14488
prostreet
  • Dante73
    #1854
    Az UG2 tuti kis gém volt. Az MW majdnem jobb lett, csak kivették belőle a normális (UG2) tuningot. Ha bennehagyják, nagyon jó lett volna, élveztem marhára az üldözéseket! Carbon egy erősen butitott UG2 volt, egy teljesen fantáziátlan városban. Mindent kivettek, ami jó volt az elődökben, kaptunk helyette kanyon versenyeket. Nem akarom a rajongóit megbántani, de szánalmas volt, szerintem. Elnézve az utóbbi pár NFS-t, nálam egyértelmüen zuhanórepűlésben van a szinvonal. (EA-rókabőr) ProStreet-et is elég gyenge ficsőrökkel reklámozzák, (gumifüst? könyörgöm, "bent ülök" a kocsiban NEM látom, rajtnál meg nem a többiek gumiját fogom nézni!) ugyhogy sokat nem várok tőle, DE nagyon remélem, csalódok, pozitívan! Ideje lenne visszaadni az NFS név fényét...

    Dante.
  • DeathJr
    #1853
    Hát én most néztem meg az egyik videót és itt a helyszinen szartam össze magamVÉÉÉGRE benne lesz a kedvenc kocsim:) Honda Civic Type-R
  • Prince23
    #1852
    Hát...xD
  • LoCk
    #1851
    A leghosszabban egy póniszimulatorral tudtam jatszani, ami Wii volt..ott nem allt nagy sor
  • Prince23
    #1850
    Ja, jó
  • LoCk
    #1849
    Egy versenyt lehett menni, utanna jott a kovetkezo ember.
    Alltalában minden ismertebb gaménál hatalmas sorok álltak.
    Ha ott elkezdtem volna kielemezni a gamet, szerintem meglincselnek..
  • Prince23
    #1848
    Milyen a küldetésrendszre? maradt a barbon styl?
  • LoCk
    #1847
    Jatszottam a GC-n a gameval.
    Eleg tuti.
    HD kinézet,szép grafika. Jobb lett szerintem az iranyitas, mint az elodoke..
  • Prince23
    #1846
    Remélem azért ettől jóval változatos lesz a NFSPS.
  • SLICK
    #1845
    ez tetszik! THX
  • Szabi1991
    #1844
    szted mi ezt honann tudjuk ? :DD
  • dragon11
    #1843
    Lesz benne 3kezdő autó,mint a Carbon-ban?:S és megint lesz az a 3fajta hogy tuning ekzotikum meg a 3.?:S
  • Szabi1991
    #1842
    azt csak MSN-en :)
  • gabi89
    #1841
    Idézőjelbe raktam tudod mit jelent :D
    Az adott kerethez képest jó gép-így értettem.
  • DJ Skyline
    #1840
    ázsiai lánykáról egy hasonlót?
  • kovecses
    #1839
    Majdnem azt hittem hogy eltévedtem és rossz fórum téma :D
  • kovecses
    #1838
    majdnem

    :)
  • Szabi1991
    #1837
  • kovecses
    #1836
    NEM

    Kevés pénzből nem lehet jó gépet összerakni, csak az amber elhiteti magával hogy jó a gépe mikor tudja hogy nem...

    Jó géphez pénz kell...
  • Szabi1991
    #1835
    nem lett volna túl "kicsi" ? XDD
  • DJ Skyline
    #1834
    a kipufogóról azt hittem, hogy visszapillantó tükör
  • Szabi1991
    #1833
    háttérkép :)
  • gabi89
    #1832
    Azért kevés pénzből is lehet "jó gépet" összerakni csak ahoz érteni kell hozzá és nem egy gyenge procihoz egy dx10-es vga-t kell venni ami még nem is olyan jó mert a dx10-es kariktól nem azt kaptuk amit vártunk ugye :(
  • kovecses
    #1831
    Ne fikázzátok légyszi, én átérzem milyen helyzetben van ezért csak finoman mondtam neki mi a helyzet a procival.

    Inkább észrevehetnétek hogy a maxot hozza ki a gépéből.

    Valószinüleg nincs pénze új gépre mint ahogy nekem sem, ezért én emgértem.

    Menni fog a játék a gépén, hogy hogyan az már más kérdés.

    Nem kell senkit és senkinek a gépét lenézni.

