258
  • syberia2
    #218
    3. rész mikor jön?
  • Robi546
    #217
    ja ok! Akkor jó majd fogom játszani! :)) Csak nem tudtam hogy mennyi vagy hogy milyen helyszínek vannak benne! De most már tudom ! :) Thx!
  • IXEMGabeo
    #216
    régen?:D annyira nem régen csak 1981-ben játszódik:D kastély sztem rohadt jó lett egyébként nem csak a kastély van, mint helyszín, hanem van vagy 5-6 féle környezet még azon kívűl más más helyszínekkel, van bánya, temető, kazánház, doki hullaháza, a falu, kocsma szóval ez nem lehet panasz:), de valld be a sztori jó
  • Robi546
    #215
    Na én az 1-el játszottam tegnap meg ma is és nekem az annyiból nem tetszik hogy olyan régi időben játszódik :DD vagyis azért nem tetszik mert olyan várba kell menni jó formán majdnem mindig csak a várba azt hiszem és egy kicsit aztán unalmas na de majd megpróbálom a 2-t lehet hogy az jobban bejön :))
  • bogyoka
    #214
    Ja, tudom, hogy arra írtad, nekem is tetszik:D
  • IXEMGabeo
    #213
    most nem a blackre gondoltam, hanem az idézett szövegre az élőlábadban:) jól van megfogalmazva
  • bogyoka
    #212
    :DD Nincs sötétség:D
  • IXEMGabeo
    #211
    tetszik nagyon az idézett szöveged:D legalább sötétség az nincs nálad:P
  • bogyoka
    #210
    Én úgy hiszem unalmasnak találtam, engem nem tudott úgy lekötni, mint bármelyik kalandjáték, lehet, hogy sokat kóvályogtam, mert nem tudtam, hogy mit kell csinálni és ezért van ez. Nekem a grafika sem tetszett.
    Nem baj, kell negatív vélemény is ide:D
  • IXEMGabeo
    #209
    szerintem mindkettő jó volt, de talán a 2-nek egy fokkal tűrhetőbb befejezése volt:D...1-ben nagyon bejöttek a logikai feladványok és a kezelése is könnyű volt, a 2-ben elszúrták a térképet picit:D viszont kompenzálta a rengeteg tárgyhasználat és ugyebár én sztem a kettőnek nagyon ott van a sztori, grafika és a hangulat is...kezelése furcsa picit, meg a közelebbi 3D-s kameraállás...mindenképpen ajánlható mindkét rész bárkinek...
  • bogyoka
    #208
    Nekem az első jobban tetszett és nagyon vártam a második részt.:)) Nem tudom mi lett velem:D
  • syberia2
    #207
    nekem ez a rész jobban tetszett mint az egy, kicsit, hmmm, hogy mondjam, logikusabb(könnyeben észrevehető) voltak a fejtörők:D
  • IXEMGabeo
    #206
    sajna bogyokának nem jött be:) van ez így...nekem pedig a Secret Files 2 volt ici picit csalódás...
  • syberia2
    #205
    az is jó volt
  • bogyoka
    #204
    Én nagyon remélem, hogy jobb lesz, mint a 2. része volt:))
  • syberia2
    #203
    Hűű, nagyon jó volt! Várom a 3. részt, novemberben jön!!
  • IXEMGabeo
    #202
    na mi a helyzet? van olyan, aki már szinkronosan is kivitte?
  • IXEMGabeo
    #201
    van egy Windows 7 topik ők eléggé értenek ehhez próbáld meg ott...
  • Wellington40
    #200
    Nem jeleníthető meg az XML-lap.
    A bemenő XML-adatok nem tekinthetők meg a(z) XSL stíluslap használatával. Javítsa a hibát, majd kattintson a Frissítés gombra, vagy próbálkozzon később.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Érvénytelen karakter a szöveges tartalomban. Hiba történt a(z) 'file:///C:/Games/Black Mirror 2/loca/game_text.xml' erőforr...

