258
  • bogyoka
    #58
    Na, engem is a sok játék éltet, szerencsére jönnek mindig újabbak, októberben is jön, már nem tudom melyik:D
  • IXEMGabeo
    #57
    én miért lennék az?:D egy huszonéves facér gyerek vagyok, akit max a játék és a sport éltet semmi más:)
  • bogyoka
    #56
    Hm, érdekes az alapján nem döntöttem, hogy végigjátszok egy játékot vagy nem. Pedig nagyon jó a történet.:)
    Te is érdekes vagy:D
  • IXEMGabeo
    #55
    köszi ki fogom próbálni...
    Still Life-ról nézegettem videokat nem igazán tetszik a tárgyak használata benne:S:S
  • bogyoka
    #54
    Dead Mountaineer's Hotel
    Igy találtam azt hiszem ez a címe.
  • bogyoka
    #53
    Magyarul van, nem tudom, hogy van angolul sajnos.
  • IXEMGabeo
    #52
    ?? ez a címe?
  • bogyoka
    #51
    A Hegyi Szálló titkát játszottad?
  • bogyoka
    #50
    Érdekes, némelyik részre alig emlékszem, pedig nemrég játszottam vele.:)
    Van ez így, hogy egy idő után erősen gondolkodnom kell, hogy hogy is volt az a játék. Ez azért van, mert folyamatosan játszom mindig új játékkal, és már keverem a kalandokat.:D
  • IXEMGabeo
    #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen komoly volt mikor pl megláttam Bates-t, Victoriát és Eleanort más képben...e mellett ott volt még Tom, Louis és szokás szerint rejtőzködve Ralph és Mr Bubby:D:D

    Willow creek a Gordon Hotel, Wales kastélya meg Biddeford is elég szépen meg lett csinálva...pont a Black Mirror kastély az, ami azért az 1-ben zseniális és több helységű volt


    :) van ez így, ott pl a hollóra voltam mérges, aki ellopta az egyik prizmát vagy mit
  • bogyoka
    #48
    Ott is leblokkoltam.:D
    A barlangban, nem tudtam, hogy lehet kinyitni a kaput.:) Már mérges voltam, de próbálkoztam, és nem ment.:D
  • IXEMGabeo
    #47
    gondolom a legvégén a tavasz, nyár, ősz, tél játéknál meg a szimbólumoknál...

    én azt úgy csináltam:

    - előbbinél mázlim volt mert csakúgy forgattam a kerekeket és végül kiadott nekem 3 különböző színű kulcsot, viszont a szimbólumos résznél, ott a végefele amikor már pisztolyt fognak ránk, akkor a szimbólumokat lerajzolgattam, a színük kezdőbetüjét leírtam és az alapján csináltam meg ott a kapcsolóknál...
  • bogyoka
    #46
    :D Ott sokat elidőztem a fénykép előhívás miatt, ugyanis nekem nem volt papírom, vagy 3 napig járkáltam. Tudtam, hogy a papírboltból kell szereznem, de nem vettem észre a kis dolgot, ami által megszerezhettem a papírt. A csatornában is járkáltam, nem használtam fel segítséget jó volt az is.:) Meg a végén voltak gondjaim, ott totálisan elakadtam.:D
  • IXEMGabeo
    #45
    2-ben akadtál el?:O

    mondjuk elismerem az elején mikor előkellett hívni a képeket az, ami Biddefordban volt az a része nekem se tetszett nem volt hangulata, viszont ahogy haladtunk, a hajós résztől kezdve, a csatornákon át a kastélyig és Willow Creekig nagyon nagyon átjött annak a hangulata, ott bizony 12 év mégiscsak eltelt...én azt totálisan átéreztem, h van egy srác aki kutat valami után, de közben a saját múltja is előtérbe kerül...tárgyak kombinálása zseniális volt főleg a csatornákban gondolkodtam sokat, meg talán a kastélyban...
  • bogyoka
    #44
    Persze a sztori maga jó volt, csak nekem nem jött az a hangulat, mint az 1.-nél. Sokszor elakadtam, mert egyszerűen nem tudtam, hogy mit csináljak, holott úgy éreztem mindent csináltam már, úgyhogy segítséget kellett mindig kérnem az egyik fórumon:D
  • IXEMGabeo
    #43
    még egy szóra, Black mirror 1-ben a találós kérdéseknél végigjátszás nélkül bevallom csak a map szóra jöttem rá:D látod pl ott örökre meg akadtam volna, és az egy nagyon ötletes logikai játék volt az oszlopokkal

