258
  • bogyoka
    #18
    Elakadtam, még az elején vagyok, nincs fotópapirom de a filmet már előhívtam van negatívom.:) És már nem tudok senkivel beszélgetni.
  • nemlehetigaz
    #17
    Ez nálunk magyarul fog megjelenni?
  • szotyimutyi
    #16
    Tied lassan az egész topic!:))
  • kirol
    #15
    Megjelent! :)
  • kirol
    #14
    Aranylemezen a The Black Mirror 2
  • kirol
    #13
    Most nem tudom ezt pontosan, d az biztos, hogy arra épül, szóval aki meg akarja érten a dolgokat, az az első résszel kezdje.
  • szotyimutyi
    #12
    Az nagyon jó lenne! Reméljük, így is lesz. Igazából akkor nem az előző rész folytatódik, ugye? Egyrészt sajnálom, másrészt ettől még lehet jó.
  • kirol
    #11
    Megjelenés: 2009.09.25
  • kirol
    #10

  • kirol
    #9
    A Cranberry Productions (korábban 4Head Studios néven váltak ismertté) néhány új képet mutatott be Black Mirror 2 című kalandjátékából.
    A klasszikus ’point & click’, valamint az úgynevezett 2,5 dimenziós technológiát ötvöző kalandban, mely egyébként részletesen kidolgozott 2D-s hátterek előtt vonultatja fel 3D-s karaktereit, 1990-ben, vagyis 12 évvel az első rész történései után játszódik.

    A magányos Darren, a Black Mirror 2 hőse, miközben egy New England-i kisváros, Biddeford fotós üzletében dolgozik, találkozik a vonzó Angelinával. A nő pedig egyből felfigyel Darren zsarnok és népszerűtlen főnökére. Hogy még bonyolultabb legyen a történet, feltűnik még egy személy, aki érdeklődik Angelina iránt – Darren látja, amint az ismeretlen üldözi a lányt. A történet főhőse ezután úgy dönt, kivizsgálja a gyanús incidenseket, melyek során számos helyre el kell jutnia, mint pl. Willow Creek kis angol falujába, melynek neve az előző részből ismerős lehet a kalandjátékosok számára.

    A Black Mirror 2 valamikor idén jelenik meg kizárólag PC-re. (GG)


  • kirol
    #8
    Új fejlesztőgárdával, új főszereplővel, ám a régi stílusjegyeket hordozva folytatódik a kellemesen borongós kaland.

    A dtp (kiadó) az egykori 4Head Studos (The Guild) romjaira épült Cranberry Productions-ra bízta a The Black Mirror folytatását. Az eredeti fejlesztőcsapat jelenleg a viktoriánus Angliába invitáló Alter Ego című projekten dolgozik, így kerültek képbe a hannoveri srácok.

    Vigyázat, spoilerveszély!


    Az első rész eseményei óta 12 esztendő telt el. Egy fényképész szaküzletben dolgozó fiatalember (Darren) kerül ezúttal az események középpontjába, miután egy szép napon betoppan a boltba, s ezzel együtt az életébe is egy gyönyörű nő. Az ifjú szíve lángra lobban, ám a főnöke is szemet vet a kívánatos prédára. Mielőtt a Rosalinda 539. epizódjává silányulna a szerelmi háromszöges történet, feltűnik a porondon egy harmadik férfiember is, aki szintén komoly érdeklődést mutat Angelina iránt, ám a szándékai meglehetősen tisztességtelenek. Az események felpörögnek, s egyszer csak az angliai Willow Creek kies városkájában találjuk magunkat, mégpedig az első történéseinek otthont adó Black Mirror kastély előtt. (GS)
  • kirol
    #7
    The Black Mirror 2 - Újabb misztikus kaland

    A cseh Future Games nevét kalandjátékos körökben ismertté tevő alkotás jövőre egy második felvonással gazdagodik.

    A dolog pikantériája, hogy az eredeti fejlesztőcsapat jelenleg az Alter Ego címen futó projektjén dolgozik, így a kiadó (dtp) a hannoveri Cranberry Productions-t bízta meg a munkálatokkal. A csapat tagjainak többsége a tavaly év végén csődbe jutott 4Head Studios (The Guild széria) munkatársa volt. A ma is élő trend szerint 2D-s hátterek előtt mozognak majd a 3D-s karakterek, így szolgálva rá a 2.5D-s elnevezésre. A fejlesztők azért döntöttek ezen megoldás mellett, mert véleményük szerint nem lehet a Black Mirror grafikai stílusát sikerrel átültetni 3D-be. (Legalábbis nekik nem sikerült.)

    12 évvel járunk az első rész eseményei után. Az új-angliai Biddeford városkájának fotós boltjában dolgozik Darren, az új kaland hőse. Egy napon besétál az üzletbe, s ezzel együtt az életébe is a gyönyorű Angelina. Mondanom sem kell, hogy nem csupán ifjú hősünk vet szemet a lányra, hanem zsarnoki természetéből fakadóan kevéssé népszerű főnöke nyálelválasztása is nagyobb fokozatra kapcsol. Hogy még izgalmasabb legyen a helyzet, egy harmadik személy is Angelina nyomába ered, s a jelek szerint mindenhova követi. Darren ezt furcsának találja, s megpróbálja kideríteni az ismeretlen kilétét. Így jut el az angliai Willow Creek-be. Az első rész ismerői és kedvelői bizonyára örömmel térnek vissza korábbi kalandjuk színhelyére. (GS)




  • uniu
    #6
    valakinek van valami 5lete, hogy honnan lehetne megszerezni/megvenni az elso reszt ??? (az Amazonrol csak a legvegso esetben szerezem meg.)
  • cenobite
    #5
    Jó lenne ha jól megcsinálnák. Az első részt imádtam. Meg amúgy is nagyon szeretem a kalandjátékokat. PC-n az utóbbi időben szinte csak ilyenekkel játszottam ( no meg GW :) ).
  • kirol
    #4
    Hát csak nem kúrják el!
    Nem örülne neki senki.
  • Sephi
    #3
    Nagyon jo volt. De ezt el fogjak baxni. Nem tudom miert eroltetik. Aggya az eg hogy ne igy legyen.
  • bowden
    #2
    imádtam ezt a játékot, remek story, fejtörők, kirakók.
  • kirol
    #1
    A német illetőségű dtp Entertainment bejelentette új játékát, ami a 2004-es kaland játékuk folytatása lesz.

    Achim Heidelauf, a dtp egyik fő munkatársa elmondta, hogy rengeteg játékostól kaptak levelet, amiben egy lehetséges folytatás után érdeklődtek és főleg nekik készítik majd el a Black Mirror második részét. A fejlesztést a Future Games válalta be és várhatóan igyekeznek megtartani az első rész hangulatát. Chesario

    Nekem nagyon tetszett az első rész, remélem ez is jó lesz.