    <Text label="Menu_NewGame" display_name="#game_tex0_00025

  • IXEMGabeo
    #199
    fúú na várjál, tehát , ha jól értem az egyik fájlt mégsem írtad felül, mert más a kiterjesztése...hmm annyi kell, hogy megnézed mi az az 1 fájl beütöd a googlebe pontosan a nevét .xml és elvileg azt kellene behelyettesíteni...nem tudom, hogy jót segítek e, de logikusan ez lehet a hiba...
  • Wellington40
    #198
    De valószinü azért mert a xml-lap nem jeleníthető meg az xsl stiluslap használatával javítsam a hibát majd kattitsak a frissítés gombra.Ezt írja ha megakarom nézni a game text fájlt.Csak azt nem tudom ,hogyan?
  • IXEMGabeo
    #197
    hogyhogy német? nem angol alapból a játék? angolverzióra biztos jó lenne...hogyhogy neked német? nem lehet akkor h német nyelvű honosítást szedtél le?
  • Wellington40
    #196
    Letöltöttem a Black mirror 2 magyarítást KCST a magyarítás portálról.
    Bemásoltam a loca könyvtárba ,felülírtam mindent.A játék menüjében be x-eltem a dialogot és ennek ellenére német,még a menü is.De ha a loca könyvtárból letörlöm a loca german xml fájlt. Akkor a menürész lesz csak magyar.
  • IXEMGabeo
    #195
    letöltötted a magyarosítást gondolom, feltetted és ezután is ezt csinálja neked? őő mekkora méret volt a file és honnan milyen honosítást szedtél le? ha nem vált be akkor még másik oldalról megnézhetsz egy másikat...így látatlanba nehéz, de több info kéne miket csináltál, h még mindig német
  • Wellington40
    #194
    Valaki segítsen
  • syberia2
    #193
    nekem meg a szövegfájlok németek még mindíg
  • Tomy Lee
    #192
    Ok,köszi!
  • Wellington40
    #191
    Bekapcsoltam a dialógot és még mindig német nyelvű
  • Wellington40
    #190
    Nekem csak a menü magyar feliratos.Valaki segítsen. Köszi
  • IXEMGabeo
    #189
    nem warezoltál, henceghetsz, hogy eredeti game, könnyen feltelepül a játék, talán nem lesznek benne bughibák, és egy élménnyel leszel gazdagabb. Ez a játék megéri az árát, mert végeredményben nem rövid, ha elakadsz és jó a sztori is, főleg a végefele. Majd segítünk ha gáz lesz;)
  • Tomy Lee
    #188
    Megszereztem 4k BM2-t.Kérdésem,hogy mi extra jár ezért most nekem?
  • bogyoka
    #187
    Miért akarod elővenni? Nem kell elővenni telefont.
  • IXEMGabeo
    #186
    ja te a 2-ben kérsz segítséget, bizony én se találtam végigjátszást, de menj fel a youtubera és nézz videokat üsd be Black mirror 2 walkthrough és ott végig követheted mit csinál a srác
  • syberia2
    #185
    Vagy telefont hogy kell elővenni?
  • syberia2
    #184
    Végigjátszás van valahol hozzá?
  • bfbc2
    #183
    2 verziót próbáltam ki ugyanaz volt a hiba a telepítés végén ,fájltörlés volt mindkét esetben.
    Black Mirror 2 [PC-DVD][English]
    Black Mirror II [English][PCDVD][PROPER][WwW.GamesTorrents.CoM]
  • kirol
    #182
    Már nem tudom.
    Elvileg ez: Black Mirror II Proper - SKIDROW
    Az iso mérete TC-ben: 3 359 342 Mb.
  • bfbc2
    #181
    Nálam nem a magyarítással volt baj hanem magával a játékkal.Telepités közben a nod törölt valamit a játékból.leszedtem a virusírtót utána gond nélkül felment minden.
  • syberia2
    #180
    biztos nem német verzsönöd van?
  • kirol
    #179
    Nálam nincs felirat továbbra se videó alatt. Ugyanis a binkw32.dll-t az eredetit kell használnom, mert a magyarítás ezzel is csinál valamit, de ez a fájl okozza az indítási hibát. Az eredetivel elindul, magyar is a játék, csak lehet a videókon emiatt nincs felirat.