    2-ben az oroszlán tologatós, golyó-lyukas játék, sakkfigura keresés nagyon bejöttek, viszont volt nem egy koppintása a németeknek az 1-ből pl a papírdarabok összeillesztése féle puzzlejáték (1-ben James arca volt darabokra szedve, itt meg egy levél volt összetépve amit a kukában találtunk)
  • IXEMGabeo
    #42
    megnéztem videon az Alter Egodat, de valahogy nem fogott meg ilyet a Still Life 1-2 és a Black mirror 2 is tudott grafikailag...amúgy is egy ilyen játéknál le van szarva a grafika, engem a hangulat a sztori és a játékélmény érdekel, márpedig ebben a 2 game-ben minden benne volt, logikai játékok is elmentek pl az összerakós dolgok, meg a végén a tavasz, nyár, ősz, teles kirakós baromi nehéz volt a szimbólumokkal együtt...(2. részben voltak)

    ami durva, el lehet benne bőven akadni legalább 2-3 alkalom volt amikor végigjátszás nélkül nem tudtam volna továbbmenni az 1-ben. a 2-ben pedig még ott lent a csatornákban és a kastélyban akadtam el 1x, és azért nem egyszerű néha, de voltak azért jócskán logikus játékok (pl az 1-ben mikor a bolygókat rendezni kellett, az nagyon bejött)

  • bogyoka
    #41
    Igen a srác mozgása nem tetszett, meg egyik sem.:D
    Játszottam a Still Life-vel nekem az tetszett. De annyira vártam a Black Mirror 2. részét, mert az elsőt is végigvittem és tetszett. Bár nem emlékszem milyen grafikája volt, de nem volt bajom vele.
    Lehet, hogy az eltelt idővel változtam és igényesebb lettem e téren nem tudom.:)
  • IXEMGabeo
    #40
    mivel lány vagy feltélezem a srác mozgása nem tetszett neked:D na most komolyan rohadt jó game a 2-es is...elején azt hittem mondom totál külön sztori lesz, de aztán a végén egybecsaptak a hullámok és volt rendesen wtf
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl amikor azt gondoltuk h Angelina bájos, ártatlan és szereti Darrent, kiderül a végén h él és végig kihasználta Darrent arra, hogy megidézze a gonoszt...csak a fő célját nem értem, h a csajszinak mi haszna lett volna ebből? ilyen elmebetegeknek általában a pénzt számít lehet, Louist is ezért fizette le xD...amúgy pedig egyfelől sátánista a játék:D
    mellesleg a Sally jócsaj volt, utána mikor megláttam közelről az arcát jájj mondom szegény ez undorító...1. részben pedig a levágott dokifej volt borzalom:D


    majd meglesem azt az Alter Egot...egyébként ezt a 2. részt németek csinálták, a Secret Files 2-t is, ami nem nagyon jött be...

