308
Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet
  • JonasSandor
    #308
    Csak nem tudni mikor jön ki.
  • Anonymusxx
    #307
    https://store.steampowered.com/app/1403440/Broken_Roads/

    Jónak tűnik
  • JonasSandor
    #306
    Most ott tartok, hogy 10 vasat kéne összeszednem de nem tudom melyik országban vannak, és a csaták közül melyik adja.
  • JonasSandor
    #305
    Ezzel a golden battlessel ki játszik? Böngészős. Itt lehet regizni rá.
    Egyszerű, de jó időeltöltés.
  • Anonymusxx
    #304
    19 óránál tartok, kb 6-7 szintű vagyok, az ellenség kb továbbra is kb1.-2. szintű, ezért így nem túl izgalmas a harc sajnos... Varázslatokat is csak eddig 2 szer kellett használnom komolyabban...
    Szóval a nehézség ne tartson vissza, ha mégis megpróbálnád :) Nem tudom később milyen lesz, jelenleg felvittem a nehézséget maxra, szuperembere, vagy mire, de így se lett sokkal nehezebb, csak tovább tart egy picivel..
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.06.15. 21:45:35
  • Anonymusxx
    #303
    az legeleje egy kicsit nehéz volt, a bogarak maitt de utána túl könnyű lett, fel is vittem a nehézséget egyel advancedre... :) Aztán persze lehet nehezebbé válik.. a szentélyben kezdtem, utána jött a bogaras rész, ami nehéz volt, utána meg az erdőt fedeztem fel, ahol nagyon könnyű ellenfelek vannak,

    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.06.15. 00:12:52
  • Kancsalborz
    #302
    Az a baj vele, hogy ez már tényleg egy nagyon "vékony" rétegnek szól.
    Én is EOB, meg Wizardy sorozatokon nőttem fel, de ez a Grimoire túlmegy minden határon...XD

    Ezt még ezekkel egyidőben is HC- game- nak nevezték volna.
    A fejlesztő egy tagathatatlanul elhivatott műfaj rajongó aki hosszú éveket tett bele az "álom" RPG megvalósításába, de - nem csak az én, hanem többek véleményeme szerint is - "kissé" túllőtt a célon...

    Minden rutinommal együtt a kezdőhelytől kis túlzással 50m- re úgy vernek agyon minta nem is kezdő hősök , hanem egy csapat vak sánta fogyatékos lennénk, es ez késòbb még durvulni fog...
    A teljes lore alapos átolvasását és megtanulását igénylő találós kérdésekről, meg a fél kontinensnyi területet felölelő kb. többkötetnyi naplóvezetést igenylő rejtélyek megoldásáról, és titkos helyek kinyitásáról ne is beszéljek...

    Lehet vele játszani, meg bele is lehet tanulni persze, de ehhez olyan szintű elhivatottság és időmennyiség kell, ami egy magamfajtának vagy 20- éve volt utoljára, a mai generáció 99,9%-a, meg kb. az első csata után fog elmenekülni belőle...XD

    Arról nem is beszélve hogy bugos ez is mint az állat, mint a 2017-es első verziója, amit az egyszemélyes "gárda" sosem tudott jól kwzelni, normálisan javítani...

    Minden tiszteletem annak az egész földön kb egy-két tucatnyi időmilliomos hc rpg fannak, aki ezt a játekot valaha majd a végéig kijáttsza...XD

  • Anonymusxx
    #301
    Elég jó ez a Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar (V2)

    https://store.steampowered.com/app/650670/Grimoire__Heralds_of_the_Winged_Exemplar_V2/


    klasszik oldschool rpgsek tehetnek vele egy próbát
  • hawkie22
    #300
    Nagyon jó a játék, közepes fokozaton eddig az Atreides-ekkel sikerült politikai gyözelmet aratnom, teljes dominanciával még nem nyertem. Fremenekkel bedaráltak Harkonnen-ék, most akarok egy játékot indítani Insane módban a Harkonnen családdal. :)
  • Norbertboy
    #299


    Dune Spice Wars
  • JonasSandor
    #298
    Kipróbáltam a virágboltit és működik.
  • JonasSandor
    #297
    Elindult végre a song of conquest bétája 30 euró most.
  • JonasSandor
    #296
    King artur holnaptól.
  • JonasSandor
    #295
    Once Upon a Time... Life: Origins
    Itt van amire ezer éve vártunk. Gépigénye lesz rendesen.
  • JonasSandor
    #294
    The Dragoness: Command of the Flame Ennek mától van 17-ig zárt bétája, ki kapott meghívót rá?
  • JonasSandor
    #293
    Song of qounqoest május 10-től válik elérhetővé a bétája.
  • AnuluWork #292
    Myth of Empires

    Akinek a Conan Exiles bejött, talán ez is be fog. Még early access, steamen egy ideje már nem elérhető, csak a saját oldalukon lehet megvenni, de jófajta darab. Nem fantasy. Kínai történelem. Meg kell szokni a hülyeségeit, de ha ez megvan, utána eléggé rá lehet kapni.

