308
Ajánljatok játékokat, amiket a vakációban játszani lehet
  • csoola
    #108
    a prey-t a human head studios készitette, de nekem is fennt van téleg zsir:D
  • Zarache
    #107
    hi all en is ajanlok egyet Cabal Online ittvan egy honlap is hozza :)
    http://cabalonline.extra.hu/
  • Frosty01
    #106
    ms paint
  • soma22
    #105
    pazdet!75 fok van a szobában, de te még a gépet is tolnád egész nap?ki kell huzni strandolni egész nyárra, nem benn rohadni a büdös meleg szobában...

    csak hogy ne legyek off:
    Football manager sorozat;)
  • Dexantreal
    #104
    Brothers, nah, írni se tudok, sry.
  • Dexantreal
    #103
    Borthers in Arms: Road to Hill és Earned in Blood. Ezek jelentek meg eddig, jó második világháborús taktikai fps. Szerintem sokat kell taktikázni.
  • Broafka
    #102
    nekem olyan mini játékok kénének amik nem igényelnek túl bonyolult dolgokat

    egyszerűek, jók, szórakoztatóak!

    ne kelljen sok gombot nyomogatni egyszerre!

    ilyen játékokat tud valaki nekem mondani, hálás lennék?
    (pl: Puzzle Bubble, hogy valami ötletetek legyen hogy mire gondolok, vagy Zuma)

    köszi
  • tzsoltika
    #101
    mi az a BiA?
  • tzsoltika
    #100
    TÉK
  • Dexantreal
    #99
    signle=single
  • Dexantreal
    #98
    Fifa, NBA, NHL sorozatok, emellett CoD, CoD: UO, CoD2 (multi és signle egyaránt. Single jelige: mert jó nosztalgiázni), Scarface, GTA: San Andreas és elődjei - bár látam ,hogy ajánlották már előttem is, helyes - BiA első két sorozat és majd ősszel, vagy mikor a Hell's Highway.
  • tzsoltika
    #97
    A Land of Dead játékot ismeri valaki? Nekem nagyon bejött szerintem király a grafika, barnul a gatya hátul, nem túl hosszú, de nem is rövid, nekem nagyon tetszett. Aki megteheti próbálja ki mert megéri. Ilyen játék még a The Suffering na az is egy csúcs játék, elég régi de a grafika meg a hangok szépek, azt is ki lehet próbálni. Más horror játékot nem ismerek. Ha valaki tud akkor az irja be legyenszíves.
  • scorpeeon
    #96
    Az NFS carbon kívételével jóknak mondhatók mind, jah :)
  • Prince of Máté
    #95
    AMi most fennt van a gépemen:(ezeket ajánlom is)
    Doom3
    Quake4
    Prey (id 4ever :D)
    NFS: carbon
    GTA San andreas
    COlin Mcrea Dirt
    Vagy rakd fel a VIce city-t és menny le a strandra( a játékban) és tiszta hawaii feeling lesz :D
  • Code92
    #94
    tavaly nyáron toltam, 1 hetem ment rá bár nyugistempóban nyomtam és napi 1 órát max jah utolsónap 2-t de volt olyan nap h. nem is toltem, mindenesetre jó ez a gamma a hangulata meg egyszerűen leírhatalan ilyet nem fox látni, mindenkinek ajánlom, ha ezt végigtoljátok akkor a fear, doom3 quake4 már nem nagyon fog megilyeszteni.......ennél parásabb gammát még nem toltam, de ezt viszont végig mert nagyon ottvan.
  • PLackó
    #93
    nem lehet egy képpel visszaadni ahangulatát:P
  • Apus
    #92
    kurva fosatós. mindenkinek ajánlom, multhéten játszottam végig, óriási volt.
  • trogerzsiger
    #91
    De kosarazni is jó dolog :-)
  • trogerzsiger
    #90
    Nos én ajánlom neked a cod:uo-t fasza kis 2.vh fps. Jó sok server, nincs nagy gépigénye
  • Dragooon #89
    hát ilyen kis aranyoska:) én a 2.ra szavazok:)
  • Jano
    #88
    Hmmm, milyen az? Ijesztgetős olcsó fos, vagy gyomorgörcsben játszós rettenethangulatú?
  • tzsoltika
    #87
    azért nem mindig fogok gépezni, csajok, bulik stb. csak azért kellenek a játékok mert csak augusztus végén fogunk nyaralni menni és addig nem tudom hogy mit csinálljak
  • olympus
    #86
    vagy csajozz, mint már lejjebb irták. Ne bazd el a fiatal éveidet , nem éri meg kockulni nyáron:)

  • tzsoltika
    #85
    már gondoltam rá
  • PLackó
    #84
    ezzel a konfiggal nem csoda hogy szaggat :S
    ha ennyire játékmániás vagy ,szerintem menj el nyáron melózni kicsit,és dobj össze egy jobb gépet.
  • Rise Against
    #83
    lego, bújócska?
  • tzsoltika
    #82
    Criminal Origins?
    mert az nekem is megvan és szaggat, nem is játszottam rajta
  • tzsoltika
    #81
    Kösz a tippeket, utánanézek a játékoknak és ami tetszik azt letöltöm/megveszem. Azért még jöhetnek a játék ajánlások

    itt a konfigom:
    AMD Sempron 3000+ 512 MB Ram, 1808 MHz, nVidia GeForce FX5200 256 Mb
  • PLackó
    #80
    Ha horror kell: Condemned
    nem mertem végigjátszani,felénél megálltam
  • Nuki
    #79
    Warblade.
  • vegicsek
    #78
    Akaszd ki a Sims 2-t.
    Pókerezz
    Nőzz
    Ha van egy kis időt csézzé multiban
  • dzsuvajoe
    #77
    A Nem ellenkezik pecs 1.2v je a ..Sőt felajánlj amagát sem roszz, ill próbáljátok ki a DOUBLE MOD-ot az is fantaszikus.
  • Apus
    #76
    azthittem először, hogy a duke nukem forevert ajánlod :)
  • Esrohnoil
    #75
    V. Gothic 1-2

    Esetleg:
    Duke Nukem: Manhattan Project.
    Magyar szinkronnal vmi isteni. :D
  • Shiwo
    #74
    esetleg próbálkozz RPG-kel, mint a Baldur's Gate 1-2, vagy a Fallout 1-2
  • csoola
    #73
    half-life 2, cs, lost planet, colin mcrae dirt, prey (én utobbi kettöt tolom most)
  • Rockynhooo
    #72
    supermario
  • Palinko
    #71
    ez mind igaz, bár a pingbelassulás és a cheaterek ott a nagy játékélményromboló dolog...
  • Zsolti9014
    #70
    A topik nem rossz ötlet! Olyan ötletem van hogy: a játékkereső személy beírja a konfigját és arra ajánlgathatnak mások. így pl. a gyengébb géppel rendelkezők (Pl. P1-esek) is találhatnak játékot.
  • stoner27
    #69
    áhh fasza,mostmár jó