    Still Life is egy egészen érdekes kaland game lehet, te avval játszottál Anikó?
  • bogyoka
    #39
    Szerintem meg pocsékul csinálták meg a 2. részt, baromira nem tetszett, jobb volt nála az Alter Ego olyan szinten kellett volna a 2. részt csinálni, nem így elszúrni a grafikát. Totál uncsi volt ahogy megy a karakter, majdnem elaludtam mire valahova odaért.:D
  • IXEMGabeo
    #38
    eszméletlen érdekes befejezése lett, de mindenképpen jobb lett, mint az 1. részé...és ráadásul úgy fejezték be, hogy wtf, tehát valószínű lesz 3. része

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó rész volt, sokkal látványosabb volt, mint az 1, mivel ez grafikailag csúcs volt, az 1 viszont nehezebb volt többször akadtam el benne és Samuel karakterét én jobban kedveltem.:)

    Történetileg óriási csavarok voltak benne, Borris halála először meglepett, a végén Angelina gonoszsága és, hogy Darren/Adrian tesója arra aztán végképp nem számítottam. Azt sejtettem, hogy az anyjuk túlélte a tűzet és az is biztos volt, h Darren egy Gordon sőt, már az elején sejteni lehetett, hogy Samuel az apja...

    a helyszínek csodaszépek voltak, pont a kastély színvonala romlott meg az 1. rész óta, sztem sokkal szebb volt abban a részben a nagy Black Mirror...örültem, hogy régi ismerősök életben maradtak, pl Bates, (aki már szinte az is csoda, hogy élt, Victoria és Eleanor), viszont rohadt nagyot néztem és nem is értettem Louisból miért lett gonosz szereplő, hiszen ő Walesben élet eldugottan:D:D a végén még a szemétje pisztolyt fogott rám...


    Összességében annak, aki játszott az 1. részével mindenképpen ajánlott kipörgetnie a 2. részt, sőt valószínű lesz 3. része, mert a végén a creditsnél kiírták h To be continued!?
  • syberia2
    #37
    Komolyan, az egyet most kezdtem el(És most nehogy én legyek a hibás, hogy még nem játszottam vele!!), és a 2.nak pedig várom a magyaritást, és még egyiknek sem tudom a sztoriát
  • syberia2
    #36
    ahhoz képest hogy most 80%on áll nagyon soká...
  • kirol
    #35
    Elvileg 2010 október 5-től lesz elérhető a magyarítás!
  • IXEMGabeo
    #34
    nehéz lesz túlszárnyalnia az 1 hangulatát...valami zseniális darab volt, azt sajnálom, h egy ilyen pöcs Darrennel kell lenni az USA-ban ahelyett, hogy Angliában hagyták volna a történetet a Gordon családnál...:(
  • syberia2
    #33
    Valaki a feliratfájlokat el tudná küldeni nekem? Sima .doc -ban is jó! Csak egy pár sort a végéről megcsinálnék és elküldeném KCST-nek:D Hadd haladjon
  • bogyoka
    #32
    Mások azt mondják könnyű, nekem nehéz volt néhányszor:)
  • syberia2
    #31
    Nekem is ma lett meg. Mi van a magyarosítással? Vagy anélkül is könnyű?
  • MerlinW
    #30
    Hanem Ő.
  • Alucard
    #29
    Nem, nem az...
  • nemlehetigaz
    #28
    Az fordította volna, aki az elsőt is?
  • kirol
    #27
    Miért nem? :(
  • Alucard
    #26
    Nos úgy néz ki mégsem készül magyarítás :(
  • moonblood
    #25
    Köszönöm most már megvan és játszom. ( már amikor az időm engedi) :o)
  • Alucard
    #24
    Beszéltem ma a sráccal aki magyarítja nos hát úgy néz ki késni fog nem nagyon van mostanság rá ideje sajnos... :(
  • MerlinW
    #23
    Kalandjátékok lényege, hogy magadtól jöjj rá a dolgokra. Ezért hívják kalandjátéknak:)
  • MerlinW
    #22
    Black.Mirror.II.Proper-SKIDROW
  • zzeN
    #21
    Black_Mirror_2-FLT.
  • bogyoka
    #20
    Leírásom nekem sincs, én kaptam ezt a játékot.:)
  • moonblood
    #19
    Hmmm. De jó lenne ez a második rész. De honnan tudnám megszerezni? És leírást találni hozzá?