307
sok a sznob terepjáró
  • plas
    #27
    mindent elmond...
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Na pont erről beszéltem...
  • zoolee
    #25
    Honda NSX.
  • PyRex
    #24
    Nem tudom, hogy egyeseknek miért csípi a szemét, hogy más milyen autóval jár. Szerintem abszolút nem lehet általánosítani, hogy aki terepjáróval jár, az bunkóparaszt lenne. Ugyanígy a "mercisek cigányok vagy gengszterek" sem állja meg a helyét és a "bmw-sek meg fiatal kis sznob gyerekek" sem. Minden autótulajdonos - függetlenül az autó tipusától - lehet paraszt, vagy nem paraszt. Sőt! Én pl. a "merciseket" mindig beengedem és tudjátok mit? Többször köszönik meg, mint a "suzukisok" - persze már ez is általánosítás volt...

    Szóval szerintem k*rvára semmi közötök hozzá, hogy ki milyen autóval jár. Én is Jeep -et szeretnék venni és nem azért mert XY tipusu ember vagyok, hanem azért, mert az tetszik. Igen, tudom, hogy súlyadó, igen, tudom, hogy sokat fogyaszt, blablabla... Te meg nézd meg, hogy milyen baromi jól néz ki, ennyi. Na pontosan ezért lesz olyan autóm.

    Én nem nézem le azt sem, aki egy 10 éves használt autóval jár és előttem nehéz felvágni az s mercivel, mert nem egyszer vezettem, de ha én tiszteletben tartom a normélis stílusban vezetőket, akkor ugyanezt elvárom mástól is irányomban.
  • F1re
    #23
    felso linkbe 23 masodpercnelé mien kocsi van ?
  • zoolee
    #22
    Én szeretem őket, semmi bajom velük...
    De a lényeg, hogy amcsi v8 as legyen.:)
    Amúgy pedíg városba 1970 es dodge challenger -t :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
  • Monoton
    #21


  • Szabi1991
    #20
    vmeik nap iet láttam pesten :O

    csak fehérbe..
  • plas
    #19
    jah és alig fogyaszt valmicskét...
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Azért földúton meg lájtos terepen elmegy a jórészük, de valóban nem komoly megpróbáltatásokra való egyik sem...:S


    Mellesleg amikor én vezetek, sosem bunkózok, mindig előzékeny vagyok másokkal, és nem dudálok/villogok/mutogatok :) Csak hogy a kivétel erősítse a szabályt :))
  • plas
    #17

    Ilyen kellene a jónépnek, csúcsforgalomban a körúton végighajtani... :D
  • Palinko
    #16
    jó de az legalább terepjáró TEREP! főleg az 1es. a 3 as már nemvaló semmire a 2 es még jól néz ki
  • SimaSuna #15
    Mischief Destroy

    Mischief Assault
  • Szabi1991
    #14
    lol, első komment befojásolt XD

    persze hogy infiniti :DD
  • Palinko
    #13
    ja terepjáró tényleg hülyeség... nekem ez a favoritom főleg ha városi közlekedésről van szó (jó,olcsó,kicsi,asszem nem fogyaszt sokat..):
  • F1re
    #12
    en azert 1 fekete hammerel szivesen furikaznek minden fele
  • plas
    #11

  • Z
    #10
    Ez nem Lexus, hanem Infinity. És szerintem itt a tulaj leírása a kocsijáról. :)

    Tényleg nem sok értelme van egy ilyen kocsinak. De valószínűnek tartom, hogy aki ilyet vesz, nem feltétlenül a kihasználhatóságot tartja elsődleges szempontnak.

    Viszont a Porsche márkár pont az SUV-juk, a Cayenne mentette meg jónéhány évvel ezelőtt.
  • Hydroceph
    #9
    hát nekem pl egyaltalan nem tetszenek...szal elottem leeht villogni, és sztem nem voke gyedul..
    inkább már egy
  • SimaSuna #8
    amerikai srácok ilyet kölcsönöznek..
    majd elviszik a terepre..ahol aztán szét is zúzzák..
    hummerrel beletolatnak (hummernek semmi baja..míg nnek a le(u)xusnak lökhárító leesik stb)
  • hunbasser
    #7
    ezért gusztustalan..."ki vagyok,mi vagyok" bár a sportkocsikkal is ugyanez a helyzet szvsz
  • hunbasser
    #6
    gondolom az sem a Samsungban dolgozik szalag mellett ^^
  • Wolfsnack
    #5
    ezeket a "városi" modelleket nem lehet terepen használni, mert kispóroltak belőle mindent ami földútra kell
    ezek direkt státusszimbólumok, arra vannak hogy te királyabbnak érezzed magad a többi autóshoz képest
  • Szabi1991
    #4
    sztem a "szomszéd" se jár terepezni vele :D
    (szomszéd utcában áll ez a Lexus FX45, két új 5 ös BMW között :DD)

  • hunbasser
    #3
    ezt én sem értem...minek ekkora gép városi utakra?baromi drágák,sokat esznek,nagyok,nagy súlyadó,stb.városba venni terepjárót nem sok értelme van.ezeket a gépeket terepre tervezték,nagy pocsékolás szerintem városi használatra ilyet venni.a vásárlójuk 99%-a csak azért veszi,hogy villogjon vele(már aki városban használ csak ilyet)
  • skeleton93
    #2
    abszolút egyetértek veled,én is ezeket tapasztalom,de ezért szerintem egy topikot nem kellett volna nyitni,de majd a modik eldöntik.
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    Egyre több a városi terepjáró, más országokban már csökken az eladás de nálunk nem látszik
    Kimutatták hogy az agresszív, önző emberek között a legnépszerűbb
    Többet fogyasztanak és bazi nagyok, amire nincs szükség a városi vagy autópályás közlekedésben

    sokat látok hogy szőke maca telefonál egy ilyenben, közben majd lenyomja az előtte közlekedőt, meg éppen nem okoz balesetet sávváltásnál
    meg a kigyúrt fószer a gagyi hátsó lámpás Lexus jeepben, szabálytalankodik és még ő kezd mutogatni ha rádudálok

    nagyon rosszak a tapasztalataim, bunkó emberek vezetik ezeket a járműket és megjelenésükben sem az átlag utakra valók
    nem csoda hogy vannak ellenálások, sárral bekenik meg ilyenek
    ti hogy gondoljátok?