • akyyy
    #8
    én ugy tudom azoktól a poroktól az ember szive szivacsossá válig és kampec
  • tigeroo
    #7
    testépítés. majdnem ugyanaz :D
    asszem ilyet...
    az epres finom, de tejbe nem annyira jó mert megmozgatja a gyomrodat is
  • kraawz
    #6
    egyedül egy hízókúra topikot találtam,ami HASONLÍT erre,de a kettő közelsem ugyanaz. Ezt a tápot meg megkérdezhetnéd nekem :D
  • tigeroo
    #5
    vegyél ilyen étrendkiegészítő szarokat. haveromék is járnak gyúrni, de ők valami tápot(?) isznak amit lehet kapni a konditermekben..
    a fehérje a lényeg és hogy edzd az izmaidat
    amugy meg rengeteg idevágó téma van már a fórumon. -stílusosan- karcsú az esélye hogy nem fogják zárni:D
  • gyuri12
    #4
    pedig ettől biztos nőtt volna a tömeged...:O
  • kraawz
    #3
    az ilyen kommentektől ha lehet kíméljük meg a topikot,köszönöm

    Sok szénhidrátot kell fogyasztani,ha jól tudom(?) Zsíros kajákat meg épp kerülni kéne.
  • gyuri12
    #2
    pacalpörkölt, marhapörkölt körettel.
    vagy pedig somlói galuska sok tejszínnel,és barackdarabokkal a tetején.
    vagy hamburger.sok hamburger

    vagy pedig gyere ide, rólam leszívunk pár kilót,átadom neked, és te izommá átalakítod, és megfelezzük.
  • kraawz
    #1
    Üdvözlet. Elsősorban azért hoztam létre ezt a fórumot,hogy többet megtudjak erről a témáról akár egy hétköznapi embertől vagy testépítétől.

    Mostanában egyre többen mondták,hogy járni kellene gyúrni vagy menni valamit sportolni. Szívesen menne az ember,csak én úgy vagyok vele,ha valamit csinálok,akkor azt a lehető legjobban. Szóval előtte fel kellene szedni 5-6 kilót,amit izommá át lehetne építeni (amúgy is rámférne,szal én esetemben pár kilóval lehet több is,lényegtelen)

    Akinek van tapasztalata,hogy milyen étrendek/hízókúrák vannak,az leírhatná. Vagy aki használt tömegnövelőt,kreatint,fehérjeport,azoknak is várom a véleményét,eredményét és tapasztalatait.