    Vannak akik nem tudnak annyit költeni bizonyos dolgokra mint amennyit szeretnének...

    Megértéseteket köszönöm.
  • tmisi
    #1830
    Sempronhoz 8600GT? Minek plusz pénzt kiadni dx10-es kártyára ilyen gyenge proci mellé? Műr az SM3-as játékok az Athlonokat is megizzasztják.
  • BIZ0906
    #1829
    Procival gondok lesznek. A VGA-bol sokat fog szedni és qrwára fel fog melegedni úgyhogy a hűtésre figyelj oda.
  • kovecses
    #1828
    Persze
  • mikiking
    #1827
    Gépemmel szerintetek jol fog nyomulni a game ?
  • kovecses
    #1826
    ok

    xD
  • BIZ0906
    #1825
    Egy szóval nem mondta, hogy új XD
  • kovecses
    #1824
    Ez minden csak nem új...köszi
  • Szabi1991
    #1823
    voltmár..
  • Elveon
    #1822
    Need For Speed ProStreet videó!
  • BIZ0906
    #1821
    Hát sajnos ez igaz. De azért a GTA-t ne hasonlítgassuk egy NFS-hez hát hogy néz az úgy ki? :D Értelemszerüen jobb a GTA de ott több mindent is lehet csinálni :)
  • Alwares
    #1820
    Én megbecsülöm, mégsincs lehetőségem megvenni minden játékot amit szeretek, de legalább nem anyázom le, úgy mint mások... De a kedvenc vagy a magyarok álatal készített játékokat ha tehetem megveszem + ami magyarul jön ki ahhoz hozzá se nyúlok míg meg nem lesz eredetiben, mert egyszerűen ég a pofám, hogy lelopom azt amivel megdolgoztak mások... Persze ezt csak PC-re értem, a 360-as játékok ára ami sosem kevesebb mint 16k az már nekem is nagyon sok, főleg ha azt nézzük hány játék adnak ki havonta amit szívesen tolnék...
    No de itt van ez a prostreet, huh de várom már, főleg mivel ebben is lesznek izomautók. A carbont végülis amiatt játszottam végig mert volt benne Camaro SS és a többi fasza kis verda...
  • Szabi1991
    #1819
    www.needforspeed.com
  • DJ Skyline
    #1818
    GTA-t 8-10 óra alatt? hááát, hááát...maximum ha harmadszorra viszed végig, de elsőre egy olyan ember aki még nem GTA-zott életében az tuti nem fogja 8-10 óra altt végig vinni! van akik a legegyszerűbb küldetéseken elakadnak! és a GTA-ban több a lehetőség, mint mondjuk a Carbonban! azt végig viszem, és mit csinálok utánna? tuningolgatok pár autót, versenyezgetek! hamar rálehet unni, legalábbis a játék végig vitele után az utóbbi NFS részek nem nyújtottak további élvezetet
  • Csabesz6
    #1817
    ehh:"a játékkészítők több évig tartó munkáját."nc
    sajnos ezekkel a mai nfsekkel közel sem foglalkoznak ennyit szvsz.
  • otrosinka
    #1816
    ez nekem iss bejön :)
  • Jim79
    #1815
    Hmmm, nekem teljesen bejött a MW, a Carbon-t is végigtoltam.
    Abban valóban igazad van, h a story-t nézed, pár óra alatt kész van a game. Próbáld meg az összes kocsit fullra kihozni, na az eltart egy darabig. Megannyi játék van a piacon (GTA, Tomb Raider, stb), ahol valóban a végigviheted a játék story-ját 8-10 óra alatt, de szerintem az igazán hard gamerek jobban kifacsarják a narancsot.
    És itt jön képbe a warez része is, mert a sztm a játékosok 80%-a letölti, dicsekszik vele, h milyen fasza gyerek, h ő már játszik vele, végigtolja a story-t, eljön ide, lehurrogja, mindezt pár óra játék után.
    Én meg fogom venni és ki fogom élvezni minden cseppjét. Ezért csinálják ezt és nemcsak ezt, az összes többi játékot. Kicsi ez a rétek, mely megbecsüli a játékkészítők több évig tartó munkáját.
    Mindegy is, lehet hurrogni, de tudom, h a kakóscsiga belsejét csak kevesen ízlelik meg, pedig az a legjobb.