    Itt is van szinte minden, mint a Conanban. Lehet normálisan, ill. vízre, fára építkezni, lovat, állatokat tamelni, vadászni, állatokat tartani, csicskákat (saját harcost, munkást) szerezni, saját zászló, klán, stb. Van PVE és PVPszerver. Kínai playerek pvp szervereken túlsúlyban, de teljesen nyugisan lehet nyomulni PVEn is, ha pedig jól megy, érted mi hogyan működik, akár át lehet cuccolni PVP szerverre is.

    A PVE szerintem jobban játszható, kevesebb kreténre kell számítani, és ott is simán lehet playerrel harcolni. De van saját szerver lehetőség, rengeteg beállítással.

    Emellett jól néz ki, gyors. Van dlss, fsr, kinek mi. 3rd person és 1st person módok. Szerintem, jófajta darab. Survival játék, tehát hidegre, melegre fel kel készülni!







    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.03.17. 19:28:21
  • JonasSandor
    #291
    Eszméletlen brutál jó lett ki ne haggya senki, megérte kivárni ezt a rengeteg időt mire kijött.
  • JonasSandor
    #290
    Tunicot próbáljátok ki majd szinkronnal jön.
  • JonasSandor
    #289
    American Theft 80s: Prologue
    Ez holnap jelenik meg, és ránézve egy ingyenes gta klónnak tűnik, hatalmas gépigénnyel.
  • Kancsalborz
    #288
    High Fleet

    Egy szenzációs stratégia/akció hibrid játék olyan brutál "classic dune" hangulattal, hogy csak tátott szájjal néztem...

  • JonasSandor
    #287


    Tegnap jött ki, egy kis retró heroes 2
  • JonasSandor
    #286
    Ghostwire tokyo március 25-től.
  • JonasSandor
    #285
    Ruby hunter ingyenes lett érdemes ránézni baromi nehezek a pályái.
  • JonasSandor
    #284
    Tabletop Playground érdekes game lesz ez.
  • JonasSandor
    #283
    Maia most jött ki?,még 2014-es 1-ső számába volt benne a pc guruba.
  • JonasSandor
    #282
    The Black Masses
    ez jó játék lett?
  • JonasSandor
    #281
    Besiege kilépett az örli exeszből.
  • JonasSandor
    #280
    asylummal mivan?
  • JonasSandor
    #279
    THE QUIET MAN
    Ez beszarás lesz 2 nap múlva tiszta élő game.
  • JonasSandor
    #278
    Nem láttuk kulturst esetleg nyomta valaki?
  • steweee
    #277
    stone age felújítva látta már vki ?

    dinoszauroszos, logikai - dos időszakból
  • JonasSandor
    #276
    Ruby huntert ki játsza?
  • Shiwo
    #275
    fiatalkorom klasszikusa nekem is eszembe jutott (: de nem hiszem, hogy kormánnyal is működőképes lenne :D
  • Shiwo
    #274
    köszi

  • JonasSandor
    #273
    A heroes online meg egy fos nincs befejezve meg időkorlátos is ráadásul ami benne volt 2-szer kiakasztottam. Nem tudom mért nem fejlesztik tovább jó kis játék lett volna belőle.
  • JonasSandor
    #272
    Az nem is megy windows 10-en. Meg milyen gépe van mert így elég nehéz hogy mi indul el rajta.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2017.10.05. 14:56:40
  • JonasSandor
    #271
    Az elég béna kipróbáltam semmi taktika benne mint egy heroes játékban vagy kings bounty-ban.
  • NEOreg3
    #270
    The Crew: az első pár kötelező jellegű versenyt átviheted helyette, utána egész amerika területén szabadon autókázhat. Hátránya, hogy csak 1 kocsi lesz ha nem játszik rendesen, mivel játékbeli pénzből, lehet újakat venni. Csak online játszható, ha túl sokat karambolozik a többi autóval, akkor elkaphatják a rendőrök. :(

    Test Drive unlimited 1-2: hasonló a Crewhoz de ezeket offline is lehet játszani. Talán lehet 100%-os mentést szerezni hozzájuk, ahol az összes autó unlockolva van, valamint trainerrel valószínűleg kikapcsolhatóak a rendőrök, mivel itt is vannak.

    Lego City Undercover: kb egy lego GTA-nak felel meg, szerzel hozzá 100%-os mentést és akkor oda mehet ahova akar, bármelyik autóba beleülhet amit az utcán lát. Nem lehet meghalni. Mivel rendőr a a főhős a többi rendőr se fogja bántani, freeroamban ellenfelek sincsenek.

    Ha sokkal régebbre megyünk vissza akkor a Midtown Madness 1-2-ben is volt lehetőség céltalan autókázásra csak már nem tudom melyik módban, talán ez állna a legközelebb az elképzelésedhez.
  • savior666
    #269
    Atlantica online