308
Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet
  • dartonita
    #188
    The Movies,X3-Reunion,Two Worlds,Overlord,Football manager,Rome:Total War,Lineage2.
  • Esrohnoil
    #187
    Vhogy úgy. :)
  • lacika123
    #186
    Audition Dance Battle
    Bővebb ismertető Itt
  • gameplusz
    #185
    Michael Schumacher World Tour Kart 2004

    Best szórakozás :)
  • Code92
    #184
    FEAR Combat a fear ingyenes multiplayer változata, lekapható innen

    utána el kell látogatni a joinfear.com -ra és regelni kell, utána e-mailban kapsz egy cd-key-t és mehet az install.

    nem kell hozzá az alap fear, kicsit ki van egészítva ez alap fear multy része.

    ajánlott gépigény: 3 ghz proca
    1 giga ram
    256 mb-s videókari
    min. gépigény: 1,7 ghz proca
    512mb ram
    64mb-s videókari(radeon 9000-esnél jobb!)
    5 giga szabad hely.

    kipróbáltam,l naggyon ottvan ez a kis cucc mindenkinek ajánlom.
  • SD456
    #183
    Hy all!

    Ha valaki szereti az MMORPG-ket akkoritt van egy ingyenes,kicsit és jó. Ha esetleg segítség kell akkor PM!

    Bye all!
  • cucmalajmc
    #182
    libikóka, hinta, homokozólapát, úszógumi
  • Pistike 007
    #181
    Ezekszerint te már végignyálaztad az összeset? :)
  • Esrohnoil
    #180
    A többit is meg lehet csinálni. Szóljatok ha nagyon nem megy vmelyik.
  • Pistike 007
    #179
    Swans roomot már megcsináltam egyszer, nagyon király, ajánlom mindenkinek!
  • Esrohnoil
    #178
    Szóval a helyes linkelés. :D

    Itt található pár gondolkodtató játék.
  • Esrohnoil
    #177
    http://mofuya.com/

    Vannak még ilyenek.
  • Pistike 007
    #176
    párezer
  • tzsoltika
    #175
    ezt most miért irtad?
  • Larvin
    #174
    Hát tény, hogy nagy a pangás a játékpiacon. De inkább várni kelljen a játékokra minthogy kidobják őket félkész állapotban! Télen a karácsonyi szezonra időzítik szerintem a nagy durranásokat.
    Idén is volt jónak ígérkező game csak elszúrták őket
  • Esrohnoil
    #173
    Mennyibe kerül egy ilyen?
  • Pistike 007
    #172
    És a szerszámasztal?
  • plas
    #171
    amint látod ez a game 2+ -os...
    Lehet túl korai lenne neki még ez a komoly [3 elemből álló: ember -talicska-talicskában kocka] játék.
  • tzsoltika
    #170
    Nem, nekem nincs ilyen és nem is lesz. Nem szeretem a legót, de kösz hogy betetted mert a tesómnak most lesz a 2. szülinapja és ilyet veszek neki :)
  • leho94
    #169
    ilyen már van tzsoltikának....lekéstél:)
  • plas
    #168
  • stoner27
    #167
    kor: 18-25 között
    nyugi nem piszkálni akarlak,csak furcsa
  • Desiderata #166
    Jungo, egy nagyon gusztán kivitelezett logikai játék, golyókat kell egymás mellé rakodni
    tailer is van, a dzsungel békéjét kell megtartanunk és kiszabadítani az állatokat
    demo most jött ki
    aki szereti az ilyen játékokat annak kötelező darab, én imádom! hivatalos oldal
  • Code92
    #165
    egyébként tanuló vok szal ÉRTEM és nem kötekedni jöttem ide cak benéztzem és egy jó nagyot nevettem a fenti kiíráson.

    témához kapcs. nem tom h. nyomtátok-e már de én most a FEAR-ra vok ráállva utána meg a kiegét fogom tolni, idén nyáron (jún. 28 án) jön még egy ígéretes overlord nevű game.
  • tzsoltika
    #164

    Te most kötekedni jöttél ide? Jelenleg a tanulóknak vakáció van. És ilyenkor van idejük játszani és nem a tanulás. ÉRTED?!
  • Code92
    #163
    Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet van olyan játék isa amit a vakációban nem lehet játszani??? játék dobozára rtá van írva h. csak NEM vakációban játszható!!!
  • Pistike 007
    #162
    Deer Hunter 2005 Ja, és szeretettel várunk a fórumban is. :)
  • Desiderata #161
    Dark Matter
    egyszerű űrhajós gáma, de nagyon pöpec
  • leho94
    #160
    tsunami a balatononXD
  • stoner27
    #159
    hát jó az más,de az utóbbi napokat nézve,nem nagyon lesz idén nyáron se tornádó,de még eső se nagyon:)
  • leho94
    #158
    és ha zuhog az eső vagy tornádo van????
  • stoner27
    #157
    jah,én is unatkozok,de nyár van,minek ilyenkor játék?STRAND
  • KILLER2
    #156
    Nekem pl pont jól jött ez a topic, legalább lesznek ötelteim, miket próbáljak ki.Lassan én is kezdek kifogyni a játékokból.
  • VRSDM
    #155
    érdekes megfigyelni ki mikkel játszik -.-
  • KILLER2
    #154
    Én most Battlefield 2141-t tolom. Amúgy FarCry, Hitman 3-4, ha olyanod van Doom 3, Quake 4 vagy FEAR, C&C Tiberium Wars, GTA SA, SW Jedi Academy (örök kedvenc), esetleg KOTOR 1-2, Spider-Man 3, LOTR Battle for Middle-Earth 2, Postal 2, PoP 1-2-3 sorrendben, Battlefield 2142 (többit még enm próbáltam), Halo 1-2.
    Most ennyi jutott eszembe, de ez egy évig is kitart.
  • theodor
    #153
    Far Cry, World Racing 2, NFS MW, WTCC, CS Source, S.T.A.L.K.E.R, HL 2, Battlefield 2, GTA SA. Ezek az én kedvenceim.
  • Code92
    #152
    nem azért de ha ettől jobban alszol akkor másold be minden fórumba h. mik a legkeresetteb témák......de nem sok érttelme van.....
  • tzsoltika
    #151
    nekem az egyik legjobban tetsző kalandjáték a 80 nap alatt a föld körül (80 day around the world) ez nagyon bejött
  • csgj
    #150
    hm... hát nekem eddig egyik kalandjáték se volt unalmas, amivel játszottam. Pedig már sok ilyen gamehez volt szerencsém :) Talán a legnagyobb kedvencem közöttük a The Longest Journey. Hihetetlenül jó története és fantasztikus hangulata van, egy lenyűgöző mese az egész :) A Dreamfall már nem volt ilyen szupi, de ott a modern grafika nagyon jól vissza tudta adni a világ hangulatát... Csak sokkal komorabb game volt..
  • Szeszmester
    #149
    Sam & Maxet elkezdtem, de olyan rettentően unalmas és vontatott (és nem is vicces), hogy 10 perc után abbahagytam. Pedig szeretem a kalandjátékokat.

    Reflexive oldalon tényleg akad pár jó cucc, új másolásvédelmük van, de van ehhez is törés.

    A CS egész szórakoztató, meg DOTAzni szoktam, warcaraft3 mod.