314
Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet
  • JonasSandor
    #273
    A heroes online meg egy fos nincs befejezve meg időkorlátos is ráadásul ami benne volt 2-szer kiakasztottam. Nem tudom mért nem fejlesztik tovább jó kis játék lett volna belőle.
  • JonasSandor
    #272
    Az nem is megy windows 10-en. Meg milyen gépe van mert így elég nehéz hogy mi indul el rajta.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2017.10.05. 14:56:40
  • JonasSandor
    #271
    Az elég béna kipróbáltam semmi taktika benne mint egy heroes játékban vagy kings bounty-ban.
  • NEOreg3
    #270
    The Crew: az első pár kötelező jellegű versenyt átviheted helyette, utána egész amerika területén szabadon autókázhat. Hátránya, hogy csak 1 kocsi lesz ha nem játszik rendesen, mivel játékbeli pénzből, lehet újakat venni. Csak online játszható, ha túl sokat karambolozik a többi autóval, akkor elkaphatják a rendőrök. :(

    Test Drive unlimited 1-2: hasonló a Crewhoz de ezeket offline is lehet játszani. Talán lehet 100%-os mentést szerezni hozzájuk, ahol az összes autó unlockolva van, valamint trainerrel valószínűleg kikapcsolhatóak a rendőrök, mivel itt is vannak.

    Lego City Undercover: kb egy lego GTA-nak felel meg, szerzel hozzá 100%-os mentést és akkor oda mehet ahova akar, bármelyik autóba beleülhet amit az utcán lát. Nem lehet meghalni. Mivel rendőr a a főhős a többi rendőr se fogja bántani, freeroamban ellenfelek sincsenek.

    Ha sokkal régebbre megyünk vissza akkor a Midtown Madness 1-2-ben is volt lehetőség céltalan autókázásra csak már nem tudom melyik módban, talán ez állna a legközelebb az elképzelésedhez.
  • savior666
    #269
    Atlantica online
  • savior666
    #268
    link
  • Shiwo
    #267
    Hali,

    gyerkőcnek keresnék olyan autós játékot , amelyben lehet menni össze-vissza céltalanul, kötetlenül, nincs idő, ellenfél, stb.
  • JonasSandor
    #266
    Körökre osztott mmo nincsen?
  • JonasSandor
    #265
    Elakadtam a játékban 100 parasztot kér és csak 60-at enged bevenni ilyenkor mivan?
  • Anonymusxx
    #264
    Alpha Centaury..
  • JonasSandor
    #263
    Ez elég aranyos kis játék eléggé szívatos kis mappokkal.
  • buklee
    #262
    Helló
    Valami olyan játékot keresek mint a spore űrkorszakos része, ahol egy bolygót lehet kolonizálni, civilizációt létrehozni rajta ilyesmi. Vagy csak simán valami űrbázis vagy holdbázis építgetőset.
  • Aquir
    #261
    Ajánlat

  • Szeszmester
    #260
    Köfi :)
    Közben megvettem ezresért a Beyond Good & Evilt a GoG-on.
  • Aquir
    #259
    Néhol más jelentést véltem felfedezni mint ami a játékban volt (a fordítói szabadságon kívül), viszont a fogalmazás - nekem általában azzal van gondom - nagyszerű! :) Amikor játszottam az volt furcsa, hogy ennél a játéknál a szóhasználata miatt több olyan szó jött szembe aminek a jelentését nem tudtam fejből :)
  • Szeszmester
    #258
    Ez tényleg jó. Készítettem hozzá fordítást :)
  • Rage47
    #257
    és hatalmas zenék:) én is imádtam
  • Aquir
    #256
    Ezt emiatt most megint végigjátszottam. Még mindig nagyon király és egyedi.
  • Aquir
    #255
    Tudok mondani egy időmanipulációst:

  • Szeszmester
    #254
    Létezik jófajta platformer PC-re?
  • Aquir
    #253
    egy élvezetes Papírrepülő :)


    Irányítás:    jobb és balnyíl (váltogatva=egyenes)    #    X,C - idő    #    Enter - új kör    #    Space - szikrázásnál turbó
  • REALista
    #252
    Üdv!Tudna valaki ajánlani egy a Bionic Commando Rearmed -hez ahsonló max 1-2 éves játékot?Köszi
  • marci555
    #251
    Heló!

    Tudna valaki ajánlani egy olyan 2003-2004-2005-ös mászkálós játkot? Kb mint a Harry Potterek, vagy vmi hasonló.
  • N o N a m e
    #250
    van egy kurva is benne :D a tesóm játszott a játékkal nemrég és mondta hogy egy néni követi :D és tényleg xD a híd egyik kanyarja alatt van :D
  • Aquir
    #249
    de nem tudtam az épületekbe bemenni :p ellenben 6 emeletet kibír az emberke
    ja meg nekifutsz egy embernek eldől :D
  • N o N a m e
    #248
    :D
  • ldavid
    #247
    jaja, meg van pár hely, ahol néha rengeteg az ember, én azt szeretem.. xD
  • N o N a m e
    #246
    a nagy hidnak a 2 kanyarjában olyan jol lehet driftelni :D
  • N o N a m e
    #245
    loál :D kösz! :D Rég láttam 10 megás játékot :D Remélem nem fog akadozni :D
  • Aquir
    #244
    hát lol, olyan mint egy kezdetleges gta xD
  • ldavid
    #243
    ezt próbáljátok :)
    nem is olyan rossz, mint amilyennek kinéz
  • Aquir
    #242
    hát ez fail
  • leho94
    #241
    elég jó ;|
  • Aquir
    #240
    az milyen játék? :P
  • leho94
    #239
    fail
  • Aquir
    #238

    Mostmár Jellycar a neve :)
    Letöltés


  • Shep
    #237
    Van olyan bringás játék, amiben pl, hegyről kell lefele száguldani, trükközni meg hasonlók, lehetőleg ne legyen pár évnél régebbi.
  • crossroad
    #236
    Sziasztok!

    Aki még nem ismeri esetleg:
    Travan, egy remek online stratégiai játék, amely teljes egészében böngészőben játszható, nem kell telepíteni semmit, így ideális munkahelyre ;)

    Ha regisztrálsz, akkor mindig célszerű a legújabb (legnagyobb számú)szerverre regisztrálni...

    Ha ezen a linken keresztül regisztráltok és eléritek a 75-ös népességet, akkor azzal engem segítetek a játékban... :)

    http://www.travian.hu/?uc=hu3_33629

    Gyertek próbáljátok ki, én már fél éve játszom vele és szerintem baromi jó...

  • Aquir
    #235

    Hali

    Itt sokféle játék van amit le lehet tölteni, 2d-s 3d-s, különböző játékok 2000-től 2007-ig, és rengeteg.
    Pl ezek csak a 2005-ös játékok. Még nem próbáltam ki egyet sem, de nem néznek ki annyira rosszul, most töltök belőlük. Na köszöntem! :)

  • Indigo
    #234
    Ilyesmi játék pl a XIII